up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

WD 2TB 3.5´´ Sata3 64MB Dysk Twardy

plus
WD

WD 2TB 3.5´´ Sata3 64MB Dysk Twardy

Opis produktu WD 2TB 3.5´´ Sata3 64MB Dysk Twardy

Western Digital Black. Rozmiar dysku twardego: 3,5 cala, pojemność dysku twardego: 2000 GB, prędkość dysku twardego: 7200 obr./min


Funkcje:

Do ładowania gier lub dużych plików: dysk Wd Black jest wyposażony w dwurdzeniowy procesor, który oferuje dwukrotnie większą wydajność przetwarzania niż standardowy jednordzeniowy procesor, aby zmaksymalizować wydajność dysku.
Szybki transfer danych: dzięki 128 MB pamięci podręcznej w modelach 5 TB i 6 TB technologia Dynamic Cache firmy Wd poprawia wydajność w czasie rzeczywistym, aby przydzielać i optymalizować pamięć podręczną między odczytami i zapisami.
Zwiększona niezawodność: pomaga zredukować wibracje wywoływane przez system z innych komponentów, optymalizując wydajność i niezawodność.

Jeśli szukasz sklepu internetowego specjalizującego się w sprzęcie elektronika i komputery, odkryj techinn. Jako autoryzowaneg dystrybutor WD , wszystkie nasze produkty elektronika i komputery posiadają pełną gwarancję producenta WD. Lubisz WD 2TB 3.5´´ Sata3 64MB Dysk Twardy? Wybierz jedną z naszych kategorii Części i odkrywaj szereg produktów Części. Aby pozbyć się wszelkich wątpliwości, należy skontaktować się z naszym zespołem za pośrednictwem telefonu lub poczty elektronicznej. Nie czekaj dłużej!

Cechy WD 2TB 3.5´´ Sata3 64MB Dysk Twardy

Kolor
Czarny
Posrebrzany
Rodzaj produktu
Urządzenia zewnętrzne
Przechowywanie
2 TB
Cale
3.5
połączenia wewnętrzne
SATA
RPM
5400

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Napisz swoją opinię

Musisz być podłączony na swoim koncie, aby wystawić swoją opinię

Zaloguj się

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoja opinia jest dla nas ważna, Twój komentarz zostanie sprawdzony przez nasz zespół ekspertów i opublikowany w ciągu 5 dni roboczych.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up