up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Xiaomi

Kategorii

Wszystko ( Xiaomi )

Bestsellery

Zobacz wszystkie produkty flecha

O Xiaomi

Xiaomi to chiński producent i jeden z czołowych producentów elektroniki użytkowej, laptopów, oprogramowania, telefonów komórkowych oraz urządzeń domowych i gospodarstwa domowego. Jest to marka międzynarodowa znana jako Xiaomi Technology Corporation i została założona w 2010 roku w słynnym mieście Pekinu. Xiaomi zajmuje drugie miejsce na liście największych producentów wysokiej jakości smartfonów opartych na systemie operacyjnym Android z interfejsem MIUI. Firma zajmuje czołowe miejsce na świecie dzięki własnym możliwościom opracowania systemu mobilnego w układzie scalonym. Dzisiaj Xiaomi dostarcza swoje produkty do ponad 80 krajów na całym świecie. Marka jest zdeterminowana, aby zwiększyć wydajność swoich produktów, wprowadzając je na rynek z nowoczesną technologią i dostarczając rozwiązań dla każdego problemu.
Najszerszy zakres różnych produktów Xiaomi dostępny jest na Techinn. Początkowo Xiaomi rozpoczęło swoją podróż, tworząc oprogramowanie mobilne, ale po tym wypuściło swój pierwszy telefon komórkowy. Od tego czasu marka zajęła czołowe miejsce w sprzedaży największej liczby telefonów na rynku chińskim. Literki MI widniejące w logo marki oznaczają Mobilny Internet oraz Mission Impossible, ponieważ przed rozpoczęciem tej marki pojawiają się takie przeszkody, których wydaje się, że pokonanie jest niemożliwe.

Dlaczego wybrać Xiaomi?

Xiaomi stało się pierwszorzędną marką, oferując najwyższą jakość i innowacyjną technologię, aby zwiększyć wydajność swoich produktów. Firma tworzy niesamowite produkty, oferując najbardziej rozsądny zakres cenowy, aby każdy mógł cieszyć się lepszym życiem. Telefony Xiaomi są uwielbiane na całym świecie ze względu na doskonałe wzornictwo i niepowtarzalne funkcje. Specjalny system operacyjny MIUI działa we wszystkich smartfonach, czyniąc je najbardziej kompatybilnymi z systemami Android. Innym najlepszym wyróżnikiem tych zestawów komórkowych jest ekran. Ponadto wyposażone są one w system dwurdzeniowy, umożliwiający jednoczesne korzystanie z dwóch simów na jednym telefonie.
Marka wprowadza również Tablety Xiaomi, które są najlepsze pod względem ceny. Te tablety są idealne do pracy w szkole lub na uczelni, ponieważ wyposażone są również w inteligentny piór, dzięki któremu praca jest łatwiejsza. Ponadto możesz również grać w ulubione gry na nim z niesamowitym głośnikiem i długim czasem pracy na baterii. Dla najnowszych akcesoriów modowych marka oferuje Xiaomi Smartwatch, który ma wiele zaawansowanych funkcji. Zegarek może udostępniać wiele rzeczy, takich jak monitorowanie tętna i SpO2, kilka trybów ćwiczeń i GPS. Posiada również ponad 200 tarcz zegarkowych i obsługuje wbudowany tryb Alexa Android, który zawsze będzie wyświetlany.
Xiaomi Electric Scooter to również jeden z najlepszych skuterów zaprojektowanych z myślą o prostocie. Klasyczny design z mocnym silnikiem do zwiększenia wydajności sprawia, że jazda jest bardziej komfortowa i szybsza. Został on specjalnie stworzony dla osób, które chcą bardzo lekkiego, łatwego w obsłudze skutera o wysokiej wydajności.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij