up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top
Strona Główna

Ochrona

Kaski - Kolor: Biały

()
load

Kask ochronny na zewnątrz

Kask wspinaczkowy

Kask wspinaczkowy ma chronić Cię w wielu typowych sytuacjach wspinaczkowych; na przykład, gdy występuje osuwisko. Kask wspinaczkowy zapewnia pełną ochronę głowy. Kask wspinaczkowy zapewnia pełną ochronę głowy. Jest również znany jako kask turystyczny. Możesz kupić kask turystyczny w Salewa , Petzl , Black Diamond , Millet , Mammut . Marki te oferują szeroką gamę kasków męskich, damskich, unisex i dla dzieci .

Kask alpinistyczny

Noszenie kasku alpinistycznego zapewnia ochronę przed różnymi warunkami, które mogą wystąpić na górze. Kask alpinistyczny wykonany jest z poliuretanu, który zapewnia lekkość. Kaski do wspinaczki górskiej lub jaskiniowej muszą być bardziej odporne. Te hełmy różnią się znacznie od innych hełmów, ponieważ muszą być zdolne do zwalczania wpływów bojowych ze stałymi elementami zewnętrznymi.

Kask narciarski

Kask narciarski chroni głowę przed upadkami skał, kolizjami na nartach i gałęziami drzew. Kask narciarski jest bardzo dobrze znany na nartach backcountry, ponieważ jest przewiewny i dobrze wentylowany. Szukaj lekkiego kasku skitourowego zapewniającego najlepszą stabilność podczas zjazdów.


clouse menu Zamknij