up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Hannah Leisure 3 Mata

Hannah Leisure 3 Mata

plus
Hannah

Hannah Leisure 3 Mata

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Hannah Leisure 3 Mata

Matę do spania Leisure zaliczamy do kategorii Lite, która charakteryzuje się optymalnym stosunkiem izolacji termicznej, wagi i możliwości składania. Idealny stosunek tych właściwości zapewnia konstrukcja z pionowymi wgłębieniami, które są równomiernie rozmieszczone w piance PU. Model polecany do trzysezonowego użytkowania. Mata do spania Heighof ma 3,8 cm. Jest dostarczany wraz z zestawem naprawczym i workiem do pakowania maty do spania.


Cechy:

Konstrukcja pionowa pusta


Dane techniczne:

Waga: 830g
Rozmiar: 16 x 26 cm ,183 x 51 x 3,8 cm
Materiał zewnętrzny elastyczny poliester 30D, materiał gorszy poliester 75D
Materiał zewnętrzny elastyczny poliester 30D
Materiał gorszy poliester 75DTeraz możesz złożć zamówienie bez konieczności wychodzenia z domu w trekkinn, sklepie internetowym specjalizującym się w produktach górski i outdoor. Chcemy, abyś spędzał czas w sposób niepowtarzalny i dlatego oferujemy największy wybór Materace, produktów Hannah. Dowiedz się więcej o produktach górski i outdoor. Hannah Leisure 3 Mata zaprojektowany został by zapewnić pełen komfort podczas wykonywania swojego ulubionego sportu lub codziennych czynności.

Cechy Hannah Leisure 3 Mata

Kolor
Zielony

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up