up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

piesze wędrówki kobiet

piesze wędrówki kobiet

wędrówki męskie

wędrówki męskie

Dzieci

Dzieci

bieganie przełajowe dla mężczyzn

bieganie przełajowe dla mężczyzn

biegi przełajowe dla kobiet

biegi przełajowe dla kobiet

Buty codzienne

Buty codzienne

Kategorii

Obuwie Damskie

Obuwie Dziecięce

Obuwie Męskie

Wszystko( Merrell )

Nowości

Zobacz wszystkie produkty flecha

Bestsellery

Zobacz wszystkie produkty flecha

Merrell

Merrell to wiodący producent pierwszej klasy obuwia. Marka powstała ponad trzy dekady temu, w 1981 roku. Jest to amerykańska marka, a jej siedziba znajduje się w Rockford, Michigan, w Stanach Zjednoczonych. Założycielami firmy są Clark Matis, Randy Merrell i John Schweizer. Wszystko zaczęło się, kiedy Randy Merrell zaczął swoją małą działalność, projektując i ręcznie wykonując wysokiej jakości buty trekkingowe. Wykonał te bardzo wygodne, wytrzymałe i klasyczne buty dla małej grupy miłośników aktywności na świeżym powietrzu. Jednak ze względu na ich wysoką jakość i uniwersalność, te buty są uważane za jedne z najlepiej wykonanych butów trekkingowych.
Od wszystkich tych lat, poczynając od tych pierwszych butów aż po ostatnie buty wykonane z zaawansowanymi funkcjami i innowacjami, marka zawsze udawała się zwiększać swoją reputację z dnia na dzień.
Merrell jest teraz wiodącą marką obuwia sportowego, która usuwa każdą barierę i pomaga nam cieszyć się przyrodą do maksimum, oferując zaawansowane technologie, aby nasze doświadczenie na świeżym powietrzu było znacznie bardziej dostępne i przyjemne. Merrell wierzy, że trekking i ścieżki są przeznaczone dla każdego, kto chce podzielić się wspaniałym doświadczeniem na świeżym powietrzu, aby poczuć istniejącą moc bycia na zewnątrz.
Jedną z znaczących cech Merrell jest ich zaangażowanie w ochronę środowiska. Używają materiałów przyjaznych dla środowiska w swoich butach, takich jak materiały z recyklingu i trwałe skóry. Współpracują również z organizacjami w celu ochrony i zachowania zasobów naturalnych i przestrzeni na świeżym powietrzu.

Merrell ma najlepszą kolekcję butów na zewnątrz

Buty Merrell dla mężczyzn i kobiet są specjalnie zaprojektowane i przetestowane wytrwale, aby zapewnić najlepszą wydajność. Te buty są tworzone z rozwagą, aby zapewnić ultimatywny komfort i wytrzymałość, aby łatwo chodzić po różnych terenach. Buty Merrell są funkcjonalne i stylowe dla każdego, czy to na spacer po mieście, czy dla profesjonalnych miłośników wspinaczki na szczyt najwyższej góry. Marka połączyła wszystko, takie jak styl, wygodę, wytrzymałość i funkcjonalność, aby pomóc ludziom być bardziej pewnymi siebie i asertywnymi podczas odkrywania świata zewnętrznego.
Oferuje również ogromną kolekcję dla mężczyzn i kobiet. Oferta obejmuje doskonałą elastyczność, jeśli chcesz iść na wędrówkę lub lubisz odkrywać miasto.
Marka oferuje buty Merrell do wędrówki, które są bardzo lekkie i najbardziej odpowiednie do wędrówki. Zplanuj swoją następną przygodę z tymi butami trekkingowymi, dostępnymi na każdą porę roku, aby pomóc Ci pokonać przeszkody i iść szybciej, by cieszyć się przyrodą. Ponadto doskonała kolekcja sandałów Merrell jest zaprojektowana do wycieczek na świeżym powietrzu. Te sportowe sandały zapewniają doskonałe wsparcie łuków stopy, czyniąc je idealnym i najwygodniejszym wyborem do wędrówek i innych ścieżek na świeżym powietrzu. Możesz znaleźć sandały najbardziej odpowiednie dla swojej osobowości i stylu.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij