up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

360

Scarpa Velocity Mały

plus
Scarpa

Scarpa Velocity Mały

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Scarpa Velocity Mały

Velocity to męskie buty wspinaczkowe Scarpa, które spełnią Twoje wymagania podczas uprawiania turystyki pieszej. Ten idealny model dla nowoczesnego alpinisty charakteryzuje się wygodą, której potrzebujesz.

Jego konstrukcja nie zawiera skóry w swojej konstrukcji i zawiera elastyczną wstawkę z siateczki, która przyczynia się do jej dopasowania do różnych typów stóp. Podeszwa zewnętrzna buta do wspinaczki skałkowej Scarpa zapewnia przyczepność, której potrzebujesz, aby zachować stabilność na różnych powierzchniach.

Wśród nowości w męskich butach wspinaczkowych jest zapięcie na pasek Z, znane jako Wave Clousure, które nie wymaga podwójnych zapięć. Wersja jest dostępna w różnych kombinacjach kolorystycznych.

To uniwersalne buty z cholewką z mikrofibry i całodziennym komfortem oferują świetną wartość. Płaski i neutralny kształt z nisko nachylonym palcem. Miękka i pluszowa cholewka.


Dane techniczne:

Waga: 200g


Technologia:

Centrum:
Środkowy palec u nogi w miejscu, w którym jego palec jest najdłuższy w środku palucha.

Średni:
Średnia objętość najlepiej nadaje się dla użytkowników ze stopą o średniej szerokości.

Guma wizji:
Guma Scarpa Vision, zastrzeżona mieszanka, która jest zarówno lepka, jak i odporna na wszystkie warunki, jakich doświadczą nowi wspinacze.


Scarpa Velocity Mały jest dostępny w różnych opcjach i charakterystyce. Wybierz ten, który pasuje do twoich potrzeb i odbierz go w domu w ciągu kilku dni. Ponadto, w internetowym sklepie górski i outdoor znajdziesz Scarpa Velocity Mały i powiązane produkty. Nasza gama produktów Buty do wspinaczki została zaprojektowana, aby dać Ci całkowitą pewność, niezależnie od intensywności treningu lub aktywności sportowej.

Cechy Scarpa Velocity Mały

Kolor
Czarny

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

Powiązane produkty

clouse menu Zamknij
up up