up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

SIS Turbo Cool Citrus 60ml Okulary Niebieskiego Ekranu

plus
SIS

SIS Turbo Cool Citrus 60ml Okulary Niebieskiego Ekranu

Opis produktu SIS Turbo Cool Citrus 60ml Okulary Niebieskiego Ekranu

Turbo+ Gel to węglowodanowy żel energetyczny zawierający mieszankę kofeiny, beta-alaniny i L-karnityny z unikalnym dodatkiem ekstraktu mentolowego.
Ta mieszanka składników została opracowana, aby poprawić wydajność ćwiczeń podczas ćwiczeń o wysokiej intensywności, dostarczając energię i buforując przed zmęczeniem, a także pomagając zmniejszyć zwiększony stres termiczny, który występuje podczas sesji treningowych turbo w pomieszczeniach.

- 22 g węglowodanów
- 0,01% aktywnego mentolu
- 150 mg kofeiny
- 1,5 g beta-alaniny
- 1,5 g L-karnityny


Dane techniczne:

- Zawartość: 60ml
- Ilość: 30
- Smak: Cytrusowy

Składniki:
- Woda, Maltodekstryna (kukurydziana), Dekstroza, Beta Alanina, L-Karnityna, Naturalny Aromat, Bezwodna Kofeina, Naturalny Aromat Mentolowy (zawierający min. 20% mentolu), Regulatory Kwasowości (Kwas Cytrynowy, Cytrynian Sodu), Słodzik (Sukraloza) , substancje żelujące (guma gellan, guma ksantanowa), konserwanty (benzoesan sodu, sorbinian potasu), chlorowodorek pirydoksyny, kwas foliowy, cyjanokobalamina
Już teraz możesz kupować w komfortowych warunkach w domu, online w sklepie fitness. Kupuj SIS Turbo Cool Citrus 60ml Okulary Niebieskiego Ekranu z gwarancją najniższej ceny. Nie czekaj dłużej i zobacz inne powiązane fitness produkty z kategorii Odżywianie, które dopełnią twoje zamówienie. traininn oferuje także profesjonalną obsługę dostawy.

Cechy SIS Turbo Cool Citrus 60ml Okulary Niebieskiego Ekranu

Kolor
Czarny
Rodzaj produktu
Żele
Ilość
Jednostka
Trening
W trakcie
Kofeina
Bezkofeinowy

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up