Wpisz swój adres e-mail, a my od razu wyślemy Ci link do zresetowania hasła przez e-mail.

Strona Główna

Montane

O Montane
Montane to marka kojarzona z wysokiej jakości sprzętem turystycznym, została założona w 1993 roku przez brytyjskiego himalaistę i inżyniera, Simona Harropa. Powstanie marki było spowodowane pasją do gór i zobowiązaniem do tworzenia innowacyjnych, funkcjonalnych i lekkich odzieży i sprzętu outdoorowego. Czy wspinasz się na szczyty, czy wybierasz się na weekendowy spacer Montane zapewnia komfort, trwałość i styl na każdej przygodzie.
Zaangażowanie Montane w podnoszenie wydajności turystycznej jest wplecione w tkankę ich marki. Z bogatą historią zakorzenioną w świecie outdooru Montane stało się zaufanym imieniem dla odkrywców na całym świecie. Ich odzież damska i męska, kurtki, plecaki na wodę, plecaki i kozaki do chodzenia odzwierciedlają zaangażowanie marki w jakość, innowację i głęboką miłość do eksplorowania przyrody. Wybierając Montane, wybierasz sprzęt, który umożliwia Ci podbój nowych wysokości i przyjmowanie wyzwań przyrody.

Montane oferuje najlepszy sprzęt outdoorowy

Linia odzieży męskiej Montane wyraża ducha przygody. Zaprojektowane zgodnie z wymaganiami wielkich przestrzeni, ich oferta obejmuje wysokiej jakości bieliznę, wszechstronne mid-warstwy i wodoodporne kurtki, które zapewniają ochronę przed najcięższymi warunkami. Kolekcja odzieży damskiej Montane odzwierciedla tę samą poświęconą wydajności i stylu jak ich linia męska. Od technicznych legginsów i kurtek izolowanych po oddychające górne i wodoodporne spodnie, Montane oferuje kobietom sprzęt, którego potrzebują, aby odkrywać cuda natury bez kompromisów w komforcie lub estetyce.
Reputacja Montane do produkcji najlepszych kurtek jest wyprzedzona. Kurtki Montane zostały zaprojektowane z nowoczesnych materiałów i technologii, zapewniając, że pozostaniesz suchy i ciepły w trudnych warunkach. Czy jesteś alpinistą, biegaczem trasowym czy rekreacyjnym turystą, zakres kurtek Montane ma Cię pokryte. Ci, którzy pragną wytrzymałości i mobilności, plecaki na wodę Montane są rewolucyjne. Zaprojektowane z naciskiem na komfort i funkcjonalność, te plecaki pozwalają Ci pozostać nawodnionym w ruchu, co czyni je niezbędnymi dla biegaczy trasowych i ultrarowerów.
Plecaki Montane zostały zaprojektowane tak, aby wytrzymać trudy turystycznych wypraw. Oferują szeroki zakres rozmiarów i funkcji, aby zaspokoić różne przygody, od wycieczek jednodniowych do wielodniowych wędrówek. Plecaki Montane stawiają komfort, organizację i trwałość na pierwszym miejscu, czyniąc je idealnym towarzyszem dla każdego miłośnika outdooru. Kozaki do chodzenia są niezbędne do utrzymania suchych stóp i pozbawionych zanieczyszczeń podczas wędrówki. Kozaki do chodzenia Montane są starannie wykonane z trwałych materiałów, które są w stanie wytrzymać najtrudniejsze warunki. Ich kozaki zapewniają niezawodną ochronę, pozwalając skupić się na pięknie podróży.