up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Obuwie męskie

Obuwie męskie

Obuwie damskie

Obuwie damskie

Obuwie dziecięce

Obuwie dziecięce

Plecaki

Plecaki

uwodnienie

uwodnienie

ODZYSKIWANIE I SANDAŁY

ODZYSKIWANIE I SANDAŁY

Kategorii

Hydratacja

Obuwie Damskie

Obuwie Dziecięce

Obuwie Męskie

Ochrona

Odzież Damska

Odzież Męska

Plecaki i Walizki

Sprzęt Do Trekingu

Wszystko( Salomon )

Salomon

Salomon to francuska firma, której siedziba znajduje się w Annecy. Po raz pierwszy została wprowadzona do branży w 1947 roku. Salomon oferuje wiele różnych typów odzieży sportowej. Jedną z takich szerokich gam odzieży sportowej jest odzież trekkingowa. W Trekkinn znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do wędrówek z Salomonem . Buty trekkingowe Salomon są idealne ze względu na swój design i wygodę, ponieważ są proste, łatwe do sznurowania i super lekkie. Dzięki swojej trwałości, wygodzie i twardości potrzebnej do efektywnego wykonania zadania, spacer, bieganie lub wędrówka stają się dziecinnie proste.
Buty do biegania Salomon dla mężczyzn i kobiet mogą być idealną opcją do biegania na różnych nawierzchniach, takich jak błotnista, śliska, skalista, a nawet stroma, ze względu na swój unikalny design. W Trekkinn znajdziesz również inne rodzaje obuwia, takie jak buty Salomon, buty do wody i sandały .

Dlaczego buty Salomon są dobre do wszystkich sportów

Salomon jest znany z najlepszej gamy obuwia, czy to do biegania, wędrówek, sportów zimowych czy codziennego użytku. Dlatego jest to jedna z najlepszych marek, która ma ulubione buty na świecie i zasługuje na to miano.Masywna sylwetka butów jest dziś w modzie. Buty są bardzo wytrzymałe, ponieważ pozwalają na szybkie poruszanie się po trudnym terenie.
Kolejną świetną premierą tej marki jest Salomon Speed cross , inspirowany lokalnymi wyścigami wokół Annecy we Francji. Dzięki swojemu wspaniałemu, innowacyjnemu i niezwykłemu wzornictwu zrewolucjonizowali projekty butów. Są specjalnie zaprojektowane do szybkiego biegania bez bólu stóp od przeszkód i zapewniają stabilność podczas chodzenia po mokrych skałach i biegania po błotnistych szlakach.
Salomon wprowadza na rynek nowe buty, które będą wykonane z jednego materiału zwanego termoplastycznym poliuretanem, który jest idealny do tworzenia lekkich i wytrzymałych butów do biegania. Niezbędną cechą tego tworzywa sztucznego jest to, że można go przekształcić w dowolny kształt po podgrzaniu. Oprócz butów Salomon dla kobiet i mężczyzn, marka oferuje również inne wyposażenie, które przyda się podczas wypraw. Wybierz plecaki i saszetki, aby zabezpieczyć swoje rzeczy, a kamizelka z systemem nawadniającym Salomon i butelka wody pomogą Ci nawodnić się przez cały dzień podczas wędrówki, biegu lub wędrówki.Niezależnie od tego, czy jesteś zawodowym sportowcem, czy chcesz po raz pierwszy spróbować pieszej wędrówki, wybierz Salomon , aby Twoja podróż była niezapomniana.


pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij