up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

PODRÓŻOWAĆ Z PLECAKIEM

PODRÓŻOWAĆ Z PLECAKIEM

ROWER

ROWER

Uwodnienie

Uwodnienie

PODRÓŻ

PODRÓŻ

STYL ŻYCIA

STYL ŻYCIA

dzieci i akcesoria

dzieci i akcesoria

Kategorii

Hydratacja

Plecaki i Walizki

Śpiwory

Sprzęt Do Wspinaczki

Wszystko( Osprey )

Osprey

Osprey jest uważany za wiodącego producenta doskonałej jakości i innowacyjnych kolekcji plecaków outdoorowych. Osprey to amerykańska marka, która powstała w 1974 roku. Siedziba marki znajduje się w słynnym mieście Stanów Zjednoczonych o nazwie Santa Cruz w Kalifornii.
Marka oferuje najszerszą gamę kolekcji toreb i plecaków , w której każdy z łatwością znajdzie dokładnie to, czego szuka. Ma wiele odmian i wiele innych opcji, takich jak liczba i rozmiary kieszeni oraz różne opcje rozmiaru torby, aby wybrać najbardziej odpowiednią dla każdego. Niezależnie od tego, czy chcesz torbę, czy plecak, możesz wybrać spośród kilku opcji z wagi, którą można również zmierzyć w litrach. Kolejną dobrą cechą jest pas biodrowy, który zapewnia dodatkowe wsparcie podczas noszenia rzeczy podczas wędrówek z większą łatwością. Osprey sprawi, że Twoje wędrówki będą lżejsze.

Osprey ma ogromną kolekcję plecaków na każdą okazję

Torby Osprey to najtrwalsze i najwyższej jakości plecaki do każdej aktywności na świeżym powietrzu. Plecaki Osprey są najlepsze dla każdego, kto chce praktycznego bagażu, który starczy na długo.Są najbardziej praktyczne, jeśli chodzi o jakość. Są lekkie, mają wiele opcji przechowywania i są wykonane z najwyższej jakości materiałów. Ponadto materiał w 100% nadaje się do recyklingu, co jest kolejną wyjątkową cechą tej marki. Plecaki turystyczne Osprey są bardzo lekkie, a oddychający materiał sprawia, że są bardzo wygodne do noszenia podczas biegania i chodzenia po nierównym szlaku. Dzięki temu ich maksymalna pojemność i lekkość sprawiają, że idealnie nadają się do podróży na duże odległości.
Krótko mówiąc, torby Osprey to bez wątpienia absolutny wybór do biegania, wędrówek, trekkingu i wielu innych aktywności na świeżym powietrzu. Marka oferuje również walizki do przygód. Załóżmy, że potrzebujesz mniejszej wersji tylko do podróży w ciągu dnia. W takim przypadku plecak Osprey Day będzie właściwym wyborem, ponieważ ma odpowiednio zmniejszony rozmiar, ponieważ nie ma żadnej wewnętrznej ramy i ma pojemność do przechowywania co najmniej 20 funtów.
Oferuje również zestawy do nawadniania , które zapewniają dodatkowe przechowywanie wody, gdy podróżujesz gdzieś, gdzie nawodnienie jest problemem. Plecaki hydracyjne Osprey warto używać na dłuższe wyprawy, ponieważ pozwalają przechowywać wystarczającą ilość wody do swoich potrzeb.W ten sposób zapewnia dostępność i zapewnia nawodnienie


pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij