up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

VR46 IPhone 7 Classic

plus
VR46

VR46 IPhone 7 Classic

Opis produktu VR46 IPhone 7 Classic

Iphone 7 i 8 cover reprezentujący grafikę numer 46 i DOC.

Kompozycja:

100% TPolyuretanu.


Jeśli szukasz VR46 IPhone 7 Classic, masz szczęście. W sklepie elektronika i komputery znajdziesz najlepsze ceny, możesz mieć pewność, że znajdzie to w techinn. Nie czekaj dłużej i złóż zamówienie produktów Telefony. techinn oferuje ekskluzywne produkty Torby i pokrowce dla wielu aktywności. Torby i pokrowce zaprojektowane są by odpowiedzieć twoim potrzebom i wymaganiom.

Cechy VR46 IPhone 7 Classic

Kolor
Wielokolorowy
Zgodność
Iphone
Rodzaj pokrycia
Walizka

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Nie jest zły

-

Zakryj swoją jabłoń

Chłodny

-

Fani to polubią

Norma

-

Dla właścicieli jabłek

Piękny

-

Dopasuj iPhone'a. Bardzo dobrze zrobione.

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

Powiązane produkty

clouse menu Zamknij
up up