up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

BACKPACKING

 BACKPACKING

BIKING

BIKING

HIKING

HIKING

TRAVEL

TRAVEL

LIFESTYLE

LIFESTYLE

kids & accessories

kids & accessories

Kategorii

Hydratacja

Plecaki i walizki

Wszystko( Osprey )

Osprey

Marka znana z wysokiej wydajności, innowacyjnych projektów i jakości. Firma została założona w 1974 roku w Santa Cruz w Kalifornii przez Mike'a Pfotenhauera i Laurie White.
Znajdziesz szeroki wybór plecaków, toreb i akcesoriów Osprey: Talon, Tempest, Farpoint, Poco, Ultralight Stuff, Fairview, Sojourn, Aether, Hikelite, Daylite, Ultralight Drysack, Kyte i wiele innych.
Jedną z najbardziej niesamowitych cech plecaków Osprey, które czynią je wyjątkowymi, jest pas regulujący biodra, który ułatwia noszenie podczas wędrówki. Rozkłada ciężar i nie obciąża go w całości na plecach. Nie zapomnij więc kupić naszych wytrzymałych, lekkich i technicznych plecaków, gdy następnym razem wybierzesz się na wędrówkę!

clouse menu Zamknij