up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

360

La sportiva Speedster Mały

La sportiva Speedster Mały

plus
La sportiva

La Sportiva Speedster Mały

Opis produktu La sportiva Speedster Mały

Najlepsza przyjaciółka wspinacza, La Sportiva Speedster, to zazwyczaj pantofel z lekkim akcentem i wygodą w noszeniu. Ten wszechstronny but został skonstruowany tak, aby oferować funkcjonalność techniczną i trwałość w nieprzewidywalnym środowisku górskim.

Dzięki zamszowej cholewce z mikrowłóknami, która zapewnia dużą stabilność, elastyczność i komfort podczas przemęczenia w górach i wspinaczki. Ponadto uchwyt Vibram XS 2 na podeszwie pozwala butowi wniknąć w ziemię, zapewniając dobre tarcie i przyczepność do mokrych skał podczas biegania w terenie lub wspinaczki w góry. La Sportiva Speedster to idealne buty do zaczepiania pięty, wypraw wspinaczkowych, ponieważ opatentowany system P3 zapewnia bezpieczne i stabilne ustawienie .

To najwyższej klasy buty sportowe zaprojektowane specjalnie dla wszystkich ćpunów sportowych . La Sportiva Speedster to odpowiedź, jeśli szukasz butów do wędrówek lub wspinaczki górskiej, które zapewniają ochronę, przyczepność i komfort . Zalecany dla: rewolucyjne buty wspinaczkowe, zachęcanie do prawidłowego wykorzystania na piechotę. Rewolucyjne buty wspinaczkowe opracować nową koncepcję wspinaczkowej: bardziej instynktowne, płynne i naturalne. Szczególne cechy tego buta zapewniają maksymalną czułość, dzięki czemu stopa mogła funkcjonować w naturalny sposób gwarantuje pełną swobodę ruchu. Konstrukcja łączy w zeszłym poślizgu zamszowe i mikrofibry tkaniny i gumowe aplikacje nie są tylko górne opcje estetyczne, ale także pomagają utrzymać pierwotny kształt buta i gwarantuje maksymalną przyczepność i odporność na ścieranie. Niski profil podeszwy ma na celu zmniejszenie dystansu między stopy i rock powierzchni, zwiększając wrażliwość stóp. P3 (Permanent Platforma zasilania), stosowany w modelu Miura VS, umożliwia buta, aby utrzymać dołowi kształt w czasie. Dzięki tym cechom, Speedster pozwala wspinacz podejść rock w zupełnie nowej i bardziej naturalny sposób, bez względu na poziom trudności. To nie jest ocena, że ​​jest ważne, ale sposób rozwiązania problemu. Witamy na nowej interpretacji wspinaczki!



Cechy:


+ Ograniczenie Zero stóp, maksymalna czułość i swoboda ruchu.

+ Nowe, bardziej instictive koncepcja wspinaczka, mniej restrykcyjne, po naturalne movementof stóp.



Dane techniczne:


Cholewka: zamsz skóra w połączeniu z mikrofibry, slip trwała.

Podszewka: Brak.

Fit: Średni.

Podeszwa środkowa: Brak. Układ P3.

Podeszwa: Vibram XS Grip2 3 mm.

Patenty: P3 systemowe (Platforma) Stałe Zasilanie

Waga: 310 g



Technologia:


Nie krawędzi:

Opatentowana koncepcja krawędź nie został opracowany w trzech różnych funkcji: czułości, jednorodnej ciśnienia i adaptacji.


Czułość:

dzięki zmniejszonej warstwą gumy, system konstrukcji krawędzi zmniejsza Nie odległości pomiędzy stopą i powierzchni rocka, zwiększenie wrażliwości na stopę trzyma.


Jednorodnych CIŚNIENIE:

Brak jakichkolwiek krawędzi pozwala foot wywierać jednorodne przycisku na wewnętrznej stronie buta.


DOSTOSOWAWCZYCH:

Konstrukcja ma krawędzi maksymalizuje powierzchnię stykającą się ze stopą w każdych warunkach.


P3:

wspinaczka buta niezmieniony, bez narażania oryginalny wydajność i wciśnij moc, nawet po latach intensywnego użytkowania.


XS grip 2:

Naturalna ewolucja związku ołowiu i bouldering mistrzostwa świata zwycięskiego, XS Grip 2 poprawia się na doskonałe właściwości XS Grip uchwyt zapewnia wyjątkową precyzję i wsparcie, stabilność kształtu. Sposób użycia: w warunkach wspinaczkowych, gdzie czysta tarcie jest podstawową potrzebą. Dyscypliny: bouldering i ołowiu wspinaczka, wspinaczka wewnątrz i na zewnątrz, bardzo.


Jeśli chcesz kupić najlepsze produkty Obuwie damskie marki La sportiva, znalazłeś najlepsze miejsce w trekkinn. W trekkinn pracujemy z najlepszymi markami, jak La sportiva, aby zapewnić najlepszą jakość i najlepsze ceny na wszystkie nasze górski i outdoor produkty, jak La sportiva Speedster Mały. Złóż zamówienie teraz, a otrzymasz La sportiva Speedster Mały tak szybko, jak to możliwe.

Cechy La sportiva Speedster Mały

Kolor
Żółty

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

La sportiva Speedster Mały

Miękkie buty wspinaczkowe

-

Wygodne buty (o ile buty mogą być wygodne). Podobało mi się, że górna część jest miękka, dobrze się rozciąga. Nosek i pięta są bardzo fajne, możesz pracować na każdej powierzchni.

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

Powiązane produkty

clouse menu Zamknij
up up