up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Aku Rock DFS Yeast Cleanse

Aku Rock DFS Yeast Cleanse

Aku Rock DFS Yeast Cleanse

Aku Rock DFS Yeast Cleanse

Aku Rock DFS Yeast Cleanse

plus
Aku

Aku Rock DFS Yeast Cleanse

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Aku Rock DFS Yeast Cleanse

Kolekcja DFS Rock wykorzystuje przełomowy system Dual Fit (DFS), aby zapewnić zarówno maksymalny komfort podczas podejścia, jak i doskonałe dopasowanie podczas wspinaczki i scramblingu. Rock DFS ma dwie oddzielne strefy sznurowania, które wykorzystują lekką taśmę, która owija się wokół i pod stopą, co umożliwia dostosowanie buta do pożądanego dopasowania. Podeszwa środkowa Rock DFS zawiera lekką piankę EVA, która zapewnia amortyzację, oraz poliuretanową piętę, która zapewnia trwałość i wsparcie. Podeszwa środkowa jest następnie owinięta lepką gumą do wspinaczki, aby chronić but i zapewnić dodatkową przyczepność. Wraz z podeszwą Vibram Approcciosa z Megagripem, powstały Rock DFS oferuje buty do podejścia o wysokiej wydajności, zapewniające całodzienny komfort.


Cechy:

System podwójnego dopasowania:
Kolekcja butów podejściowych DFS firmy AKU pozwala na optymalną przyjemność i maksymalną pewność w najbardziej wymagającym terenie. Niezależnie od tego, czy jesteś na płaskich szlakach, czy idziesz pionowo, buty AKU DFS zabiorą Cię tam w komforcie.

Podejście Vibrama:
Podeszwa VIBRAM Approach została zaprojektowana tak, aby szybko pokonywać szlaki, jednocześnie dając Ci pewność podczas podjazdów.

Technologia Aku Elica:
Technologia ELICA zapewnia anatomiczne dopasowanie, aby zapewnić lepszą stabilność i rozkład masy w podeszwie buta, aby zmniejszyć punkty nacisku i zachęcić do lepszej formy podczas wędrówki.


Dane techniczne:

Cholewka: Skóra zamszowa 1,6 mm, Air 8000 i mikrofibra
Trwała deska (sztywność): Soft Flex
Wkładka: Ortholite Hybrid
Podeszwa środkowa: EVA i PU o podwójnej gęstości
Podeszwa zewnętrzna: podejście VIBRAM®
Ochrona górna: Guma Rand
Waga na but: 380 gramów
Odkryj wszystkie produkty Obuwie męskie, które znajdziesz w trekkinn, jak Aku Rock DFS Yeast Cleanse. Kup teraz Aku Rock DFS Yeast Cleanse i oszczędzaj na produktach Buty. Ponadto, z jakością, którą dostarcza marka Aku, będzie to doskonały zakup. Czy wiesz już, że można znaleźć Aku Rock DFS Yeast Cleanse i inne w naszym sklepie górski i outdoor? Dzięki trekkinn, można teraz znaleźć ogromny wybór Obuwie męskie pozycji idealnych dla każdej możliwej dziedziny sportu.

Cechy Aku Rock DFS Yeast Cleanse

Kolor
Zielony
Użycie
Trekking

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij
up up