up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Sea to summit Ether Light XT Extreme Model Maty Dla Mężczyzny

Sea to summit Ether Light XT Extreme Model Maty Dla Mężczyzny

plus
Sea to summit

Sea To Summit Ether Light XT Extreme Model Maty Dla Mężczyzny

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Sea to summit Ether Light XT Extreme Model Maty Dla Mężczyzny

Dzięki wartości R powyżej 6 cm gruba mata Etherlightxt Extreme Air na nowo definiuje lekki komfort snu podczas zimowych przygód na całym świecie.

Sprężone powietrzem komórki Sea To Summit są powodem, dla którego będziesz lepiej spać na tej macie powietrznej. Każda komórka ze sprężyną powietrzną odkształca się niezależnie i pozwala macie dostosować się do kształtu ciała. Zapewnia to wsparcie i wygodę poprzez bardziej równomierne rozpraszanie nacisku na powierzchnię maty.
W przypadku bardzo grubej (Xt) konstrukcji Etherlight stosuje się wiele pętli Tpu do łączenia górnej i dolnej warstwy tkaniny z wzorem zgrzewu punktowego ze sprężyną powietrzną. Pętle te pozwalają na umieszczenie górnych i dolnych warstw dalej od siebie, co po napompowaniu tworzy większe kieszenie powietrza - idealne na boczne śpiochy. Ten projekt wymaga również mniejszej ilości materiału, co oznacza doskonałą stabilność i wygodę przy mniejszej wadze.
Warstwy izolacji termolitycznej o podwójnej gęstości wypełniają komórki sprężynujące powietrzem i współpracują, aby zapobiec konwekcyjnemu przenoszeniu ciepła i zwiększyć ciepło, pozostając lekkim i łatwym do spakowania.
Kiedy rtęć spadnie, wartość Astm R Etherlightxt Extreme 6.2 (damska 6.3) zapewni ci amortyzację i izolację od zimnych, twardych grudek i nierówności poniżej.


Funkcje:

Bardzo gruby i wyjątkowo ciepły - 10 cm komfortu podczas snu z plecakiem w ekstremalnych warunkach:
Wartość Astm R 6.2 jest przeznaczona do użytku w niskich temperaturach
Warstwy izolacji termolitowej o podwójnej gęstości
Wyjątkowo gruba (Xt) konstrukcja komory ze sprężyną powietrzną zapewniająca stabilność o 10 cm
Możliwość naprawy w terenie dzięki dołączonym samoprzylepnym łatkom
Ultra Fresh Anti Microbial Treatment dodana do formuły Tpu zapobiega wewnętrznemu rozwojowi pleśni
Blokada poduszki mocuje poduszkę Eros do maty
Szybka i łatwa inflacja, opróżnianie i regulacja dzięki wielofunkcyjnemu zaworowi o wysokim natężeniu przepływu i woreczkowi z pompką dostarczanego strumienia powietrza


Specyfikacje:

Lekka, cicha i przyczepna nylonowa tkanina wierzchnia 30 / 40d


Technologia:

Komórki z zawieszeniem pneumatycznym są podstawową technologią naszej gamy mat do spania i są powodem, dla którego będziesz lepiej spać na macie do spania na morzu.
Zamiast typowej konstrukcji z przegrodami, maty do spania Sea To Summit są konstruowane przy użyciu wzoru spoiny punktowej, aby utworzyć matrycę o dużej powierzchni połączonych komór zwanych komórkami sprężynowymi. Komórki z zawieszeniem pneumatycznym działają w taki sam sposób, jak materac ze sprężynami kieszeniowymi, ponieważ każda komórka odkształca się niezależnie, materac dostosowuje się do kształtu ciała, który jest bardziej miękki i wygodniejszy dzięki większej powierzchni styku z ciałem i równomiernym rozproszeniem nacisku.
Większe kieszenie powietrzne są tworzone przy użyciu wielu pętli Tpu, które łączą górną i dolną warstwę tkaniny z naszym wzorem zgrzewu punktowego ze sprężyną powietrzną. Pętle TPU pozwalają na umieszczenie górnych i dolnych warstw dalej od siebie, tworząc większe kieszenie powietrza po nadmuchaniu, które wymagają mniej materiału ogółem.

Laminowanie wytłaczane Tpu:
Nasze laminowanie Tpu jest stosowane w procesie unikalnym dla przemysłu medycznego i lotniczego. Laminowanie ekstruzyjne jest trwalsze, spójniejsze i umożliwia nam stosowanie naszego własnego przepisu Tpu. O wiele lepsze jest laminowanie na rolkach, które jest obecnie stosowane w większości innych produktów do użytku na zewnątrz i może powodować problemy z rozwarstwianiem. Wprowadziliśmy również antybakteryjną obróbkę do Tpu, aby zapobiec rozwojowi pleśni lub grzybów.

Zawór wielofunkcyjny:
Aby ułatwić inflację i deflację, Sea To Summit opracował własny, zgłoszony do opatentowania zawór wielofunkcyjny.
Zawór integruje port napełniania z zaworem jednokierunkowym, aby zapobiec utracie powietrza przed uszczelnieniem zaworu, port szybkiego opróżniania powietrza i przycisk precyzyjnej regulacji zapewniający komfort - wszystko w jednym kompaktowym, niskoprofilowym urządzeniu.

System Pillowlock ™:
Łatwo przymocuj swoją poduszkę Sea To Summit do swojej maty Sea To Summit, aby spać bez poślizgu.
Zaprojektowane, aby utrzymać poduszkę dokładnie tam, gdzie powinna być - na macie do spania - nasze unikalne naszywki na rzep Pillowlock ™ są dostarczane standardowo ze wszystkimi naszymi matami od połowy 2019 roku.

Wartość R:
Wartość R (wartość oporu) jest miarą używaną do oceny skuteczności maty do spania odpornej na utratę ciepła. To jedyny sposób, aby dowiedzieć się, jak dobrze Twoja mata zapobiegnie odprowadzaniu ciepła z ciała przez temperatury gruntu (które mogą być znacznie niższe niż temperatura powietrza).
Wartość tę można przetestować w domu, ale na morzu, aby nasze maty były niezależnie testowane w laboratorium zgodnie z dokładnie kontrolowanymi normami.
Nowy standard branżowy Astm F3340 18 został już wprowadzony, a wszystkie maty Sea To Summit wypuszczane od 2020 r. Są testowane zgodnie z tym standardem.


Znasz wszystkie cechy, które sprawiają, że Sea to summit Ether Light XT Extreme Model Maty Dla Mężczyzny jest wyjątkowa. Jeśli interesuje Cię Sea to summit Ether Light XT Extreme Model Maty Dla Mężczyzny, musisz wiedzieć, że ten produkt jest dostępny w tej chwili w naszym sklepie internetowym trekkinn. Nasza szeroka kolekcja Materace zapewni, że znajdziesz dokładnie to, czego szukasz i będziesz mógł cieszyć się aktywnością z górski i outdoor w pełni. Korzystaj z zalet kupowania w trekkinn i dołącz do największej społeczności sportowej.

Cechy Sea to summit Ether Light XT Extreme Model Maty Dla Mężczyzny

Kolor
Czarny

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Sea to summit Ether Light XT Extreme Model Maty Dla Mężczyzny

Doskonały

-

Bardzo wygodne (odczuwalna jest grubość 10 cm) i odczuwalna jest również dobra jakość. System inflacji, który posiada, uważam za bardzo przydatny. Jeszcze nie próbowałem w górach, ale chcę!

Sea to summit Ether Light XT Extreme Model Maty Dla Mężczyzny

Świetna mata

-

Absolutnie fantastyczna mata, niezwykle wygodna i ciepła. Jest dość lekki, biorąc pod uwagę rozmiar. Po spakowaniu może być trochę nieporęczny, ale nadal jest dość mały.

Sea to summit Ether Light XT Extreme Model Maty Dla Mężczyzny

Morze na szczyt eteru lekkiego xt ekstremum

-

świetny materac, mam jeszcze dwa do wypróbowania. ale dzień dobry zaczyna się rano i na pewno był to świetny zakup: ale przede wszystkim znakomity sprzedawca, poważna szybka wysyłka starannie zamkniętej paczki. w skrócie polecam zarówno materac jak i sprzedawcę

Sea to summit Ether Light XT Extreme Model Maty Dla Mężczyzny

Dwie maty na różne okoliczności.

-

Sea to Summit zawsze produkuje sprzęt dobrej jakości i nie jest to wyjątkiem. Dość trochę większa i nieco cięższa niż moja mata StoS Ultralight Insulated, ale jaką cenę stawiasz na ciepły i wygodny sen. Jeśli chcę czuć się komfortowo w zimnie przez całą noc, wezmę to. Jeśli staram się utrzymać wagę do minimum, wezmę Ultralight.

Sea to summit Ether Light XT Extreme Model Maty Dla Mężczyzny

Idealny na (zimną i) wygodną noc

-

Najbardziej wygodna karimata, jaką znam. Naprawdę ciepły do użytku przez cały rok i nadal lekki i wystarczająco spakowany do lekkich podróży z plecakiem

Sea to summit Ether Light XT Extreme Model Maty Dla Mężczyzny

Morze na szczyt eterowe światło xt ekstremalne

-

Świetna karimata, 10 cm wystarczy, aby czuć się komfortowo podczas biwakowania lub trekkingu, a izolacja zapewniła mi ciepło podczas mroźnego początku kwietnia.

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

Powiązane produkty

clouse menu Zamknij
up up