up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Sigg Traveller 1L

plus
Sigg

Sigg Traveller 1L

Opis produktu Sigg Traveller 1L

Szwajcarski oryginał w klasycznym stylu. Wykonany z jednego kawałka wysokiej jakości aluminium, dzięki czemu jest lekki i wytrzymały. Zachowuje szczelność, nawet w przypadku napojów gazowanych. Wysoce elastyczna powłoka wewnętrzna jest odporna na kwasy owocowe, nie ma smaku i nie zawiera BPA ani ftalanów. Praktyczna zakrętka umożliwia wygodne przenoszenie jednym palcem.

FUNKCJE:
Wyprodukowano w Szwajcarii: ten produkt sigg ™ został wyprodukowany w naszej fabryce w Szwajcarii.
Bez BPA: wszystkie składniki nie zawierają BPA.
Napoje gazowane: butelka jest szczelna nawet w przypadku napojów gazowanych.
Bezpieczny dla żywności: ten produkt sigg ™ został wyprodukowany z materiałów, które są bezpieczne dla żywności.
Tylko pranie ręczne: zalecamy mycie tego produktu sigg ™ wyłącznie ręcznie. w ten sposób dłużej zachowa swoją jakość.
Lekki: ten produkt sigg ™ został wykonany z materiałów znanych ze swojej lekkości.
Wysokość: 21,5 cm
Ø: 7,1 cm
Waga: 0,108 kg
Czy znasz wszystkie funkcje Sigg Traveller 1L? Na traininn wybieramy najlepsze produkty fitness, które są dostosowane do różnych aktywności i sportów. Jeśli szukasz czegoś innego. Sprawdź pozycje Sprzęt do fitnessu, naszą kompletną kolekcję Butle. Wszystkie marki, które mamy w sklepie, jak Sigg, łączy miłość do sportu. Wszystkie nasze marki są testowane z pasją przez nasz zespół ekspertów fitness!

Cechy Sigg Traveller 1L

Kolor
Czerwony
Rodzaj produktu
Butelki
Pojemność
501ml-1L

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Sigg Traveller 1L

Zaufana butelka

-

Lekka, wyjątkowo modna i opłacalna alternatywa: ta butelka jest dostępna w różnych wzorach. Bardzo łatwe do czyszczenia, po umyciu czystą ciepłą wodą zostawiam zakrętkę obok butelki. Wszystko bezwonne. Mój długoletni towarzysz na spacery, sappzier spacery, szkolna wyciskanie na ławce i może wiele więcej. Sigg był moim wyborem prawie dwie dekady. Straciłem dwa, a nadal mój trzeci zakup to Sigg!

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up