up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Studio Collection

Studio Collection

Ubrania Damskie

Ubrania Damskie

Męska odzież

Męska odzież

FIT COLLECTION

FIT COLLECTION

obuwie damskie

obuwie damskie

obuwie męskie

obuwie męskie

Kategorii

Obuwie Damskie

Obuwie Dziecięce

Obuwie Męskie

Odzież Damska

Odzież Dziecięca

Odzież Męska

Sprzęt Do Fitnessu

Sprzęt Do Kulturystyki

Sprzęt to Sportów Walki

Torby i Plecaki

Wszystko( Puma )

Puma

Puma ma długą historię produkcji butów do biegania znanych z najwyższej jakości i wydajności. Zawęziliśmy to do najlepszego przykładu tego, co mogą zaoferować pod względem trwałości i wydajności. Materiał, z którego wykonane są dresy Puma jest wysokiej jakości, dlatego są one świetną opcją. Puma to doskonała marka dla biegaczy, ponieważ buty do biegania Puma są przewiewne i lekkie.
Jeśli chcesz, aby Twoje stopy były podparte, a wpływ każdego kroku zminimalizowany, powinieneś poszukać pary butów Puma z odpowiednią konstrukcją pięty. Znajdź trampki we wszystkich kolorach, białym lub czarnym. Istotnym elementem projektu jest różnica wysokości między piętą a resztą buta, mierzona w milimetrach.
Buty Puma dla mężczyzn i kobiet to nie tylko dobra opcja do biegania, ale także do chodzenia na siłownię lub wykonywania ćwiczeń w domu. Wybierz typ buta, który najlepiej pasuje do Twojego stylu uprawiania sportu. Istnieją rodzaje podeszew, które są lepsze do ćwiczeń o dużym uderzeniu, a inne do ćwiczeń o niskim uderzeniu.Ci, którzy kupują niezbędne produkty do biegania, zawsze wypatrują najniższych możliwych stawek na rynku, a buty do biegania Puma dla kobiet i mężczyzn to doskonała inwestycja na zawsze.
Ultralekka pianka została opracowana, aby zminimalizować wagę i objętość, jednocześnie maksymalizując łatwość ruchu i szybkość. Pianka nitro została zaprojektowana tak, aby była wyjątkowo miękka, amortyzująca i responsywna, aby osiągnąć ten cel. Wszystkie nowe modele Puma mają tę samą wygodną piankę nitro w podeszwie środkowej. Najnowsza podeszwa zewnętrzna Puma , zwana Puma Grip, została zaprojektowana, aby sprostać każdemu wyzwaniu. Puma Grip została zaprojektowana tak, aby służyła przez długi czas, zapewniając stabilną podstawę na asfalcie i innych twardych powierzchniach. Podeszwa została skonstruowana w taki sposób, że jest wyjątkowo antypoślizgowa w mokrych warunkach. Najnowsza kolekcja produktów Puma jest wyposażona w uchwyt Puma.
Puma Velocity Nitro to wyjątkowe buty treningowe do ćwiczeń cardio lub ogólnie są idealną propozycją na siłownię.Fantastyczna podeszwa środkowa z pianki nitro jest dostępna w butach do biegania Puma Velocity Nitro, podobnie jak w innych modelach. Rezultatem jest wysoce amortyzowany i lekki but do biegania z włókna węglowego.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij