up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Hannah Rest 2 Mata

plus
Hannah

Hannah Rest 2 Mata

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Hannah Rest 2 Mata

Samopompująca mata do spania Rest jest odpowiednia dla specjalistów outdoorowych, którzy poszukują komfortu i wysokiej jakości izolacji przez cały rok. Konstrukcja wykorzystująca wnęki poziome zapewnia cyrkulację powietrza przez rdzeń maty i tym samym zapewnia odpowiedni komfort termiczny na powierzchni. Model REST 2,5 z kategorii maty do spania Adventure, zapewnia doskonałe właściwości izolacyjne przy zachowaniu niskiej wagi. Grubość maty do spania to 2,5 cm. Jest dostarczany wraz z zestawem naprawczym i workiem do złożenia maty do spania.


Dane techniczne:

Wymiary zewnętrzne: 183 x 51 x 2,5 cm
Waga: 780g
210 T poliester TPU;

Chcesz kupić Hannah Rest 2 Mata? Nie musisz już szukać! trekkinn oferuje szeroką gamę ekskluzywnych modeli Materace. Odkryj nowe promocje na Śpiwory w trekkinn. Przygotowane przez Hannah, produkty Materace są dostępne w wielu rozmiarach i kolorach, a w komplecie jest wszystko, czego potrzebujesz.

Cechy Hannah Rest 2 Mata

Kolor
Czarny

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up