up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

WD 1TB 3.5´´ Sata3 64MB Dysk Twardy

WD 1TB 3.5´´ Sata3 64MB Dysk Twardy

WD 1TB 3.5´´ Sata3 64MB Dysk Twardy

WD 1TB 3.5´´ Sata3 64MB Dysk Twardy

plus
WD

WD 1TB 3.5´´ Sata3 64MB Dysk Twardy

Opis produktu WD 1TB 3.5´´ Sata3 64MB Dysk Twardy

Western Digital Black. Rozmiar dysku twardego: 3,5 cala, pojemność dysku twardego: 1000 GB, prędkość dysku twardego: 7200 obr./min


Funkcje:

Do ładowania gier lub dużych plików: dysk Wd Black jest wyposażony w dwurdzeniowy procesor, który oferuje dwukrotnie większą wydajność przetwarzania niż standardowy jednordzeniowy procesor, aby zmaksymalizować wydajność dysku.
Szybki transfer danych: dzięki 128 MB pamięci podręcznej w modelach 5 TB i 6 TB technologia Dynamic Cache firmy Wd poprawia wydajność w czasie rzeczywistym, aby przydzielać i optymalizować pamięć podręczną między odczytami i zapisami.
Zwiększona niezawodność: pomaga zredukować wibracje wywoływane przez system z innych komponentów, optymalizując wydajność i niezawodność.
WD 1TB 3.5´´ Sata3 64MB Dysk Twardy posiada oficjalną gwarancję od marki WD. Zakupy w naszym sklepie online elektronika i komputery , pozwalają na zakup WD 1TB 3.5´´ Sata3 64MB Dysk Twardy prosto do domu w ciagu kilku dni. W tej chwili produkt jest dostępny w magazynie, a cena to 86.49 $. Nie przegap!

Cechy WD 1TB 3.5´´ Sata3 64MB Dysk Twardy

Kolor
Biały
Rodzaj produktu
Urządzenia zewnętrzne
Przechowywanie
1 TB
Cale
3.5
połączenia wewnętrzne
SATA
RPM
5400

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Napisz swoją opinię

Musisz być podłączony na swoim koncie, aby wystawić swoją opinię

Zaloguj się

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoja opinia jest dla nas ważna, Twój komentarz zostanie sprawdzony przez nasz zespół ekspertów i opublikowany w ciągu 5 dni roboczych.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up