up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Sigg Mountain 1L

plus
Sigg

Sigg Mountain 1L

Opis produktu Sigg Mountain 1L

Każda butelka SIGG jest dziełem szwajcarskiego kunsztu do zwiedzania świata. Od ponad 100 lat. Osiągnięcie, które chcemy uhonorować tą serią: absolutny klasyk w czerni. Wysokiej jakości aluminiowa butelka nadająca się do recyklingu jest wyjątkowo lekka, wytrzymała i można ją wygodnie nosić jednym palcem - nawet w wersji 1-litrowej. Jest w 100% szczelny nawet w przypadku napojów gazowanych. Materiał nie zawiera szkodliwych substancji chemicznych, takich jak substancje naśladujące estrogeny i ftalany. Wielowarstwowa wewnętrzna podszewka wytrzymuje dużo stresu (np. Nierówności) i gwarantuje bezpieczniejsze spożywanie alkoholu.

Najwyższy klasyk - elegancki i po prostu praktyczny. Ta kultowa butelka pasuje do każdej torby, a nawet trafiła do Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Nowym Jorku. 110 lat doświadczenia, 130 gramów aluminium, wszystko w jednej butelce.

Cechy:

Bez BPA:

Wszystkie składniki są wolne od BPA.

Napoje gazowane:

Butelka jest szczelna nawet w przypadku napojów gazowanych.

Lekki:

Ten produkt SIGG ™ został wykonany z materiałów znanych z lekkości.

Dane techniczne:

Wysokość: 25,7 cm

Ø: 8,1 cm

Waga: 147 gr


W traininn dążymy do tworzenia wysokiej jakości produktów dla fitness, które sprawią, że twoja aktywność będzie optymalna. Czy jesteś zainteresowany kupnem Sigg Mountain 1L? Jesteś szczęściarzem, ponieważ w traininn w katalogu Sprzęt do fitnessu i kategorii Butle oferujemy produkty fitness, które będą idealne dla Ciebie. Złóż zamówienie teraz, a otrzymasz je w ciągu kilku dni.

Cechy Sigg Mountain 1L

Kolor
Czarny
Rodzaj produktu
Bidony
Pojemność
501ml-1L

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Sigg Mountain 1L

Nieco większe urządzenie do przechowywania cieczy

-

Uważam, że ten produkt jest doskonały do przechowywania płynów. Ciecz nie wyparowuje po nałożeniu wieczka na butelkę. wieczko butelki można przypiąć do paska, aby uzyskać łatwy dostęp, jeśli planujesz z wyprzedzeniem i masz system klipsów do przypinania. To wytrzymała butelka. prawdopodobnie najlepiej nie zamrażać płynu w butelce, ponieważ może on rozszerzyć się i spowodować utratę funkcjonalności przez urządzenie do przechowywania płynów. robi dobry przycisk do papieru, gdy jest pełny, a także ładnie mieści się w uchwytach na kubki mojej Toyoty. po opróżnieniu można go ponownie napełnić lub nawet wcześniej. brak okna, aby zobaczyć, jak jest pełny, chociaż płyn można zobaczyć, gdy pokrywa jest zdjęta. renomowana marka. z czasem patynuje się przy intensywnym użytkowaniu. właśnie tego chciałem i tak tanio w Trek Inn (TM) Ten też ma tak dobry kolor, ale wszystkie są ładne i mam problem z wyborem, którego użyć. Butelka nadająca się do recyklingu, jeśli jest zużyta. Butelka zachowuje swój dobry wygląd. ładny kształt. Dobry czas dostawy, a także dostarczony dobrze zapakowany.Nie nadaje płynowi dziwnego smaku. klasyczny design

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij
up up