up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Obuwie Dziecięce górski i outdoor

Obuwie Dziecięce górski i outdoor

Znajdź szeroką gamę produktów Obuwie Dziecięce dla górski i outdoor. Odkryj najlepsze oferty w trekkinn. Szybka wysyłka i bezpieczna płatność.

Polecane produkty w Obuwie Dziecięce

Marki Obuwie Dziecięce

Rodzaje butów dziecięcych

buty

Większość butów otacza głównie stopę i stęp, podczas gdy niektóre zakrywają również część poniżej łydki. Niektóre buty wydłużają nogę, rzadko sięgają zawiasów lub bioder. Buty dla dzieci są dostępne na Salomon , Salewa , Columbia , Adidas , The North Face .

Buty do wspinaczki

Buty wspinaczkowe to specyficzny rodzaj obuwia przeznaczonego do wspinaczki skałkowej. Zwykłe buty wspinaczkowe mają ciasny krój, ograniczoną watolinę i nijaką, lepką gumową stopę z obszernym gumowym pasem. Buty wspinaczkowe są dostępne w markach takich jak La Sportiva , Millet , Black Diamond , Scarpa , Ocun .

Sandały

Sandały to swobodny rodzaj obuwia, składający się z podeszwy przylegającej do stopy użytkownika za pomocą pasków przechodzących przez podbicie i wokół kostki. Sandały mogą mieć również podstawę. Columbia, Adidas , CMP , Merrell , Vaude to znane marki sandałów.

Buty

Buty to artykuł obuwia przeznaczony do ochrony i podtrzymywania ludzkiej stopy. Buty są również używane jako element wystroju i stylu. Projekt butów ogromnie się zróżnicował w epoce i kulturze, a cechy muszą spełniać swoje funkcje. Możesz kupić buty dla dzieci firm Salomon, Salewa, Columbia, Adidas, CMP.

Kapcie

Kapcie to luźne, delikatne, wsuwane obuwie, które jest regularnie noszone w pomieszczeniach. Kapcie mogą być produkowane z różnych materiałów, takich jak zamsz, materiał i skóra, chociaż kapcie skórzane są zwykle trudniejsze do zdobycia. Crocs to najlepsza marka kapci.

clouse menu Zamknij