up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Bushnell Binocular Tripod Adapter

plus
Bushnell

Bushnell Binocular Tripod Adapter

Opis produktu Bushnell Binocular Tripod Adapter

Sprawia, że ​​każda lornetka statyw gotowy.


Zalecany do długotrwałego obserwacji z każdej lornetki 10x lub więcej.


Myślisz o zakupie Bushnell Binocular Tripod Adapter? Jest to jeden z top produktów trekkinn, sklepu online górski i outdoor. Cena 19.49 $, jest limitowana! W trekkinn można korzystać z największych zalet i znaleźć produkty od Bushnell w super cenie. Wszystkie nasze produkty górski i outdoor posiadają gwarancję producenta.

Cechy Bushnell Binocular Tripod Adapter

Kolor
Czarny
Biały
Rodzaj produktu
Przedłużacze

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Bushnell Binocular Tripod Adapter

Zgodność z zamówieniem

-

Jestem idealny na wszystko, termin i produkt zgodnie z moimi życzeniami Jestem zachwycony ... ponieważ będę mógł obserwować w ustalony sposób i prawdopodobnie dla uznania moich różnych celów Phv

Bushnell Binocular Tripod Adapter

Właściwy produkt

-

Stojak przyjechał właściwie zapakowany i tego się spodziewałem. Metaliczny, dobrze wykończony, jedyny „haczyk” polega na tym, że nić może być nieco wydłużona, aby łatwiej było ją dostosować w lornetce. W przeciwnym razie dobrze spełnia swoją funkcję, testując go za pomocą lornetki 10x50 o wadze 1 kg. o wadze około. Najwyraźniej bez problemu obsługiwałby znacznie cięższe modele.

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij
up up