up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top
load

Rodzaje spodni na zewnątrz dla mężczyzn

Męskie spodnie są dostępne na Arcteryx , Salomon , Salewa , Columbia , Adidas . Oto kilka spodni dla mężczyzn podanych poniżej:

Spodnie ocieplane
Spodnie ocieplane to najbardziej rozpowszechniony i popularny rodzaj spodni outdoorowych. Zapewniają połączenie ciepła i schronienia przed żywiołami. Ocieplane spodnie mają zwykle syntetyczną warstwę. Masę izolacji waży się w gramach, a im większa liczba, tym cieplejsze i bardziej izolowane będą spodnie.

Spodnie dżinsowe
Spodnie jeansowe to rodzaj spodni zwykle wykonanych z dżinsu, czyli rodzaju bawełnianej tkaniny. Spodnie jeansowe mogą mieć różne kolory, ale najczęściej mają kolor niebieski.

Bojówki
Spodnie cargo to wytrzymałe bawełniane spodnie z wieloma głębokimi kieszeniami tradycyjnie używanymi do pracy w terenie. Większość spodni cargo jest luźna, ale bardziej eleganckie bojówki są węższe w nogawkach i zwężane w kostce. Zwykle mają jakiś kolor khaki lub oliwkowy, ale mocny, rozmoczony, niejasny kolor nadaje bardziej stylowy wygląd.

Spodnie dresowe
Spodnie dresowe to najbardziej ukochane spodnie męskie. Mają bardzo luźny krój z elastyczną lub sznurowaną talią i prawdopodobnie mają kieszenie.

Spodnie dresowe
Spodnie dresowe często używają polimeryzowany materiał, może mieć bardzo napięty fakturę, a także kierować się mieć Relaxed Fit, chociaż niektóre będą miały ciasno. Posiada również kolorową opaskę z boku nogawki.clouse menu Zamknij