up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top
Strona Główna

Odzież Męska

Kurtki - Zamknięcia: Zamki błyskawiczne

()
load

Rodzaje kurtek na zewnątrz

Kurtka z membraną

Kurtka Hardshell to wodoodporna kurtka z kapturem. Rzadko izolowane, zostały stworzone, aby zapewnić lekkie, trwałe i wodoodporne, przewiewne schronienie przed deszczem lub śniegiem. Kurtka hardshell jest wykonana z materiału, który nie jest bardzo elastyczny, ale jest trwały. Te kurtki są dostępne na Arcteryx , Salomon , Salewa , Columbia , Adidas .

Kurtka polarowa

Kurtka polarowa ma zwykle służyć jako lekka i przewiewna warstwa środkowa do wypraw na zewnątrz w różnych sytuacjach pogodowych. Bluza polarowa jest ciepła i futrzana oraz zapewnia wyjątkową ciepło. Doskonale sprawdza się w szerokim zakresie sezonów i ćwiczeń.

Kurtka ocieplana

Kurtka ocieplana to kurtka zapakowana w materiał izolacyjny i występuje w trzech rodzajach: izolacja puchowa, izolacja syntetyczna lub ich mieszanka. Ocieplana kurtka doskonale sprawdza się w niskich temperaturach, ponieważ pozwala na izolację cieplną ciała, która zatrzymuje ciepło ciała wewnątrz kurtki.

Oddychająca kurtka

Oddychająca kurtka może szybko odprowadzać wilgoć z ciała przez kurtkę. Oddychająca kurtka jest równie ważna jak każdy inny sprzęt outdoorowy. Para wilgoci wytwarzana przez twoje ciało podczas aktywności może szybko ulotnić się dzięki oddychającej kurtce.

Kurtka przeciwdeszczowa

Wodoodporna kurtka zapewnia najwyższy poziom ochrony przed deszczem i śniegiem. Wodoodporna kurtka jest odpowiednia na wszystkie warunki klimatyczne, w tym ulewne deszcze. Kurtki nieprzemakalne składają się z zewnętrznej wodoodpornej tkaniny, wewnętrznej wodoodpornej i oddychającej warstwy oraz dodatkowej, klejonej wyściółki ekranującej.

Kurtka wiatroodporna

Kurtka przeciwwiatrowa to element garderoby, który nie przepuszcza wiatru. Są bardzo pomocne w utrzymaniu ciepła ciała. Wiatroodporną kurtkę tworzy się przez bardzo ciasne tkanie materiału, tak aby otwory między włóknami były zbyt małe, aby powietrze mogło swobodnie przedostawać się do środka.


pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij