up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

360

Scarpa Origin Mały

Scarpa Origin Mały

Scarpa Origin Mały

Scarpa Origin Mały

Scarpa Origin Mały

plus
Scarpa

Scarpa Origin Mały

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Scarpa Origin Mały

Punktem wyjścia w naszej karierze wspinaczkowej ma fundamentalne znaczenie. To skłania do genetycznych klocków, które kształtują nasze życie wspinaczkowe. Pochodzenie oferuje bujną Cholewka, dając poczucie luksusu wyściełane, że rzadko występuje w bucie, którego celem jest zachęcanie ludzi, aby rozpocząć wspinaczkę. Płaski profil i stosunkowo spokojny randing złagodzić wspinaczy stopy w kokon komfortu. Zamknięcie na rzep utrzymuje Przytulna stóp i dobrze ustawione podczas użytkowania. Pochodzenie wprowadza gumę SCARPAs widzenie, opatentowany związek, który jest jednocześnie lepka i odporne na wszystkie warunki, że nowe pnącza stopy będą doświadczenia.

Dane techniczne:

Cholewka: 1.8mm Suede

Podeszwa środkowa: Flexan 1.9mm

Podeszwa: SCARPA Vision gumy; 5mm

Ostatnio: FF

Waga: 225g; 7,9 uncji


Teraz możesz złożć zamówienie bez konieczności wychodzenia z domu w trekkinn, sklepie internetowym specjalizującym się w produktach górski i outdoor. Chcemy, abyś spędzał czas w sposób niepowtarzalny i dlatego oferujemy największy wybór Buty do wspinaczki, produktów Scarpa. Dowiedz się więcej o produktach górski i outdoor. Scarpa Origin Mały zaprojektowany został by zapewnić pełen komfort podczas wykonywania swojego ulubionego sportu lub codziennych czynności.

Cechy Scarpa Origin Mały

Kolor
Niebieski

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Scarpa Origin Mały

Wygodny

-

Jestem początkujący. Skończyło się na zamówieniu rozmiaru, którego zwykle używam. Moja stopa mierzy 24,5 cm, zamówiłem NR z 23,5 cm. Dla początkujących myślę, że to właściwy rozmiar. Bez skarpetek jest ciasny, ale nie powoduje tego nieznośnego dyskomfortu. Tylko spędzając kilka godzin na wspinaczce, mogę dać lepsze informacje na temat wydajności i rozmiaru. Jestem niespokojny

Scarpa Origin Mały

Dobry produkt i ceny

-

Dziękuję, otrzymałem zamówienie 25 lipca. Jedyną rzeczą jest to, że poczta Emirates pobiera dodatkowe 70 AED za dostawę do domu

Scarpa Origin Mały

Pochodzenie scarpa

-

Dobre buty wspinaczkowe, są wygodne i mają dobrą przyczepność oraz super szybką dostawę

Scarpa Origin Mały

Scarpa

-

Bardzo wygodny . Dobrze osadzony na nodze, rozmiar jest idealny! Żona jest szczęśliwa

Scarpa Origin Mały

Dobry produkt

-

Dobry produkt!

Scarpa Origin Mały

Dobry produkt

-

Dobry produkt!

Scarpa Origin Mały

Dobry produkt

-

Bardzo dobry produkt i wygodny!

Scarpa Origin Mały

是 很棒 的

-

穿 起來 非常 舒適, 對於 新手 幫助 很大

Scarpa Origin Mały

1. but

-

Moje pierwsze buty wspinaczkowe, polecane przez starego przyjaciela. Próbowałem tylko na siłowni, więc nie mam pojęcia, jak działa na zewnątrz. Ale to całkiem dobre dla początkujących. Wziąłem 1,5-2 rozmiary mniejsze niż mój rozmiar ulicy. Wysoce zalecane!!

Scarpa Origin Mały

Stopa dużego kota

-

Kupiłem je, żeby trenować w Rocodromo, ale potem zacząłem je zabierać na rock. Przesłałem je trzykrotnie i razem z nimi przyszedłem zrobić 6c w zasięgu wzroku. Są doskonałe

Scarpa Origin Mały

Dobre buty dla początkujących

-

Kupiłem je, żeby się z nimi wspinać. Są dobre buty dla początkujących!

Scarpa Origin Mały

Kocie łapy do inicjacji

-

Wygodne nóżki kota dla kogoś, kto zaczyna

Scarpa Origin Mały

Scarpa

-

bardzo dobrze

Scarpa Origin Mały

Dobry produkt

-

Bardzo wygodny, wysokiej jakości. Szybka dostawa

Scarpa Origin Mały

Zalecana

-

Najlepszy produkt

Scarpa Origin Mały

Opinia

-

Wygodny i działa.

Scarpa Origin Mały

Pierwsze obuwie

-

Zaczęło się wspinać, były to moje pierwsze sportowe buty wspinaczkowe

Scarpa Origin Mały

Pierwsze buty wspinaczkowe

-

Moje pierwsze buty wspinaczkowe, polecane przez znajomego. Jest dobry zarówno do wspinaczki na siłowni, jak i na świeżym powietrzu. Łatwy do założenia.

Scarpa Origin Mały

Moje pierwsze buty

-

Ze względu na dużą stopę znalazłem te buty, ponieważ w żadnym sklepie w kraju nie było rozmiaru i ukradłem słomkę. Cena, design, łatwość noszenia Myślę, że to pierwszy raz, kiedy ktoś bierze nawet jedną.

Scarpa Origin Mały

Dobry produkt

-

moja pierwsza para lub buty do wspinaczki, zajęły mi 2-3 stopnie, aby dopasować się do moich stóp! po tym było miło i wygodnie się wspinać

Scarpa Origin Mały

Zakup do wspinaczki w klasie

-

Kupiłem go dla mojego 8-letniego syna uczęszczającego do klasy wspinaczkowej. To te same buty co Jim, tak wygodne w noszeniu, że mogłem ćwiczyć jak zwykle. Wspinaczka w siłowni była wielkim sukcesem, czasami moje buty rozmiarowe nie są dostępne do wynajęcia, szukałem tego samego, ale nie sprzedawałem go lokalnie. Zapytałem nauczyciela, czy istnieje zamówienie pocztowe, ale dowiedziałem się, że w końcu dowiedziałem się, że rozmiar dzieci został wyprzedany w dowolnym miejscu. Miło było kupić. Dziękuję bardzo. Mój syn jest specjalną wspinaczką! Mam nadzieję, że zadziała, dopóki mogę powiedzieć, że go noszę.

Scarpa Origin Mały

Dobry dla początkujących

-

Dobrze wykonany but, solidna podeszwa i bardzo gruba. Bardzo wygodne w noszeniu. W porządku, ale nie świetne na krawędzie. Możesz nosić ten but przez cały dzień. Zdecydowanie świetny but dla początkujących.

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

Powiązane produkty

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij
up up