up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Climbing technology Agile Plus Malowanie Wnętrz

plus
Climbing technology

Climbing Technology Agile Plus Malowanie Wnętrz

Opis produktu Climbing technology Agile Plus Malowanie Wnętrz

Topór do alpinizmu i wycieczkę na nartach.

Cechy:

Bardzo wszechstronny, kompaktowy i silny;

Anodowany wałek stopu lekkiego, hartowana stalowa głowica i stalowy grot;

Dostępny również jako część zestawu zabezpieczającego ASD PLUS KIT.


Climbing technology Agile Plus Malowanie Wnętrz dostępny w różnych typach. Kup go w trekkinn, by pełni skorzystać ze wszystkich zalet. Dodatkowo, Climbing technology Agile Plus Malowanie Wnętrz posiada oficjalną gwarancję marki Climbing technology. Ponadto, możesz uzupełnić twoje zamówienie innymi produktami z katalogu Sprzęt do trekingu i kategorii Czekany.

Cechy Climbing technology Agile Plus Malowanie Wnętrz

Kolor
Pomarańczowy
Czarny

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Dobra jakość

-

Bardzo dobre

Bardzo dobry!

-

Jeszcze tego nie próbowałem, ale najwyraźniej produkt jest właśnie tym, czego szukałem. Bezkonkurencyjny stosunek jakości do ceny. W moim przypadku jest to głównie jazda na snowboardzie górskim.

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up