up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

360

Garmin ETrex 30X GPS

Garmin ETrex 30X GPS

Garmin ETrex 30X GPS

plus
Garmin

Garmin ETrex 30X GPS

Opis produktu Garmin ETrex 30X GPS

2,2-calowy kolorowy wyświetlacz kryształowo

Preinstalowanym mapy Europa Zachodnia Garmin TopoActive zacieniowane zwolnienia

Wysoka czułość, odbiornik GPS z HotFix® i wsparcia GLONASS

Pamięć wewnętrzna 4 GB. Rozwiń dalej z karty microSD ™ (brak w zestawie).

3 osiowy kompas i wysokościomierz barometryczny

Worldwide bazowa zacieniowane zwolnienia


eTrex 30x jest nasza ulepszona wersja popularnej eTrex 30, o podwyższonej rozdzielczości ekranu i rozszerzonej pamięci wewnętrznej do przechowywania więcej map. Preinstalowanym Garmin TopoActive wspiera i poprawia szereg atrakcji na świeżym powietrzu, takich jak wędrówki piesze, geocaching, jazdy na rowerze, wspinaczki i rybołówstwa. eTrex ma lepsze możliwości 30x porównaniu do eTrex 30, przy zachowaniu prostoty obsługi, przystępności i legendarną trwałością.


Zobacz sposób:

eTrex 30x posiada 2,2-calowy, wzmocnionej kolor, światło słoneczne 65K czytelny wyświetlacz. Trwałe i odporne na wodę, eTrex 30x jest zbudowany, aby wytrzymać elementy. To zmodernizowane interfejs zachowuje swoją wytrzymałość jeszcze wytrzymać kurzu, brudu, wilgoci i wody.


Nowe narzędzia dla Twojego Trek:

Nowego w wybudowanych 3 kompensacją pochylenia osi kompasu zachowuje orientację, nawet kiedy stoi, czy nie trzyma jej poziom. Dodał również, że barometrycznego wysokościomierza śledzi zmiany ciśnienia, aby dokładnie określić swoją wysokość. Użyj go do wykresu rozkładu ciśnienia barometrycznego w czasie, aby pomóc śledzić na zmienne warunki atmosferyczne.


Go Anywhere:

Pasowały do ​​eTrex 30x dosłownie wszędzie, przy użyciu tablicy kompatybilnych wierzchowce. Użyj automatycznego montowania zdolności i mapy City Navigator NT® dla zakręt po zakręcie, jak dojechać, albo wytrzymałe mocowanie do roweru lub quad. Można również zamontować do łodzi do połowu lub żeglarskich wypraw.


Go Global:

Seria eTrex może śledzić zarówno GPS i satelitów GLONASS jednocześnie - ma możliwość zablokowania na 24 więcej niż przy użyciu satelitów GPS po prostu. Co więcej, czas potrzebny do "blokady" do pozycji jest (średnio) 20% szybciej niż przy użyciu samego GPS. Dzięki wysokiej czułości odbiornik GPS EGNOS włączona i prognozy satelitarną poprawkę, lokalizuje pozycję eTrex szybko i precyzyjnie oraz nie traci pozycji GPS nawet w osłoniętych miejscach i głębokich dolin.


Mapa Garmin TopoActive preinstalowanym:

eTrex 30x jest z preinstalowanym nowym Garmin TopoActive * mapy Europy Zachodniej, doskonały punkt wyjścia dla swojej pierwszej działalności rekreacyjnej z GPS. Mapa dostarcza istotnych informacji przydatnych dla działań, takich jak turystyka piesza i rowerowa, jego rutowalne i pokazuje zmiany wysokości *. Garmin TopoActive mapa Europy Zachodniej obejmuje następujące kraje: Albania, Andora, Austria, Belgia, Dania, Finlandia, Francja, Niemcy, Islandia, Irlandia, Włochy, Liechtenstein, Luksemburg, Malta, Monako, Holandia, Norwegia, Portugalia, San Marino, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Wielka Brytania i Watykan.


Użyj gniazdo kart microSD ™, aby załadować dodatkowe zaawansowane mapy - jak mapy, mapy Topo g2 lub morskich BlueChart® Miasto Navigator® NT map. eTrex 30x obsługuje również BirdsEye Satellite Imagery (wymagana subskrypcja), aby pobrać i zintegrować z mapami.


Podziel Bezprzewodowo:

eTrex 30x umożliwia udostępnianie tras, skrzynek i innych danych użytkowników bezprzewodowo z innymi urządzeniami. Wystarczy nacisnąć "Wyślij", aby przesłać informacje i dzielić się swoją przygodę z przyjaciółmi.


eTrex również łączy się z kompatybilnymi urządzeniami firmy Garmin, w tym VIRB ™ i akcesoriów, w tym czujników Tempe ™, czujnikiem na nogę i monitor pracy serca.


Keep Your Fix:

Dzięki wysokiej czułości, odbiornikiem GPS obsługującym EGNOS i prognozy satelitarną poprawkę, lokalizuje pozycję eTrex szybko i precyzyjnie oraz nie traci pozycji GPS nawet w osłoniętych miejscach i głębokich dolin.


Znajdź Fun:

eTrex 30x obsługuje otoczenia elektronicznego pliki GPX dla niekończących geocaching geocaching przygód. Wystarczy odwiedzić Przejmij kontrolę nad kolejną przygodę z BaseCamp ™. Oprogramowanie do planowania wolny, wyjazd pozwala na przeglądanie i organizowanie map, tras i więcej, a nawet tworzyć Garmin Adventures podzielić się z przyjaciółmi, rodziną lub innymi odkrywców. BaseCamp wyświetla map topograficznych w 2D lub 3D na ekranie komputera, jak i szeroki wachlarz zdjęć satelitarnych, gdy w połączeniu z subskrypcji BirdsEye Obrazowania Satelitarnego.
Dane techniczne:


Fizyczne wymiary: 5,4 x 10,3 x 3,3 cm


Rozmiar wyświetlacza, WxH: 3,5 x 4,4 cm; 2,2 "(5,6 cm diag)


Rozdzielczość wyświetlacza, WxH: 240 x 320 pikseli


Typ wyświetlacza: 2.2 "transflective, 65K TFT


Waga: 141,7 gz bateriami


Bateria: 2 baterie AA (brak w zestawie); NiMH lub litowo poleca


Żywotność baterii: do 25 godzin


Ocena Woda: IPX7


Wysoka czułość odbiornika: Tak


Interfejs: USB


Aparat fotograficzny: Nie


Wysokościomierz barometryczny: Tak


Kompas elektroniczny: Tak


Urządzenie do transferu danych akcji jednostki (bezprzewodowo z podobnych jednostek): Tak


Mapa bazowa: Tak


Preinstalowanym mapy: Tak Garmin TopoActive mapa Europy Zachodniej


Możliwość dodawania map: tak


Wbudowana pamięć: 3,7 GB w tym fabrycznie mapami


Możliwość używania kart z danymi: Karta microSD ™ (brak w zestawie)


Własne punkty POI (możliwość dodawania punktów szczególnych): tak


Waypointy / ulubione / pozycje: 2000


Trasy: 200


Ścieżka: 10000 punktów, 200 zapisanych śladów


Automatyczne trasowanie (zakręt po zakręcie trasy po drogach): Tak (z opcjonalnym Szczegółowe odwzorowanie dróg)


Geocaching obsłudze: Tak (bez papieru)


Własne mapy kompatybilne: Tak


Słońce i księżyc informacje: Tak


Tabele pływów: Tak (z opcjonalnym BlueChart)


Obliczenia Powierzchnia: Tak


Przeglądarka zdjęć: Tak


Kompatybilny Garmin Connect ™ (społecznością online umożliwiającą analizowanie, sortowanie i udostępnianie danych): Tak


W pudełku:

eTrex 30x

Kabel USB

Dokumentacja


Odkryj pełną gamę produktów górski i outdoor od Garmin, które mamy w magazynie, w najlepszej cenie. W trekkinn, twoim sklepie online górski i outdoor kupisz najwyższej jakości Garmin ETrex 30X GPS do domu ze wszystkimi gwarancjami, wysyłamy w ciągu 24/48h.

Cechy Garmin ETrex 30X GPS

Kolor
Czarny
Szary
Użycie
Trekking
Właściwości
Barometr
Glonass
Gps
Wysokościomierz

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Garmin ETrex 30X GPS

Dobry

-

RAS wykonuje pracę

Garmin ETrex 30X GPS

W porządku, prawie idealnie

-

Doskonały produkt, bardzo przydatny catxarro ... Tęsknię za tak, że ma jakiś rodzaj zaczepu mocującego, to znaczy, bez nabywania jakiegokolwiek rodzaju akcesoriów, jestem zobowiązany do noszenia go zawsze w czymś. We wszystkich innych aspektach doskonale.

Garmin ETrex 30X GPS

Garmin etrex 30 x

-

Produkt bez zarzutu .... dostawa na czas w super ochronnym opakowaniu. GPS jest idealny dla moich potrzeb. Maksymalne wsparcie również WhatsApp dla różnych żądanych pytań.

Garmin ETrex 30X GPS

Najwyższa jakość 100% ceny

-

Doskonały produkt w jakości i bezkonkurencyjnej cenie !! Trekkinn bestseller w tej chwili !!

Garmin ETrex 30X GPS

Garmin etrek 30x

-

Bezkonkurencyjna cena, od pierwszego użycia wygląda jak świetny produkt. Czas dostawy jest również bardzo dobry

Garmin ETrex 30X GPS

Etrex 30x - doskonały stosunek jakości do ceny

-

Bardzo miło podnieść ten mały etrex 30x za tak świetną cenę. Ma zainstalowaną podstawową mapę europejską, ale z dodatkiem bezpłatnej pobranej mapy OSM lub gadatliwego tostera oraz karty micro SD, jeśli naprawdę potrzebujesz więcej miejsca, staje się bardzo dobrym małym narzędziem do uprawiania turystyki pieszej, szlaków pieszych lub geocaching. Dostawa nastąpiła w ciągu tygodnia, dostarczono pocztę, a przedmiot był nowy, zapakowany i idealny.

Garmin ETrex 30X GPS

Świetny produkt po akceptowalnych kosztach

-

Etrex 30x to dobry niezawodny i ekonomiczny produkt. główną wadą jest brak ekranu dotykowego, więc użycie kija nieco spowalnia działania. Bardzo szybka dostawa. Życzliwość i dostępność na najwyższym poziomie

Garmin ETrex 30X GPS

Trmpistica

-

Dzień dobry, nie mogę sprawdzić produktu, ponieważ został zamówiony 02.09.19 i rozpoczął wysyłkę 09.05.19, dziś 15.09.19 nadal wydaje się być wokół Włoch, a dokładniej w Bolonii i przybyć do Savony, ale jeszcze nie ma słowa, kiedy. Poprosiłem o wyjaśnienia w tym zakresie i powiedziano mi, że po wybraniu dostawy pocztą włoską jest to termin, który jest jednak konkretny, ale jest to w gestii kuriera SDA, a zatem nie bezpośrednio na poczcie. To powiedziawszy, będzie bardziej konkurencyjne jak ceny produktów, ale „jeśli moja paczka dotrze”, wątpię, czy kupię ponownie na tej stronie. Oczekiwanie na dostawę jest zbyt długie, mimo że jest płatne i nie jest bezpłatne. W przypadku produktu zobaczymy, czy i kiedy go zdobędę.

Garmin ETrex 30X GPS

Doskonały i wszechstronny

-

W tej chwili jestem bardzo zadowolony. Solidny i wszechstronny produkt do trekkingu i jazdy na rowerze, nawet jeśli nie ma wszystkich parametrów komputera rowerowego nowej generacji. Łatwiejszy w użyciu niż myślałem. Doskonałe zużycie baterii.

Garmin ETrex 30X GPS

Jakość garmin

-

Dokładność i trwałość to słowa, które opisuję Garmin GPS

Garmin ETrex 30X GPS

Garmin etrex 30x

-

Świetny produkt, który otrzymałem na czas i jest zgodny z opisem.

Garmin ETrex 30X GPS

Bardzo zadowolony z zakupu

-

Przede wszystkim zakup i dostawa odbyły się bez problemu. GPS był dobrze chroniony w pudełku i przybył w idealnym stanie i po znacznie niższej cenie nawet niż Amazon. Instalacja przebiegła bardzo dobrze. Już korzystam z GPS Garmin w samochodzie, więc został natychmiast rozpoznany przez Garmin Express, który zaproponował aktualizację mapy. Więc uważaj. Pamięć wewnętrzna nie jest wystarczająco duża, aby otrzymać kompletną kartę. Potrzebujesz karty microSD (wystarczy 8 GB). Po zainstalowaniu karty na karcie SD pamięć wewnętrzna jest w pełni dostępna dla śladów itp. GPS szybko wykrywa satelity, a zatem i ich pozycję. Włączyłem GPS podczas dojazdów do pracy i mogłem łatwo zobaczyć trasę.

Garmin ETrex 30X GPS

Lubię to

-

Świetna mała jednostka i dotarła szybko. Gorąco polecam zakup karty microSD i odpowiednich map (np. Talkytoaster). Również (problem z Garminem) wymaga trochę wysiłku, aby móc pobierać trasy do urządzenia (pliki GPX przez Garmin sw Basecamp), ale warto. Drobny problem - jeśli nosisz w kieszeni, przygotuj się na losową aktywację przycisków.

Garmin ETrex 30X GPS

Gps garmin etrex 30 x

-

Topissime, praktyczny, funkcjonalny, lekki

Garmin ETrex 30X GPS

Garmin etrex 30x

-

Dostarczone w obiecanym czasie. Trwa dłużej niż 2 dni, ponieważ produkt pochodzi z Hiszpanii. Świetnie i tanio!

Garmin ETrex 30X GPS

Kup bex 30x

-

Produkt zgodny z opisem. Przestrzegany czas dostawy. Najniższa cena na rynku. 3 powody do zadowolenia z zakupu. Jeśli chodzi o korzystanie z tego GPS, to szczęście, 4 GB pamięci wewnętrznej, możliwość włożenia karty micro SD, jest mały, łatwy w użyciu i bardzo precyzyjny do wykonywania wszelkiego rodzaju wędrówek. Doskonała strona zakupów. Polecić.

Garmin ETrex 30X GPS

Szybka dostawa i świetna cena!

-

Szybka dostawa w doskonałej cenie. Etrex 30X jest ulepszony w porównaniu do Etrex 30; nie wypada między innymi z rur wysokonapięciowych. Od lat jestem zadowolonym użytkownikiem Etrex, jedyny minus to chyba uchwyt rowerowy, który nie zapewnia wystarczającego zabezpieczenia urządzenia. Z tego powodu zgubiłem urządzenie !!

Garmin ETrex 30X GPS

Etrex 30

-

Bardzo dobry produkt zgodny z opisem, wygodny i łatwy w użyciu

Garmin ETrex 30X GPS

Etrex 30x

-

Dzień dobry. To starszy brat Etrex30, który mam od kilku lat, wersja 30x jest jeszcze bardziej niezawodna dzięki ulepszonym kolorom, mapie topo i naturalnie solidności Etrex zawsze na spotkaniu ... .Bref doskonały produkt, który polecam. Szybkość wysyłki, idealne opakowanie.

Garmin ETrex 30X GPS

Etrex 30x

-

na początku nie byliśmy pewni co do zamawiania, ponieważ etrex był znacznie tańszy niż większość innych witryn. proszę zrobiłem jednak jak przybyłem w odpowiednim czasie, czas. komunikacja przy dostawie pierwszej klasy. świetna usługa będzie ponownie używana.

Garmin ETrex 30X GPS

Super produkt

-

Bestseller od Garmin. Model już stary, ale nowsze modele nie zastąpiły go na poziomie autonomii. Ponadto Bikeinn oferuje najlepsze ceny na rynku.

Garmin ETrex 30X GPS

Garmin etrex 30x

-

Małe, precyzyjne i łatwe w obsłudze urządzenie GPS o wyjątkowej dokładności. To drugi eTrex, który kupiłem i znów będę tym samym facetem. - Oprogramowanie typowe dla Garmin. Chodzi o poziom DOS 1.0. Niestabilny, wolny, ale intuicyjny. Ale jeśli chcesz garmingerät, musisz żyć z tym oprogramowaniem. Nu. - Ogólne wrażenie jednak pozytywne.

Garmin ETrex 30X GPS

Produkt

-

Produkt jest zgodny z opisem, dlatego jestem zadowolony z zakupu. Był to prezent, który bardzo spodobał się tym, którzy go otrzymali. Czasy dostawy spotkały się nienagannie, podobnie jak komunikacja i śledzenie wysyłki produktu w celu śledzenia dostawy paczki.

Garmin ETrex 30X GPS

Nikel

-

Bardzo dobry produkt w atrakcyjnej cenie. Nie ma problemu z dostawą

Garmin ETrex 30X GPS

Doskonale

-

Wysoka precyzja, łatwość użycia, dobra wizualizacja mapy na ekranie (nawet przy słońcu lub dużej ilości światła). Jeszcze nie wypróbowałem go na wielkiej wycieczce, ale jestem pewien, że spełni on swój cel.

Garmin ETrex 30X GPS

Gamin etrex 30x

-

Doskonała cena produktu, wysyłka odbyła się szybko

Garmin ETrex 30X GPS

Dobrze przyjęty

-

Zgodność dostawy i terminowość. Dobre zamówienie i wysyłka. Najlepsza cena rynkowa. Bardzo zadowolony z produktu, polecam. Dziękuję.

Garmin ETrex 30X GPS

Etrex 30x

-

świetny produkt. mały i wygodny. długi czas pracy baterii

Garmin ETrex 30X GPS

Przydatne małe urządzenie

-

Korzystałem z telefonu do generowania informacji o utworze, ale było to zawodne i dlatego szukałem lepszego rozwiązania. Przed laty posiadałem urządzenie GPS Magellan, które było przenośne, ale dość duże. ETrex 30x jest znacznie prostszym urządzeniem i wydaje się generować dość dokładne informacje o ścieżce. Jak wspomniano w co najmniej jednym innym przeglądzie, potrzebujesz karty microSD, aby pobrać najnowsze mapy Topo z Garmin. Dołączona mapa bazowa jest dość szczegółowa, ale nie ma informacji topo. Dane techniczne mówią, że 32 GB to największa obsługiwana karta. Posiadałem kartę 64 GB, więc wypróbowałem ją i nie została ona rozpoznana przez oprogramowanie Garmin, chociaż mój komputer widział kartę, gdy 30x był podłączony do mojego komputera. Mam zamówienie 32 GB, więc mam nadzieję, że to zadziała. TrekkInn miał najlepszą cenę, jaką mogłem znaleźć, a urządzenie dotarło do mnie z Hiszpanii w ciągu zaledwie kilku dni. Znowu zamówiłbym z TrekkInn.

Garmin ETrex 30X GPS

Najlepiej kupić

-

Świetny GPS. Szybko dostarczony. Najlepsza cena

Garmin ETrex 30X GPS

-

Bardzo szybko zamówiłem w sobotę i przyjechałem w środę, świetny produkt i świetna cena.

Garmin ETrex 30X GPS

Dlaczego muszę kupić kartę microsd, aby pobrać mapy?

-

Całkiem ładna jednostka zgodnie z oczekiwaniami. Wydaje się dokładne, a mapy są bardzo użyteczne. Byłem rozczarowany, że oprócz urządzenia musiałem kupić kartę microSD, aby faktycznie pobrać mapy. Dziwne, że Garmin uważa to za dopuszczalne. Byłbym bardziej rozczarowany, gdyby Trekkin nie był w stanie sprzedać w tak dobrej cenie.

Garmin ETrex 30X GPS

Zalecane

-

Bardzo dobry produkt w linii starej legendy etrex. Niektóre ulepszenia, takie jak możliwość wprowadzenia map alpejskich, mapa garmin zbyt podstawowa, ale 30x jest za tę samą cenę 30 do wyschnięcia. Doskonała cena i wysyłka.

Garmin ETrex 30X GPS

Garmin etrex 30x

-

Świetny zakup w fantastycznej cenie. Bardzo dokładny i łatwy w użyciu. Joystick może być bólem w kieszeni.

Garmin ETrex 30X GPS

Genialny zakup

-

Pierwszy raz kupujący, co kupić, najlepsza cena w sieci, to, czego szukałem, dostawa była tak szybka i mogłem śledzić dostawę przez cały czas

Garmin ETrex 30X GPS

Zachwycony

-

Zamówienie otrzymane bardzo szybko, bardzo dobrze zapakowane, będzie prezentem na początku maja, więc nie mogłem jeszcze spróbować, ale na pierwsze zamówienie jestem bardzo zadowolony!

Garmin ETrex 30X GPS

Przejrzeć

-

Mój Garmin etrex 30 przybył w odpowiednim czasie i był dobrą ceną, dziękuję!

Garmin ETrex 30X GPS

Dobry produkt

-

Bardzo praktyczny GPS, dobra cena szybka dostawa Polecam

Garmin ETrex 30X GPS

Bardzo dobry gps, praktyczny i mocny

-

Bardzo dobry produkt, dobra cena, szybka dostawa, polecam

Garmin ETrex 30X GPS

Gps garmin etrex 30x

-

GPS znacznie wykracza poza moje oczekiwania. Poręczny i kompaktowy, doskonały stosunek jakości do ceny.

Garmin ETrex 30X GPS

Świetnie wyprodukowany

-

Pierwszy osobisty GPS używany do wędrówek. W porównaniu ze starszymi braćmi z mojej grupy, nie ma się czego wstydzić. Szybkie precyzyjne zaczepianie. Wiele opcji i całkowicie szczegółowe. Prawdziwy produkt firmy Garmin. Przybył dzień wcześniej

Garmin ETrex 30X GPS

Pierwszy kontakt z l'etrex vista o 30x

-

Będąc regularnym użytkownikiem w wędrówkach przez ponad 11 lat z estx vista HCX (który utracił swoje odniesienia do dat), przejście do l'etrex 30 x jest łatwe. Poza nowymi funkcjami, w porównaniu do Vista widzę lepszą czułość, krótszy czas pozycjonowania i więcej pamięci.

Garmin ETrex 30X GPS

Niezawodny produkt

-

Niezawodny produkt, dobra szczelność akumulatora i dobry odbiór sygnału. Ekran trochę mały, ale wystarczający. Niska waga.

Garmin ETrex 30X GPS

Wspaniały

-

doskonały GPS, dokładny, szybki, solidny, nie boi się deszczu, jest bardzo lekki, prosty i intuicyjny w użyciu, doskonały w każdej sytuacji. Dla mnie top na trekking!

Garmin ETrex 30X GPS

Wspaniałe 3d żyroskop

-

Reakcja mapie jest wcześniej niż EDGE1000, bateria dłużej w użytku na rowerze drogi, i działa, aby wyświetlić stronę Mapa ramię z EDGE1000, więcej eTrex30x jest (kompromitujące wygięte od czasu do czasu, ponieważ nie jest powolny EDGE) reakcję mapie wcześnie około jednej sekundy długo jazda Bądź pewny, że można wymienić baterię, nawet gdy bateria jest niepotrzebna wymiana że 400㎞ jazdy, to było bardzo nierozsądne w EDGE1000.

Garmin ETrex 30X GPS

Garmin etrex 30x

-

Doskonała cena, szkoda, że ​​nie więcej statków w Rosji.

Garmin ETrex 30X GPS

świetne produkty

-

Atrakcyjna cena

Garmin ETrex 30X GPS

świetne produkty

-

Atrakcyjna cena

Garmin ETrex 30X GPS

Etrex 30x

-

Wielki żeglarz, polecam! Bardzo wygodny kompaktowy i długo bateria trzyma ładunek. Satelity łapie dobrze. Dostawa do Rosji bez problemów przez 2 tygodnie.

Garmin ETrex 30X GPS

świetne produkty

-

Atrakcyjna cena

Garmin ETrex 30X GPS

Świetne produkty

-

Atrakcyjna cena

Garmin ETrex 30X GPS

Świetne produkty

-

Atrakcyjna cena

Garmin ETrex 30X GPS

Świetne produkty

-

Atrakcyjna cena

Garmin ETrex 30X GPS

Świetne produkty

-

Atrakcyjna cena

Garmin ETrex 30X GPS

Świetne produkty

-

Świetne produkty

Garmin ETrex 30X GPS

Świetne produkty

-

Atrakcyjna cena

Garmin ETrex 30X GPS

Świetne produkty

-

Atrakcyjna cena

Garmin ETrex 30X GPS

Świetne produkty

-

Atrakcyjna cena

Garmin ETrex 30X GPS

Świetne produkty

-

Atrakcyjna cena

Garmin ETrex 30X GPS

Świetne produkty

-

Atrakcyjna cena

Garmin ETrex 30X GPS

Tyle w języku angielskim

-

W porównaniu do japońskiej wersji zlokalizowanej, nie ma czasu i wysiłku, aby zainstalować mapę do użycia w Japonii, widać od razu, badając. Można również od razu, jeśli chcesz japońskiej lokalizacji. Ponieważ tanie blisko połowę ceny w porównaniu do japońskiej wersji zlokalizowanej, będzie na szczęście dla tych, którzy nie mają dość kłopotów.

Garmin ETrex 30X GPS

Świetne produkty

-

Atrakcyjna cena

Garmin ETrex 30X GPS

Świetne produkty

-

Atrakcyjna cena

Garmin ETrex 30X GPS

Jest to najlepszy

-

Japoński lokalizacja może być, może być również miał mapę, nie trzeba kupować wersji japońskiej.

Garmin ETrex 30X GPS

Wrażenia z etrex30x

-

Jesteśmy bardzo zadowoleni. Był rzeczywiście używany w górach zimą, ale to nie ma zaburzeń nawet w niskich temperaturach, to nie mają, że dziennik latać. Jesteście na miejscu przed przyjazdem rozkład również towary, doceniamy tę witrynę.

Garmin ETrex 30X GPS

Długa jazda najlepszym partnerem

-

Poważny zakup w celu rozwiązania brevet. Być może przed zamienione mapę.

Garmin ETrex 30X GPS

Wielki

-

Czas zasięg towar był krótki. Dobrze czułość odbioru GPS jest krótki czas pozycjonowania, nawet minuty do wykorzystania w plenerze nie czują problemu. Trasy jest wykonywane w komputerze, a następnie przesłać dane do korpusu używamy rowerowych, ale w chwili obecnej nie są tracone. Jest bardzo dobrze wykonana poręczny GPS.

Garmin ETrex 30X GPS

Świetne produkty

-

Atrakcyjna cena

Garmin ETrex 30X GPS

Została ona zakupiona dla rowerzystów

-

Oregon 600 również są przy użyciu, ale w porównaniu, choć powolnego ręcznego przewijania mapy, rozdzielczość jest również prędkość robocza jest również zadowalający poziom. Żywotność baterii jest długi, jest również zadowolony. Dobra funkcjonalność jest gorsza od panelu dotykowego, ale jeśli przydzielono menu, które często używane do przechodzenia wstecz, funkcjonowanie w podróży rowerowej z pewnością zrobić, myślę, że bardzo dobre. Z góry, jeśli używasz, aby ustawić trasę podróży, myślę, że jest to najbardziej odpowiedni GPS.

Garmin ETrex 30X GPS

Jazda na rowerze i stosowane w wspinaczki górskiej

-

Jazda na rowerze jest wspinaczka Essentials. Z góry, ponieważ używa się rejestrować przebieg bez gubię. Posiada akumulator 25 godzin jest również Iukotonashi.

Garmin ETrex 30X GPS

Również zł

-

1 tydzień do 9 dni, aby osiągnąć towar, ale to proszeni można dowiedzieć się, gdzie znajduje się teraz na bagaż. A w zakresie opłat pocztowych też wiem, że jest to najtańsze.

Garmin ETrex 30X GPS

Garmin e trex 30

-

niezawodne dostarczanie strona była szybka, GPS jest bardzo wydajny pojedynczy krótki Wykorzystanie w pełni zadowolony!

Garmin ETrex 30X GPS

Wielki

-

Towar przybył około jednego tygodnia. Japoński lokalizacja i japoński instalacja mapie menu było również łatwe. Udało mi się dobre zakupy.

Garmin ETrex 30X GPS

Wygodny w kolarstwie

-

Został zakupiony za brevet, ale jest to bardzo wygodne. Mają baterii jest również dobre. A Japończycy lokalizacja, duży czas wstępnego ustawienia zainstalować mapę, również umieścić trasy i punkty nawigacyjne w każdym przypadku, nie ma czasu, aby ustawić alarm zbliżeniowy. Początkowo, ponieważ nie jest "Auto nawigacji", takie jak system nawigacji samochodowej, to nie jest zniesiony. Teraz myślę, niech również stosowany w górach na nartach.

Garmin ETrex 30X GPS

Bardzo dobry produkt!

-

To jest niesamowite produktu! Projekt jest dobry, operatywność jest dobra, lekka. Wielkie dzięki!

Garmin ETrex 30X GPS

Najlepsze gps!

-

Uchwyt z jednej strony, oczekiwany eTrex30. To było więcej dobra, jeśli nie jest to język japoński.

Garmin ETrex 30X GPS

To było dobre

-

Towar, było dobre. Jeśli jest Japończyk, było więcej dobra.

Garmin ETrex 30X GPS

Dobra rzecz

-

I uchwyt z jednej strony, jest bardzo pomocna. To było więcej dobra, jeśli nie jest to język japoński.

Garmin ETrex 30X GPS

Najlepsze pozycja

-

I uchwyt z jednej strony rzeczywiście eTrex30. To było więcej dobra, jeśli nie jest to język japoński.

Garmin ETrex 30X GPS

Tak efekt w zapobieganiu niewydolności

-

Cierpienie w wspinaczka zaczyna się od zgubić, to pogarsza sytuację stępione decyzję, myślę, że to jest bardziej prawdopodobne, aby przenieść się do stanu nieodwracalnego. ETrex nie mógł się zgubić w tym jest, myślę, że możliwe staje się znacznie zmniejszyć ryzyko cierpienia. Jeśli staje się wielki spokój umysłu, które można zobaczyć w jednej chwili aktualna pozycja nawet zgubił, myślę, że będzie to zapewnią, że nie tłumią decyzję. Ponadto, będzie to i wodoodporne właściwości do telefonów nawet 25 godzin na baterii będzie wiarygodnym partnerem w trudnych warunkach. Dobrze było kupić.

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

 • 30 return

  30-DNIOWE PRAWO
  ZWROTU ŁATWO iSZYBKO

 • Pay

  100% PEWNE I
  BEZPIECZNE ZAKUPY

 • like or return

  100% GWARANCJA
  SATYSFAKCJI

 • pice

  NAJNIŻSZE CENY
  GWARANTOWANE

Powiązane produkty

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij
up up