up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Hannah Air 5 Mata

Hannah Air 5 Mata

Hannah Air 5 Mata

Hannah Air 5 Mata

Hannah Air 5 Mata

plus
Hannah

Hannah Air 5 Mata

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Hannah Air 5 Mata

Nadmuchiwana karimata Air 5.0 jest odpowiednia dla entuzjastów spędzania czasu na świeżym powietrzu, którzy szukają komfortu i wysokiej jakości izolacji przez cały rok. Jest zbudowany z oddzielnych komór zapewniających maksymalny komfort. Połączenie izolacji termicznej, niskiej wagi zaledwie 540 g i możliwości złożenia do opakowania 10 x 26 cm stawia tę podkładkę w kategorii ultralekkiej. Przy wysokości 5 cm i długości 185 cm jest bardzo wygodny. W zestawie zestaw naprawczy i worek na rzeczy.


Cechy:

Poliester 190T powłoka TPU
Przegrody falowe


Dane techniczne:

Wymiary zewnętrzne: 185 x 55 x 5 cm
Waga: 540g
Lubisz Hannah Air 5 Mata? Zapoznaj się z kolekcją górski i outdoor i odkryj duży wybór produktów do Śpiwory i akcesoriów, które mogą pomóc zrealizować twoje sportowe wyzwania i hobby. Znajdziesz tu tylko najlepsze produkty dla górski i outdoor. Nie musisz szukać dalej! Nasza kolekcja Śpiwory jest dostępna w różnych kolorach i stylach.

Cechy Hannah Air 5 Mata

Kolor
Niebieski

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up