up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Hannah Leisure 5 Mata Szeroka

plus
Hannah

Hannah Leisure 5 Mata Szeroka

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Hannah Leisure 5 Mata Szeroka

Matę do spania Leisure zaliczamy do kategorii Lite, która charakteryzuje się optymalnym stosunkiem izolacyjności termicznej, wagi i możliwości składania. Idealny stosunek tych właściwości zapewnia konstrukcja z pionowymi wgłębieniami, które są równomiernie rozmieszczone w piance PU. Dzięki wysokości 5cm maty do spania jest znacznie wygodniejsza i na dworze poczujesz ją tak samo jak w domu. Model polecany do trzysezonowego użytkowania. Dostarczany jest wraz z zestawem naprawczym i workiem do złożenia
W tym momencie, Hannah Leisure 5 Mata Szeroka jest dostępny w najlepszej cenie i jest idealny dla twojej aktywności. W trekkinn, można znaleźć inne produkty, które uzupełniają ten produkt w naszym katalogu Śpiwory i w kategorii Materace. Posiadamy szeroki wybór Materace dostosowanych do potrzeb klientów, które będą twoją inspiracją do uprawiania sportu każdego dnia.

Cechy Hannah Leisure 5 Mata Szeroka

Kolor
Zielony

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up