up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Jetboil JetGauge

Jetboil JetGauge

Jetboil JetGauge

Jetboil JetGauge

Jetboil JetGauge

Jetboil JetGauge

plus
Jetboil

Jetboil JetGauge

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Jetboil JetGauge

Sprawdź poziom paliwa w każdym kanistrze Jetboil przed wyjściem z domu za pomocą Jetboil JetGauge. Łatwe do odczytania wyjście cyfrowe dokładnie wyświetla zawartość paliwa w kanistrze, dzięki czemu będziesz wiedział, czy nowe kanistry są potrzebne w podróży. JetGauge oferuje trzy ustawienia, aby pomieścić 100-gramowe, 230-gramowe i 450-gramowe kanistry JetPower. Planuj z wyprzedzeniem, określając, ile paliwa będziesz potrzebować na każdy posiłek, korzystając z wygodnego przewodnika użytkowania Jetboil. Chociaż jest zaprojektowany do kanistrów Jetboil, JetGauge jest kompatybilny z większością kanistrów na paliwo z izobutanem/propanem. Waży 3 uncje.


Cechy:

3 ustawienia dla ważenia kanistrów JetPower 100 g, 230 g i 450 g
Łatwe do odczytania cyfrowe poziomy paliwa na wyjściu
Wygodny przewodnik użytkowania ułatwiający planowanie posiłków
Kompatybilny ze wszystkimi pojemnikami na paliwo z plecakiem na izobutan/propan


Dane techniczne:

Waga: 0,019 funta | 0,085 kg
Wymiary: 1 cal x 2,5 cala (2,5 cm x 6,4 cm)
Kompatybilny z: SUMO, Stash, Flash, Joule, MicroMo, MightyMo, MiniMo, ZipKorzystaj z naszych ofert dla Jetboil JetGauge. W twoim sklepie online górski i outdoor, w trekkinn mamy najlepsze produkty, dzięki czemu możesz w pełni korzystać z ulubionego sportu i uprawiać go z najlepszym sprzętem górski i outdoor. Możesz także sprawdzić inne kategorie górski i outdoor i znaleźć produkty marki Jetboil w najlepszej cenie.

Cechy Jetboil JetGauge

Kolor
Szary

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Jetboil JetGauge

Prosty w użyciu

-

Działa dokładnie tak, jak zaprojektowano. Teraz mogę śmiało przywieźć mój używany kanister na noclegi.

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

 • 30 return

  30-DNIOWE PRAWO
  ZWROTU ŁATWO iSZYBKO

 • Pay

  100% PEWNE I
  BEZPIECZNE ZAKUPY

 • like or return

  100% GWARANCJA
  SATYSFAKCJI

 • pice

  NAJNIŻSZE CENY
  GWARANTOWANE

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij
up up