up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Intex Dura-Beam Standardowy Nadmuchiwany Materac

Intex Dura-Beam Standardowy Nadmuchiwany Materac

Intex Dura-Beam Standardowy Nadmuchiwany Materac

Intex Dura-Beam Standardowy Nadmuchiwany Materac

plus
Intex

Intex Dura-Beam Standardowy Nadmuchiwany Materac

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Intex Dura-Beam Standardowy Nadmuchiwany Materac

Podwójne łóżko Intex Dura Beam® Airbed Blue 64757 jest idealne do użytku domowego lub na zewnątrz. To ultralekkie łóżko zapewnia idealną jędrność i wsparcie dla niesamowitego snu w nocy. Zaprojektowana z wykorzystaniem technologii Fibre Tech ™, która składa się z tysięcy wytrzymałych włókien poliestrowych, ta poduszka powietrzna zapewnia większy komfort, stabilność i wsparcie. Powierzchnia spania jest pokryta przetestowanym miękkim flokowaniem, a boki z winylowym spodem dla dodatkowego komfortu. Zawór 2 w 1 z bardzo szerokimi otworami zapewnia szybkie napełnianie i opróżnianie. Wygodna torba do przenoszenia jest idealna do przechowywania i transportu. Przybliżony rozmiar po napompowaniu 99x191x25 cm. Nośność 136 kg.

Standardowa konstrukcja wewnętrzna została wzbogacona o konstrukcję Fiber Tech ™
Wykonane z lekkich, wytrzymałych włókien dla niesamowitej trwałości i komfortu


Intex Dura-Beam Standardowy Nadmuchiwany Materac jest dostępny w różnych opcjach i charakterystyce. Wybierz ten, który pasuje do twoich potrzeb i odbierz go w domu w ciągu kilku dni. Ponadto, w internetowym sklepie górski i outdoor znajdziesz Intex Dura-Beam Standardowy Nadmuchiwany Materac i powiązane produkty. Nasza gama produktów Materace dmuchane została zaprojektowana, aby dać Ci całkowitą pewność, niezależnie od intensywności treningu lub aktywności sportowej.

Cechy Intex Dura-Beam Standardowy Nadmuchiwany Materac

Kolor
Niebieski

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij
up up