up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

360

Five ten 5.10 Anasazi VCS Mały

Five ten 5.10 Anasazi VCS Mały

Five ten 5.10 Anasazi VCS Mały

Five ten 5.10 Anasazi VCS Mały

Five ten 5.10 Anasazi VCS Mały

Five ten 5.10 Anasazi VCS Mały

Five ten 5.10 Anasazi VCS Mały

Five ten 5.10 Anasazi VCS Mały

Five ten 5.10 Anasazi VCS Mały

plus
Five ten

Five Ten 5.10 Anasazi VCS Mały

Opis produktu Five ten 5.10 Anasazi VCS Mały

Jeśli Twoja podróż do świata alpinizmu i wspinaczki dopiero się zaczyna, powinieneś zrobić to z najlepszym możliwym sprzętem.

Zaprojektowane zarówno dla początkujących, jak i profesjonalnych wspinaczy, buty wspinaczkowe adidas Five Ten Anasazi VCS są stworzone do różnych celów i środowisk. Wytrzymałe, przystosowalne i o imponującej użyteczności buty utrzymują stopę w formie i zapewniają wsparcie, którego potrzebujesz, aby odnieść sukces zarówno na wewnętrznych trasach wspinaczkowych, jak i na najbardziej wymagających klifach.

Główną cechą tych butów z łapą kota jest podeszwa zewnętrzna Stealth® C4 , której przyczepność i unikalny kształt doskonale pasuje do każdego toru alpinistycznego i zapewnia doskonałą przyczepność na naturalnych i sztucznych powierzchniach. Aby zwiększyć trwałość tych butów i zwiększyć wygodę łuku podeszwowego, 5.10 Anasazi VCS ma również półsztywną podeszwę środkową, która zmiękcza dotyk stóp na kamieniach i zmniejsza ogólny wpływ.

Cholewka 5.10 Anasazi VCS jest wykonana z Cowdura , syntetycznej mieszanki zamszowej siateczki, która jest wystarczająco elastyczna, aby umożliwić stopom łatwe przystosowanie się do pęknięć i kieszeni bez utraty wsparcia. Łatwość użytkowania zapewnia podwójne zapięcie na rzep, które precyzyjnie dopasowuje się do podbicia.
Jeden z kołczanów, te damskie buty są równie biegłe w domu, jak i na zewnątrz. Są wyłożone podszewką, aby zminimalizować rozciąganie i utrzymać mocny kształt palucha u stóp buta. Średnio sztywna konstrukcja zapewnia połączenie wrażliwości i wsparcia podczas wszechstronnego wspinania się i długich dni na skałach.

Dzień w skałach lub wieczór na siłowni. Te kołczany jednego z butów wspinaczkowych są równie sprawne wewnątrz i na zewnątrz. Średnio sztywna podeszwa środkowa zapewnia komfort na długich trasach. Anasazi oferuje połączenie wrażliwości i wsparcia podczas całodniowych wspinaczek lub stromych tras.

CECHY:

Podeszwa środkowa: średnio sztywna podeszwa środkowa zapewnia połączenie wrażliwości i wsparcia.

System zapinania: sznurowany system zapinania zapewniający precyzyjne dopasowanie.

Naszywka na palce Molded Stealth® Mi6: Umożliwia zaczepianie palców.

Naszywka na palce uformowana Stealth® Mi6

Zapięcie na rzep Syntetyczna cholewka z minimalnym rozciągnięciem

Podszewka tekstylna; Gumowa podeszwa zewnętrzna Stealth® C4 zapewnia niezrównaną przyczepność


Interesuje Cię Five ten 5.10 Anasazi VCS Mały? Jest w tym momencie w naszym sklepie trekkinn, naszym górski i outdoor sklepie online. W trekkinn znajdziesz więcej produktów górski i outdoor marki Five ten. Nie czekaj i ciesz się Five ten 5.10 Anasazi VCS Mały - dzieli Cię tylko kilka klików. Odkryj szeroki asortyment górski i outdoor.

Cechy Five ten 5.10 Anasazi VCS Mały

Kolor
Brązowy

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Five ten 5.10 Anasazi VCS Mały

5/10 anasazi, chłopaki

-

Dobra guma!! Bardzo dobrze wyglądający! Może mieć więcej gumy na palcach. Są mali. Numer buta ulicznego jest przeznaczony dla tych, którzy chcą trzymać stopę napiętą z podwiniętymi palcami.

Five ten 5.10 Anasazi VCS Mały

Super anasazi

-

Przystępna cena za wyjątkowe buty na każdym terenie wspinaczkowym. Miałem je w przeszłości i było mi z nimi dobrze. Ponieważ cholewka jest syntetyczna, wybrałem je w tej samej liczbie (rozmiarze), co normalnie noszę do butów tenisowych, ponieważ się nie poluzowują. Kupowanie online w Trekkinn przyszło szybko. Bardzo zadowolony. Dziękuję Ci

Five ten 5.10 Anasazi VCS Mały

Świetny

-

Anasazi VCS idealnie pasuje do moich stóp. Poczuj się pewnie, wchodząc na ściany i małe krawędzie płyty. Dobre tarcie. W przeciwieństwie do Anasazi Pro, VCS nie ma gumek na palcach, ale lepiej pasuje do moich stóp i nie jest tak ciasny jak Pro. Po raz trzeci kupiłem VCS.

Five ten 5.10 Anasazi VCS Mały

Pięć dziesięciu stóp kota anasazi

-

Bardzo dobre kocie łapy, odpowiednie zarówno do wspinaczki sportowej, jak i wspinaczki długodystansowej ze względu na względny komfort, gumowa podeszwa C4 jest jedną z dwóch lub trzech najlepszych na rynku

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up