Wpisz swój adres e-mail, a my od razu wyślemy Ci link do zresetowania hasła przez e-mail.

Strona Główna

Leone1947

O Leone1947
Leone1947 to honorowa marka zlokalizowana we Włoszech. Jest jedną z czołowych marek znanych z tworzenia najlepszych sprzętów i odzieży sportowej oraz eksportu do sportów walki. Marka została założona w 1947 roku, łączy dziedzictwo i jakość oraz tworzy produkty do kickboxingu, MMA, boksu i wielu innych. Od rękawic i kasków po odzież treningową, wszystkie akcesoria mają szczególne wzornictwo i nowoczesne tkaniny. Odzież zapewnia zarówno styl, jak i wydajność. Leone1947 angażuje się w atletów i specjalistów sportowych poprzez sponsoring i wspiera społeczność sportów walki. Zaangażowanie marki w sporty walki podkreśla się poprzez te współprace i sponsoringi. Mając bogatą historię włoskiego rzemiosła, skupia się na tworzeniu i ciągle wspiera zawodników różnych poziomów. Pomaga im podnieść siłę i walczyć o sukces w ringu. Wspiera zawodników w ich determinacji do osiągania swoich celów. Rzemiosło leży u podstaw Leone1947, z wielką dbałością o szczegóły i specjalnymi technikami treningowymi stanowiącymi oficjalny znak jego produktów. Innowacja i styl są kluczowymi aspektami tożsamości marki Leone1947. Wykorzystując zaawansowane materiały odprowadzające wilgoć do niepowtarzalnych projektów, wszystkie produkty są starannie przemyślane, aby zapewnić najlepsze doświadczenie sportowe.

Kolekcja odzieży i akcesoriów sportowych Leone1947

Rękawice Leone1947 do walki mogą wytrzymać ciężką pracę i zapewnić ochronę dłoni użytkownikowi. Powinny być wykonane z wysokiej jakości tkanin, które mogą wytrzymać wpływ, tarcie i zużycie związane z treningami walki lub rywalizacją. Torby sportowe Leone1947 mogą być używane do różnych celów, takich jak wizyty na siłowni, podróże, sporty lub aktywności na świeżym powietrzu. Niektóre torby mają przegródki lub kieszenie na różne przedmioty, zwiększając ich użyteczność. Ochraniacze na zęby Leone1947 umożliwiają łatwy przepływ powietrza i jasne komunikowanie się podczas treningów sportowych. Wytrzymały ochraniacz na zęby zachowuje swój kształt i wartość w czasie. Wysokiej jakości tkaniny i odpowiednie wykonanie przyczyniają się do dłuższego okresu użytkowania. Piłki szybkościowe Leone1947 oferują elastyczne ustawienia, aby zmienić napięcie, wymiar i kąt piłki, pozwalając na dostosowane doświadczenia treningowe ustalone na podstawie preferencji i poziomu umiejętności użytkownika.
Odzież męska Leone1947 jest tworzona z myślą o funkcjonalności. Zapięcia, kieszenie i przegródki są strategicznie umieszczane w celu łatwego dostępu do sprzętu i akcesoriów. Odzież może mieć również właściwości, takie jak wzmacnianie kolan, wykończenia łokci i opcje wentylacji. Odzież damska Leone1947 zapewnia ochronę przed czynnikami środowiskowymi i potencjalnymi zagrożeniami. Może to mieć tkaniny odporne na ogień, zabiegi odstraszające owady i odzież chroniącą przed elementami. Odzież do walki powinna być łatwa do czyszczenia i utrzymania, nawet w wymagającym środowisku.