up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Oakley Radarlock Pitch Soczewki Polaryzacyjne

Oakley Radarlock Pitch Soczewki Polaryzacyjne

Oakley Radarlock Pitch Soczewki Polaryzacyjne

Oakley Radarlock Pitch Soczewki Polaryzacyjne

plus
Oakley

Oakley Radarlock Pitch Soczewki Polaryzacyjne

Opis produktu Oakley Radarlock Pitch Soczewki Polaryzacyjne

Dostosuj się do zmieniających się warunków oświetleniowych lub po prostu zmień wygląd, zmieniając obiektyw w kilka sekund. Wybierz kształt i kolor, aby zoptymalizować wydajność, i wybierz wentylowany projekt, jeśli chcesz chłodzić przepływ powietrza. Soczewki z powłoką Iridium® precyzyjnie dostosowują transmisję światła do twojego środowiska. Soczewki niewentylowane są dostępne z polaryzacją blokującą oślepiające promienie olśnienia. Polaryzacja Oakley eliminuje zamglenie i zniekształcenie występujące w konwencjonalnych technologiach, aby stworzyć najlepszą spolaryzowaną optykę na świecie.


Technologia:

Polarized®:
Poprawiając bezpieczeństwo, komfort i wydajność, soczewki Oakley HDPolarized odfiltrowują 99% odblasków, bez zamglenia i zniekształceń optycznych, które mogą wystąpić w przypadku soczewek spolaryzowanych wykonanych przy użyciu konwencjonalnych technik produkcji.Chcesz kupić Oakley Radarlock Pitch Soczewki Polaryzacyjne? Jesteś w odpowiednim miejscu! W kategorii Części zapasowe w sklepie online górski i outdoor można znaleźć duży wybór różnych modeli w najlepszej cenie. Znajdź najlepsze produkty górski i outdoor, dopasowane do twoich potrzeb w trekkinn. Szukasz prezentu? Nie przegap wyprzedaży Ochrona.

Cechy Oakley Radarlock Pitch Soczewki Polaryzacyjne

Rodzaj soczewki
Polaryzowany
Kategoria soczewki
Kat.3 - Słoneczny/jasne światło
Kolor
Szary
Podkategorie
Okulary
Rodzaj produktu
Soczewki

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up