up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

360

Ocun Strike QC Mały

Ocun Strike QC Mały

plus
Ocun

Ocun Strike QC Mały

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Ocun Strike QC Mały

Strike to typowy okrągły but. Lekka asymetria nadaje mu sportowy charakter. Jest odpowiedni dla tych, którzy potrzebują wystarczającej wydajności i muszą nosić obuwie wspinaczkowe przez cały dzień. Jego prosty profil, zrelaksowana pięta i wyściełany język zapewniają komfort niezbędny do całodziennej wspinaczki i boulderingu.

Dane techniczne:

Waga: 429 g


Interesuje Cię Ocun Strike QC Mały? Jest w tym momencie w naszym sklepie trekkinn, naszym górski i outdoor sklepie online. W trekkinn znajdziesz więcej produktów górski i outdoor marki Ocun. Nie czekaj i ciesz się Ocun Strike QC Mały - dzieli Cię tylko kilka klików. Odkryj szeroki asortyment górski i outdoor.

Cechy Ocun Strike QC Mały

Kolor
Niebieski

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Ocun Strike QC Mały

Plusy brazuca - br

-

Bardzo dobry but, warto, bardzo polecam. Ważna informacja dla BR. 1 - Zostałem opodatkowany w wysokości 60% wartości stopu + 15,00 R, było to warte twoich małych złodziei dochody federalne 2 - Noszę 41 BR i kupiłem ten jeden rozmiar 42 ze względu na recenzję innego BR o nazwie André. Był trochę szeroki, podoba mi się ciaśniejszy. Gdybym mógł cofnąć się w czasie, kupiłbym ten sam rozmiar, który noszę w BR, rozmiar 41. Ci z Was, którzy głosowali na Lulę, wiedzą, że chce zwiększyć tę stawkę przy małym imporcie - co już jest surrealistyczne przy 60% - .

Ocun Strike QC Mały

Super wygodna i świetna konstrukcja

-

Bardzo dobra konstrukcja i wykończenie, wygodne dla osób o szerszych stopach. W przypadku BR dwie liczby powyżej są dokładne, jeśli chcesz użyć połowy lub jednej liczby powyżej, jeśli wolisz bardzo tight. Jeszcze ocenię przyczepność i trwałość. Świetny stosunek jakości do ceny, nawet przy opodatkowaniu.

Ocun Strike QC Mały

Świetne dopasowanie

-

Świetnie dopasowane buty. Dostępny duży rozmiar. Całkowicie przyjazny dla wegan.

Ocun Strike QC Mały

Świetne buty

-

Dostawa na czas, buty bardzo wygodne i dobrej jakości

Ocun Strike QC Mały

Przejrzeć

-

Super szybka dostawa i wygodne w noszeniu. Nie mogę się doczekać ich wypróbowania

Ocun Strike QC Mały

Dobry

-

Zrobiłem kilka badań dotyczących rozmiaru przed zakupem tego i tak, pasuje dobrze. Moje stopy mają 38 1/2 i kupiłem model 38. Wygodnie otula moje stopy. Kupiłem o połowę mniejszy, aby uzyskać lepsze dopasowanie i tak, moja wspinaczka poprawia się. Jedyny chwyt jest dobry, ponieważ używają gumy CAT. Łatwy w pięcie. Rozmaz jest dobry. Zalecany do celów treningowych.

Ocun Strike QC Mały

Buty ocun

-

Bardzo dobre buty do wspinaczki wygodne, bardzo dobre buty dla początkujących wspinaczy.

Ocun Strike QC Mały

Świetne buty

-

Mam teraz buty w odpowiednich rozmiarach. Ostatnim razem zamówiłem buty w niewłaściwym rozmiarze, a teraz mam właściwy rozmiar i pasuje i czuje się świetnie.

Ocun Strike QC Mały

Super buty dla dzieci

-

Ten but jest po inteligentnej stronie. To dobry but dla dzieci w dobrej cenie. Trwałe i wygodne i idealne nawet do bardziej technicznego wspinaczki.

Ocun Strike QC Mały

Wygodne, ładne nóżki kota o asymetrycznym kształcie

-

Bardzo dobrze dopasowują się do stopy, w tym pięty i nie poruszają się. W momencie ich zdejmowania, a zwłaszcza zakładania, musisz zwolnić dwa rzepy, jeśli to nie kosztuje. Po ich użyciu zacząłem odczuwać ból podczas chodzenia w zwykłym obuwiu. Lekarz powiedział mi, że wynika to z asymetrycznego kształtu, który wydłuża mięśnie stopy. Będzie to kwestia przyzwyczajenia się. O ile wiem, asymetryczny ostatni jest bardziej odpowiedni do przekraczania przejść.

Ocun Strike QC Mały

Idealne dla początkujących bouldering

-

Są świetne buty dla początkujących głazów z szerszymi stopami. Również bardzo wygodny przy długim noszeniu.

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up