Wpisz swój adres e-mail, a my od razu wyślemy Ci link do zresetowania hasła przez e-mail.

Strona Główna

Vibram Fivefingers

O Vibram Fivefingers
Vibram to marka znana z produkcji podeszw z gumy. Nazwa marki pochodzi od jej twórcy, Vitale Bramaniego, który w 1937 roku w Włoszech pierwszy raz wynalazł tego typu obuwie. Siedziba firmy znajduje się w Albizzate. Firma zmieniła koncepcję skórzanych podeszw z klamerkami stalowymi na gumowe, aby były one bardziej trwałe i przeznaczone do wspinaczki górskiej. Te gumowe podeszwy są idealnie zaprojektowane, aby zwiększyć wydajność na każdej powierzchni i chronić stopy przed ścieraniem. Dlatego te podeszwy są twórczością Vibram; dlatego nazywa się je podeszwami Vibram.
Zaangażowanie marki w dostarczanie swoim klientom najlepszych produktów skłania ją do tworzenia nowych i zaawansowanych innowacyjnych produktów. Jednym z najbardziej znanych butów oferowanych przez Vibram jest model najlepszy do pomocy entuzjastom biegania. Najbardziej charakterystyczną cechą, która sprawia, że jest on wyjątkowy, jest but pięciopalczasty. Vibram five-finger shoes to najlepszy przykład obuwia typu barefoot. Te buty ostatecznie zaprowadziły markę na niebo ze względu na lepszą wydajność niż zwykłe buty górskie. Jest to ostateczny przykład naturalnego stylu, oferując innowacyjny pięciopalczasty design.
Vibram´s five fingers całkowicie zmieniły świat tradycyjnych butów terenowych w niezwykły i interesujący sposób dzięki swojej twórczości. Są one zaprojektowane tak, aby poprawić Twoje treningi w siłowni i pomóc Ci biegać szybciej, oferując wystarczającą wsparcie i komfort dla stóp. Ponadto te buty dają Ci najlepsze doświadczenie bez obuwia, chroniąc przed uszkodzeniami spowodowanymi przez kamienie lub szorstką powierzchnię dzięki cienkim gumowym podeszwom. Vibram toe shoes to doskonały przykład innowacji i wygody. Te niezwykłe minimalistyczne buty są zaprojektowane dla wszystkich rodzajów sportów górskich i biegania w terenie. Jest szeroki wybór opcji obuwia w różnych stylach i kolorach, aby dać Ci najlepsze doświadczenie w bezbutowym treningu i są dobrą alternatywą dla ciężkich skórzanych butów, które mogą ograniczyć Twoje aktywności na świeżym powietrzu. Buty Vibram są bez wątpienia dobrym wyborem dla każdego sportowca, który chce dać z siebie wszystko w naturze bez uszczerbku dla komfortu. Marka również wprowadziła podeszwę bezpieczeństwa, aby zaoferować pierwsze buty z gwarancją na całe życie. Ponadto osiągnęli wielki sukces w utrzymaniu jakości tych butów przez wiele dziesięcioleci i uzyskali zaufanie swoich klientów na całym świecie.