up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Sigg WMB Traveller 1,5l

plus
Sigg

Sigg WMB Traveller 1,5l

Opis produktu Sigg WMB Traveller 1,5l

Absolutna klasyka w podróży - tutaj w sportowym ciemnoniebieskim kolorze z adapterem WMB. Dzięki temu napełnianie butelki jest znacznie łatwiejsze - w tym SIGGu zmieszczą się nawet kostki lodu! Czyszczenie jest również niezwykle wygodne. Niestrudzony towarzysz dla wszystkich prawdziwych fanów outdooru, którzy cenią sobie sportową funkcjonalność. Wysokiej jakości aluminiowa butelka nadająca się do recyklingu jest niezwykle lekka, wytrzymała i można ją wygodnie przenosić jednym palcem. I jest w 100% szczelny. Nawet w przypadku napojów gazowanych i do góry nogami, gdy potrzebujesz wolnych rąk. Materiał jest wolny od szkodliwych chemikaliów, takich jak substancje naśladujące estrogeny i ftalany. Wielowarstwowa wyściółka wewnętrzna wytrzymuje duży stres (np. Wstrząsy) i gwarantuje bezpieczniejszą przyjemność picia.


Funkcje:

Bez BPA:
Wszystkie składniki są wolne od 8PA.

Lekki:
Ten produkt SIGæ został wykonany z materiałów znanych ze swojej lekkości.

Napoje gazowane:
Butelka jest szczelna nawet w przypadku napojów gazowanych.

Zywnosc bezpieczna:
Ten produkt SIGGN został wyprodukowany z materiałów, które są bezpieczne dla żywności.

Prać tylko ręcznie:
Zalecamy pranie tego produktu SIGG tylko ręcznie. W ten sposób dłużej zachowa swoją jakość.

Łatwe czyszczenie:
Dzięki swojej konstrukcji i właściwościom możesz bardzo łatwo wyczyścić swój produkt SIG (7).


Specyfikacje:

Wysokość: 33 cm
Ø: 9,2 cm
Waga: 213 gr
Jeśli szukasz dobrej jakości Butle artykułów, to nasza oferta Butle z pewnością spełni oczekiwania. Zalecamy Sigg WMB Traveller 1,5l, w cenie 23.49 $. traininn jest najlepszym rozwiązaniem, aby kupić sprzęt fitness w najlepszej cenie. Jeśli cena okaże się niższa Sigg WMB Traveller 1,5l, dopasujemy cenę!

Cechy Sigg WMB Traveller 1,5l

Kolor
Niebieski
Rodzaj produktu
Bidony
Pojemność
1.1-1.5L

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up