up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top
Strona Główna

Namioty

Plandeki i Płachty

()
load

Jak korzystać z markiz?

Kaptury

Zewnętrzne kaptury na kemping są wykonane z nieprzepuszczalnej i wytrzymałej tkaniny poliestrowej. Podszewka to w 100% bawełniana tkanina, a wypełnienie jest miękkie, ciepłe i wyjątkowo odprężające. Elastyczny, półokrągły kaptur ze sznurkiem utrzymuje głowę nad ziemią, aby ograniczyć zimno i utrzymać ciepło.

Maty kempingowe

Maty nadmuchiwane lub samopompujące są najlepszą opcją dla mat kempingowych, jeśli wybierasz się z wyprzedzeniem na kilkudniową wycieczkę, ponieważ zazwyczaj są znacznie wygodniejsze, gdy są wypełnione, i są mniejsze, gdy nie są używane. Będziesz mógł wskoczyć do plecaka kempingowego. Maty kempingowe można kupić w Black Diamond , Vaude , Sea to Summit , Ferrino , Columbus .

Namioty

Namioty to schronienie składające się z pokrycia z tkaniny lub innego materiału wystawionego na wierzch, połączone z ramą szybów lub przymocowane do liny osłonowej. Podczas gdy bardziej nieadekwatne namioty mogą być wolnostojące lub mocowane do ziemi, duże namioty są zwykle zabezpieczane za pomocą lin do zawiesi przymocowanych do kijów lub uchwytów namiotu.

Wskazówki dotyczące używania markiz

1. Jeśli chcesz zamocować markizę podczas wycieczki po kempingu, najpierw przeprowadź próbny bieg.
2. Upewnij się, że odkryłeś wszystkie zawory i wiesz, jak działają, zanim spróbujesz po raz pierwszy rozciągnąć.
3. Rozważ zakup ściągacza do markizy, który pomoże ustawić markizę na szynie.
4. Pompa elektryczna jest bardzo wygodna.
5. Ustal to. Po prawidłowym ustaleniu będzie chroniony przed nieoczekiwaną zmianą pogody.
6. Kołki do skał są niezbędne, jeśli wbijasz się w twardą podstawę.
7. Zastosowanie podsufitki pomoże w ociepleniu, dzięki czemu Twoja markiza będzie bardziej nagrzana, gdy na zewnątrz jest zimno.


pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij