up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Sigg Viva One 500ml

plus
Sigg

Sigg Viva One 500ml

Opis produktu Sigg Viva One 500ml

Butelki VIVA ONE są stworzone z myślą o aktywnym życiu spędzonym wszędzie, nie tylko w domu! Zawsze możesz zobaczyć, ile już wypiłeś. Innowacyjna nakrętka ONE sprawia, że butelka jest niezwykle wygodna: przenoś, otwieraj, pij, zamykaj i zamykaj - wszystko wygodnie jedną ręką! Wysokiej jakości, nadająca się do recyklingu butelka do picia wykonana jest z przezroczystego polipropylenu. Wszystkie materiały nadają się w 100% do recyklingu i są wolne od szkodliwych chemikaliów, takich jak substancje naśladujące estrogeny i ftalany, dla bezpieczniejszego picia.

Cechy:

Szwajcarski design: ten produkt został zaprojektowany i zaprojektowany przez nasz zespół i partnerów w Szwajcarii

Bez BPA: wszystkie składniki nie zawierają BPA.

Napoje gazowane: Butelka jest szczelna nawet w przypadku napojów gazowanych.

Można myć w zmywarce: Ten produkt SIGG ™ można myć w zmywarce.

Bezpieczny dla żywności: ten produkt SIGG ™ został wyprodukowany z materiałów bezpiecznych dla żywności.

Łatwe czyszczenie: Dzięki swojej konstrukcji i właściwościom możesz bardzo łatwo wyczyścić swój produkt SIGG ™.

Dane techniczne:

Wysokość: 21,2 cm

Ø: 7,3 cm

Waga: 128 gr.


Kochasz fitness? Kupuj Sigg Viva One 500ml i ciesz się ze spędzania wolnego czasu z bezpiecznymi i zaufanymi produktami matek jak: Sigg. Nie zapomnij, że mamy wspaniałą gamę Sprzęt do fitnessu we wszystkich rozmiarch i dla każdych warunków pogodowych. W celu zapewnienia najbardziej efektywnego uprawiania fitness, modele Butle zostały zaprojektowane we współpracy z profesjonalistami!

Cechy Sigg Viva One 500ml

Kolor
Niebieski
Rodzaj produktu
Butelki
Pojemność
251-500ml

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Sigg Viva One 500ml

Wspaniały

-

Butelka, lekka, wytrzymała. Łatwo zmywalne i przenośne. Pokrywka z bardzo łatwym systemem otwierania i zamykania dla dzieci.

Sigg Viva One 500ml

Super przyjazna dla dzieci butelka

-

Wytrzymała butelka bez BPA, która wytrzyma przedszkole i szkołę przez kilka lat. Łatwy do czyszczenia, tylko butelka i pokrywka. Niewiele części do śledzenia.

Sigg Viva One 500ml

Świetny

-

Doskonała butelka. Najlepsze, jakie kiedykolwiek miałem ... Zazwyczaj korzystałem z modeli północnoamerykańskiej marki, ale jest ona nieaktualna. Solidny, skuteczny i łatwy w użyciu mechanizm zamykający. TOP!

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up