Wpisz swój adres e-mail, a my od razu wyślemy Ci link do zresetowania hasła przez e-mail.

Strona Główna

Craghoppers

O Craghoppers
Craghoppers, znana marka odzieży i sprzętu outdoorowego, jest od samego początku synonimem przygody, innowacji i trwałości. Została założona w 1965 roku w West Yorkshire w Anglii przez grupę wielbicieli wspinaczki i wędrówek, a jej celem zawsze było dostarczenie wysokiej jakości sprzętu outdoorowego dla wszystkich. Przez lata stała się światowym ikoną w świecie odzieży outdoorowej, słynącą z zaangażowania w tworzenie komfortowych, wytrzymałych i stylowych ubrań nadających się do wszystkich terenów.
Craghoppers jest od lat uznawanym nazwiskiem w odzieży outdoorowej, oferując kompleksową gamę odzieży i sprzętu dla poszukiwaczy przygód wszystkich wieków i pochodzenia. Zaangażowanie w jakość, styl i wydajność sprawia, że Craghoppers nadal inspiruje ludzi do eksplorowania świata z pewnością siebie i komfortem. Craghoppers oferuje szeroki wybór odzieży zaprojektowanej, aby wytrzymać wymagania wypraw outdoorowych. Od wytrzymałych spodni trekkingowych z elastycznego materiału do niezwykle wszechstronnych koszul, które zapewniają odprowadzanie wilgoci i ochronę przed słońcem.

Eksplorowanie na zewnątrz z stylem

Odzież męska Craghoppers zapewnia, że pozostaniesz komfortowy i przygotowany na każdą wycieczkę. Marka zdaje sobie sprawę, że Odzież damska Craghoppers łączy funkcjonalność i modę. Ich kolekcja odzieży damska jest bardzo zróżnicowana, od izolowanych kurtek po lekkie sukienki do podróży. Nadmierne skupienie na dopasowaniu i stylu gwarantuje, że wyglądasz najlepiej, eksplorując wielkie na zewnątrz. Przedstaw następnemu pokoleniu cuda natury z Ubraniami dziecięcymi Craghoppers. Zaprojektowane z myślą o wygodzie i trwałości, te elementy garderoby są idealne dla młodych odkrywców. Koszule Craghoppers to więcej niż tylko odzież outdoorowa; są one niezbędnym towarzyszem Twoich przygód. Wykonane z technologią odprowadzania wilgoci, te koszule utrzymują Cię suchym i komfortowym. Z wbudowaną ochroną przed szkodliwymi promieniami UV, chronią Cię przed szkodliwymi promieniami słonecznymi, dzięki czemu są doskonałe na słoneczne wędrówki lub wakacje na plaży.
Kurtki Craghoppers są zaprojektowane tak, aby wytrzymać trudne warunki pogodowe. Od wodoodpornych skorup do izolowanych parkasów, ich kurtki zapewniają najwyższą ochronę bez uszczerbku dla stylu. Jeśli chodzi o spodnie, Craghoppers dostarcza zarówno funkcjonalność, jak i styl. Niezależnie od tego, czego wymaga Twoja przygoda, Spodnie Craghoppers są gotowe. Buty Craghoppers są zaprojektowane z myślą o tych, którzy wymagają komfortu i wydajności. Wodoodporne opcje utrzymują Twoje stopy suchymi, a wsparcie wzoru zapewnia komfort przez cały dzień. Przenoś swój sprzęt z łatwością dzięki Plecakom Craghoppers. Plecaki te są zbudowane z myślą o trwałości i funkcjonalności, wyposażone w duże komory i ergonomiczne wzory. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz plecaka na krótki spacer, czy większego na dłuższą podróż, plecaki Craghoppers są gotowe do pracy.