up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Pro garden Cm 27.5 cm Termometr Metaliczny

plus
Pro garden

Pro Garden Cm 27.5 cm Termometr Metaliczny

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Pro garden Cm 27.5 cm Termometr Metaliczny

Termometr metalowy wewnętrzny zewnętrzny 27,5 cm


Dane techniczne:

Typ: termometr / stanowisko meteorologiczne
Materiał: aluminium
Waga: 0,0550 kg
W tym momencie, Pro garden Cm 27.5 cm Termometr Metaliczny jest dostępny w najlepszej cenie i jest idealny dla twojej aktywności. W trekkinn, można znaleźć inne produkty, które uzupełniają ten produkt w naszym katalogu Elektronika i w kategorii Stacje pogodowe. Posiadamy szeroki wybór Stacje pogodowe dostosowanych do potrzeb klientów, które będą twoją inspiracją do uprawiania sportu każdego dnia.

Cechy Pro garden Cm 27.5 cm Termometr Metaliczny

Kolor
Posrebrzany

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

Powiązane produkty

clouse menu Zamknij
up up