up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Petzl

Kategorii

Elektronika

Kemping

Ochrona

Odzież damska

Odzież męska

Odzyskiwanie i opieka

Oświetlenie

Plecaki i walizki

Sprzęt do trekingu

Sprzęt do wspinaczki

Wszystko ( Petzl )

O Petzl

W połowie lat siedemdziesiątych firma została założona przez Fernanda Petzla. Petzl jest popularną nazwą i szeroko rozpoznawalną dzięki sprzętowi wspinaczkowemu, reflektorom, sprzętowi do jaskini oraz produktom trekkingowym i alpinistycznym. Latarka czołowa lub reflektory stały się coraz bardziej popularne w ciągu ostatnich kilku lat. Produkty te zyskują dużą świadomość wśród społeczności sportowej oraz ogółu społeczeństwa. Przy złej pogodzie lub w ciemniejszych obszarach, musisz unikać reflektorów, aby uniknąć incydentów, ponieważ bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze.
Dla wszystkich miłośników trekkingu górskiego, jaskini i wspinaczki Petzl to zaufana nazwa wysokiej jakości sprzętu i akcesoriów. Aby w pełni wykorzystać swoją przygodę na świeżym powietrzu, musisz sprawdzić naszą ofertę wysokiej jakości produktów dostępnych w rozsądnych cenach.

clouse menu Zamknij