up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Climbing technology Hound Plus Z Czekanem Na Smycz Dragon Tour

Climbing technology Hound Plus Z Czekanem Na Smycz Dragon Tour

plus
Climbing technology

Climbing Technology Hound Plus Z Czekanem Na Smycz Dragon Tour

Opis produktu Climbing technology Hound Plus Z Czekanem Na Smycz Dragon Tour

Klasyczny topór do lodowcowych podróży, couloirs, technicznych tras narciarskich i grzbietów z mieszanym wspinaczką. Ma dobre połączenie lekkości i dobre osiągi dla osób uprawiających różne dyscypliny w górach.

Cechy:

Ergonomiczna głowica wykonana z gorącej stali kuta, przeznaczona do lepszej przyczepności i wyposażona jest w adż.

Uchwyt stopu lekkiego stopu z anodyzowanym wykończeniem, prosto u podstawy, aby zapewnić skuteczną penetrację lodu;

Nowy uchwyt, ergonomiczny i uformowany, o doskonałej przyczepności i obsłudze dla większej efektywności użytkowania;

Głowa i pick wyposażony w otwory do włożenia karabinek lub pasa;

Klasyczny dragonne DRAG TOUR wliczony w cenę.


Interesuje Cię Climbing technology Hound Plus Z Czekanem Na Smycz Dragon Tour? Nie czekaj dłużej, kupuj ten produkt w najlepszej cenie i zawsze z bezpieczeństwem, które oferujemy w trekkinn. Tutaj można znaleźć wszystkie informacje na temat Climbing technology Hound Plus Z Czekanem Na Smycz Dragon Tour. Climbing technology jest jedną z najlepszych marek górski i outdoor, projektującą produkty dla Sprzęt do trekingu, dopasowane do potrzeb naszych klientów.

Cechy Climbing technology Hound Plus Z Czekanem Na Smycz Dragon Tour

Kolor
Zielony

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Climbing technology Hound Plus Z Czekanem Na Smycz Dragon Tour

ładny czekan

-

Ładny czekan, dobry materiał i bardzo podoba mi się kolor.

Climbing technology Hound Plus Z Czekanem Na Smycz Dragon Tour

Lubiłem to!

-

Służy do wspinaczki po zaśnieżonych górach. Podoba mi się, ponieważ jest lekki i łatwy w obsłudze. Kolor też jest dobry.

Climbing technology Hound Plus Z Czekanem Na Smycz Dragon Tour

Wielowartościowy

-

Wszechstronny i lekki. Idealny na wycieczki skitourowe

Climbing technology Hound Plus Z Czekanem Na Smycz Dragon Tour

Światło

-

Lubię jasne kolory i lekkość. Mam nadzieję, że będzie aktywny tej zimy. To pierwszy lodowy topór. Używam tego ostrożnie.

Climbing technology Hound Plus Z Czekanem Na Smycz Dragon Tour

Przejście siekiery z niewielkimi zastrzeżeń technicznych

-

Chociaż muszę powiedzieć, że jeszcze nie zostały wykorzystane w zasadzie nie zawodzi, jeśli chodzi o sposób: Jest to backcountry czekan zbliża technicznie, przez kształt jego ostrzem i ostrym. Górny profil arkusza staje się cieńsza na końcu i rozszerza się nieznacznie, gdyż zbliża się do krzyża, aby bardziej wygodny uchwyt, a karbowanej stronie jest 5 mm. grube (inne osie z blach 3 mm. przypuszczalnie wnikają lepiej do lodu cieńsze). Kształt uchwytu, prawdopodobnie zaokrąglone sześciokątne. Główne wady widzę go w otworach ostrzu noża i nie pasuje do wspinaczki karabinek, choć te są często wykorzystywane w bucie, a jeśli to możliwe. I ostrze jest bardzo wąski (widok z góry prawie T utworzony przez krawędź górną poprzecznego łopaty i niskiej ostrza) oraz do usuwania śniegu łopaty powinny być lepiej więcej powierzchni. To powiedziawszy, czekana przejście z niewielkimi zastrzeżeń technicznych.

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up