up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Hannah Double 5.0 Mata

plus
Hannah

Hannah Double 5.0 Mata

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Hannah Double 5.0 Mata

Specyfikacje:

Materiał: powłoka poliestrowa 75D PVC
Rozmiar po spakowaniu: 24 x 65 cm
Wymiary: 198 x 130 x 5 cm
Materiał wewnętrzny: pionowe puste (typ B)Hannah Double 5.0 Mata jest dostępny w różnych opcjach i charakterystyce. Wybierz ten, który pasuje do twoich potrzeb i odbierz go w domu w ciągu kilku dni. Ponadto, w internetowym sklepie górski i outdoor znajdziesz Hannah Double 5.0 Mata i powiązane produkty. Nasza gama produktów Materace została zaprojektowana, aby dać Ci całkowitą pewność, niezależnie od intensywności treningu lub aktywności sportowej.

Cechy Hannah Double 5.0 Mata

Kolor
Czarny

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up