up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top
load

Jak wybrać rękawiczki?

Rękawiczki to część garderoby zakrywająca dłoń. Rękawice zwykle mają oddzielne osłony lub otwory na każdy palec i kciuk. Rękawiczki chronią i uspokajają dłonie przed zimnem lub ciepłem. Możesz kupić rękawiczki w Arcteryx , Salomon , Salewa , Columbia , Petzl .

Pełny palec

Rękawice z pełnymi palcami zapewniają lepszą ochronę przed obrażeniami w przypadku upuszczenia lub kontaktu z ostrymi lub niebezpiecznymi przedmiotami. Rękawiczki z pełnymi palcami są zwykle doskonałe w zimnym klimacie i pomagają ograniczyć odmrożenia. Ze względu na zmniejszony przepływ krwi z zimna. Jeśli Twoje ręce zmoczą się od gliny, opadów deszczu, śniegu, potu itp. W rękawiczkach, często pozwalają one na pewniejsze trzymanie niż nagie palce.

Half Finger

Rękawiczki z pół palcami wspierają Cię podczas pisania na komputerze lub telefonie z klawiaturą. Mają one również zastosowanie w przypadku korzystania ze smartfona z ekranem dotykowym. Te rękawiczki są znane wśród jeźdźców, ponieważ rękawiczki z pół palcami wspierają je, aby wygodnie przesuwać pręty na rączce.

Rękawice

Rękawiczki to rodzaj odzieży ręcznej, która obejmuje całą dłoń, ale nie ma oddzielnych otworów na palce ani etui. Zwykle rękawiczki nadal odsuwają kciuk od dodatkowych czterech palców. Mają różne odcienie i wzory.

Wskazówki dotyczące wyboru rękawic

• Wybierz rękawice, które zapewniają mocniejszy chwyt, łatwiejszy w obsłudze komfort i chronią przed możliwymi obrażeniami.
• Aby zapobiec skaleczeniom i kontuzjom, wybierz przyczepne, wytrzymałe rękawice.
• Wybieraj tylko rękawice wyprodukowane przez niezawodną markę i sprzedawane w nowym stanie przez zaufanego dostawcę.
• Wybierz odpowiednie dopasowanie, ponieważ rękawice, które dobrze przylegają do dłoni, są wyjątkowo bezpieczne i zapewniają bardziej niezawodną ochronę.


clouse menu Zamknij