up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Śpiwory górski i outdoor

Śpiwory górski i outdoor

Znajdź szeroką gamę produktów Śpiwory dla górski i outdoor. Odkryj najlepsze oferty w trekkinn. Szybka wysyłka i bezpieczna płatność.

Polecane produkty w Śpiwory

Marki Śpiwory

Wskazówki dotyczące wyboru śpiworów

Torby biwakowe

Worki biwakowe to jednoosobowe wiaty, które zapewniają dodatkowe wsparcie i ochronę dla Ciebie i Twojego śpiwora przed trudnymi warunkami atmosferycznymi. Są one zwykle większe niż materac do spania i śpiwór i wykonane z wodoodpornych materiałów, aby chronić Cię przed deszczem i wiatrem.
Pierwotnie opracowane jako schrony ratunkowe, worki biwakowe są obecnie powszechnie używane podczas wędrówek i kempingów. Torby biwakowe są lekkie, łatwe do spakowania, wygodne i ciepłe. Salewa , Black Diamond , Millet , Vaude i Mammut projektuje i produkuje najwyższej jakości torby bivi dla miłośników przygód i outdooru.

Worek kompresyjny

Worki kompresyjne są zawsze poręczne i wygodne, gdy przestrzeń jest ograniczona i chcesz pomieścić cały swój sprzęt w plecaku. Te worki kompresyjne mogą skompresować nieporęczne podkładki do spania i torby do jednej trzeciej ich pierwotnego rozmiaru, co oznacza, że masz więcej miejsca w plecaku na inne niezbędne przedmioty. Do uporządkowanego pakowania worek kompresyjny w idealnym rozwiązaniu. Wykonane są z wodoodpornego materiału nylonowego 70D, który zapewnia doskonałą wytrzymałość na wagę. Niektóre z renomowanych marek, które projektują i oferują worki kompresyjne, to Salewa, VAUDE, Mammut, Sea to Summit i Ferrino .

Maty do spania lub maty izolacyjne

Maty do spania lub maty izolacyjne są jednym z najcenniejszych narzędzi outdoorowych, które są używane z dwóch głównych powodów: amortyzacji i izolacji. W surowe, zimne noce na świeżym powietrzu musisz wybrać taki, który zapewni Ci komfort i ciepło. Przed wyborem karimaty lub maty izolacyjnej należy wziąć pod uwagę kilka podstawowych cech, takich jak waga, rozmiar, amortyzacja, materiał, łatwość nadmuchiwania i ciepło. Najlepsze podkładki do spania można uzyskać od Salewa, VAUDE, Trangoworld , Sea To Summit i Ferrino.

Poduszki

Rozstawiając system do spania na zewnątrz, ważne jest, aby nie przeoczyć znaczenia poduszki. Oprócz wygodnego śpiwora, maty izolacyjnej i kołdry, poduszka do spania to kompaktowy i najbardziej przydatny sprzęt do spędzenia spokojnej nocy pod gołym niebem. Najlepszym wyborem są poduszki powietrzne, ponieważ są lekkie, wygodne i można je dostosować. Wystarczy kilka oddechów, aby otrzymać przytulną, miękką i sztywną poduszkę do spania. VAUDE, Mammut, Trangoworld, Sea To Summit i Marmot oferują najlepszą gamę poduszek do spania na świeżym powietrzu.

Śpiwory

Przed wyborem śpiwora warto zwrócić uwagę na kilka ważnych czynników. Najlepszym pomysłem jest wybranie takiego, który oferuje dużo miejsca, ale nie jest nieporęczny. Należy zwrócić uwagę na rodzaj izolacji śpiwora. Dwie główne kategorie to izolacja syntetyczna i izolacja puchowa. Jeśli chcesz kupić wysokiej jakości śpiwór, sprawdź kolekcję renomowanych marek, takich jak Salewa, Haglöfs , The North Face , Millet i VAUDE.

Więcej o Śpiworach

Pompki ręczne są niezbędnym dodatkiem do śpiwora, który pomaga zapobiegać gromadzeniu się wilgoci. Aby uniknąć pompowania elektrod z oddechem, weź pompkę, która jest poręczna, mała i waży zaledwie uncję. Ponadto wkładki do toreb i koce również zapewniają dodatkowy poziom ciepła. Podczas letnich zajęć na świeżym powietrzu możesz po prostu użyć samego woreczka wewnętrznego i zapomnieć o śpiworku. Sea To Summit, Ferrino, Regatta , Campingaz i Outwell oferują najwyższej jakości akcesoria i części do śpiworów.


clouse menu Zamknij