up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

KASKI

KASKI

Urządzenia asekuracyjne

Urządzenia asekuracyjne

uprzęże

uprzęże

Torby kredowe

Torby kredowe

Saksofony lodowe

Saksofony lodowe

Oświetlenie

Oświetlenie

Kategorii

Elektronika

Kemping

Ochrona

Odzież Damska

Odzież Męska

Odzyskiwanie i Opieka

Oświetlenie

Plecaki i Walizki

Sprzęt Do Trekingu

Sprzęt Do Wspinaczki

Wszystko( Petzl )

Petzl

Ktoś, kto kocha góry i chce osiągnąć najwyższe szczyty gór, powinien wybrać Petzl. Petzl to producent wszelkiego rodzaju sprzętu do wspinaczki górskiej. Możesz kupić wysokiej jakości produkty Petzl w sklepie Trekkinn. Petzl to francuska marka, która została założona w 1975 roku przez Fernand'a Petzla, eksploratora jaskiń górskich. Marka zastąpiła drabinę lnianymi linami, aby ułatwić wspinanie się po górach. Ta innowacja w technologii doprowadziła do nowego poziomu zapewniania lepszej bezpieczeństwa. Dlatego rozumie on znacznie lepiej wszystkie trudności i potrzeby wspinacza górskiego. Petzl jest teraz czołowym producentem alpinizmu, oferującym od prawie 50 lat technologię bezpieczeństwa pionowego. Marka ma na celu zapewnienie doskonałej jakości z pełnym bezpieczeństwem i zero wad. Petzl projektuje swoje produkty uwzględniając potrzeby każdego wspinacza górskiego i tworząc innowacyjny sprzęt za pomocą zaawansowanej technologii. Petzl stał się międzynarodową marką, będzie nadal produkować produkty wysokiej i zaawansowanej jakości. Dzięki temu entuzjaści pozostają zaangażowani w tę markę, ponieważ pomaga im zapewnić najlepsze wyposażenie na całym świecie.

Petzl oferuje wszelkiego rodzaju sprzęt wspinaczkowy wysokiej jakości

Jednym z niezbędnych elementów bezpieczeństwa w alpinizmie jest kask. Marka oferuje najbardziej wytrzymałe kaski Petzl, które mogą wytrzymać do 10 lat i być używane codziennie. Ponadto, aby zapewnić pełną ochronę, te kaski są testowane i certyfikowane, a także można je dostosować do odpowiednich potrzeb sportowca. Poza tym kask jest wyposażony w latarkę Petzl, która jest najbardziej kompatybilna z alpinizmem. Latarka jest bardzo lekka, ale jednocześnie bardzo mocna, aby zapewnić wystarczającą jasność w ciemności i jest najlepsza do trzymania się w przygodzie. Latarka głowowa Petzl została zaprojektowana tak, aby wytrzymać aktywne życie górskie i pomóc Ci w lepszej widoczności. Uprząż Petzl zapewnia najwyższy poziom wsparcia i bezpieczeństwa podczas wszystkich górskich aktywności, zwłaszcza wspinaczki. Karabinek może wyglądać na to, że to tylko hak, ale jest niezbędny do wspinania się. Karabinek Petzl jest bardzo lekki, ale bardzo mocny. Windy Petzl mogą zapewnić wystarczająco dużo tarcia z powodu zębów w kierunku kątowym. Chociaż zęby powodują tarcie podczas wspinania się po linie, nie niszczą sznurka, ponieważ nie są destrukcyjne. Innym niezbędnym elementem wyposażenia wspinaczki jest szczypce do lodu. Szczypce do lodu Petzl to połączenie szczypiec z uchwytem z wystającymi końcami do dobrego chwytu. Marka oferuje również dobrą gamę plecaków Petzl, aby uczynić przygodę bardziej komfortową, tworząc je z bardzo lekkiego i wysokiej jakości materiału.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij