up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

plus
Sea to summit

Sea To Summit UltraLight Izolowana Mata

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

Nasze jednowarstwowe maty izolowane UltraLight ™ zapewniają najlżejszą i najmniejszą matę pakowaną bez uszczerbku dla komfortu.

Kiedy postanowiliśmy zaprojektować matę, która byłaby lepsza niż ta, która była już dostępna, w końcu wróciliśmy do tego, dlaczego nosimy matę do spania w dziczy - aby zapewnić nam lepszy sen. „Lepsze” jest oczywiście bardzo subiektywną ambicją i chociaż mogliśmy stworzyć najlżejszą lub najbardziej kompaktową matę, jaką kiedykolwiek zaprojektowano, jesteśmy podekscytowani prezentacją tego, co uważamy za najwygodniejsze dostępne materace do spania. Miłego snu!

Pojedyncza warstwa ogniw o średniej rozdzielczości zapewnia najlżejszą i najmniejszą matę po spakowaniu bez uszczerbku dla naszego komfortu Air Sprung Cell ™.

Air Sprung Cells ™ dopasowują się do kształtu ciała, zapewniając bardziej równomierne rozłożenie nacisku na materac, zapewniając bardziej komfortowy sen
Wielofunkcyjny zawór o dużym natężeniu przepływu zapewnia szybkie napełnianie, opróżnianie i łatwe dostrajanie, zapewniając spersonalizowany komfort
Antybakteryjna obróbka Ultra Fresh® formuły TPU, aby zapobiec rozwojowi pleśni wewnętrznej
Zawiera pompkę Airstream ™, która jest zintegrowana z workiem na rzeczy, co zapewnia szybkie i łatwe nadmuchiwanie
Zawiera zestaw naprawczy do łatwej naprawy przebitej opony w terenie
Dołączony system Pillow Lock ™ mocuje poduszki Sea to Summit do maty

Specyfikacje:

Pojedyncza warstwa ogniw pneumatycznych

Zbudowany przy użyciu pojedynczej warstwy komórek o średniej rozdzielczości, aby zapewnić najlżejszy i najmniejszy materac o objętości paczki bez uszczerbku dla komfortu komory sprężyn powietrznych Sea to Summit.

Komórki z zawieszeniem pneumatycznym są podstawową technologią naszej gamy mat do spania i są powodem, dla którego będziesz lepiej spać na karimacie Sea to Summit. Zamiast typowej konstrukcji z przegrodami, maty do spania Sea to Summit są konstruowane przy użyciu wzoru spoiny punktowej, aby stworzyć matrycę o dużej powierzchni połączonych komór zwanych komórkami sprężynującymi powietrzem. Komórki z amortyzacją pneumatyczną działają w taki sam sposób, jak materace ze sprężynami kieszeniowymi, ponieważ każda komórka odkształca się niezależnie, materac dopasowuje się do kształtu ciała, co jest bardziej miękkie i wygodniejsze dzięki większej powierzchni styku z ciałem i równomiernym rozproszeniem nacisku.

Wytłaczane laminowanie TPU

Nasze laminowanie TPU jest stosowane w procesie unikalnym dla przemysłu medycznego i lotniczego. Laminowanie ekstruzyjne jest trwalsze, bardziej spójne i umożliwia nam stosowanie naszej własnej receptury TPU. Jest znacznie lepszy niż laminowanie typu „roll to roll”, które jest obecnie stosowane w większości innych produktów do użytku na zewnątrz i może powodować problemy z rozwarstwianiem. Wprowadziliśmy również do TPU obróbkę antybakteryjną, aby zapobiec rozwojowi pleśni lub grzybów.

Zawór wielofunkcyjny
Aby ułatwić inflację i deflację, Sea to Summit opracował własny, oczekujący na opatentowanie zawór wielofunkcyjny.

Zawór zawiera port do napełniania z zaworem jednokierunkowym, aby zapobiec utracie powietrza przed uszczelnieniem zaworu, port szybkiego opróżniania powietrza i przycisk precyzyjnej regulacji zapewniający komfort - wszystko w jednym kompaktowym, niskoprofilowym urządzeniu.

System PillowLock ™
Z łatwością przymocuj poduszkę Sea to Summit do maty Sea to Summit, aby spać bez poślizgu.

Zaprojektowane, aby utrzymać poduszkę dokładnie tam, gdzie powinna być - na macie do spania - nasze unikalne rzepy PillowLock ™ są standardowo wyposażone we wszystkie nasze maty od połowy 2019 roku.


Wartości ASTM F3340 18 R to branżowy standard określania odporności mat do spania na utratę ciepła.

Sea to Summit poddaje swoje maty do spania niezależnym testom w laboratoriach EMPA w Szwajcarii. W teście wartości R (opór na przepływ ciepła) mierzy się umieszczając płytę grzejną po jednej stronie karimaty i płytę zimną po drugiej. Elektroniczne czujniki określają następnie, ile energii potrzeba, aby utrzymać płytę grzewczą na stałym poziomie ciepła ciała.

Od 1 stycznia 2020 r. Będziemy stosować nowy standard branżowy testu ASTM F3340 18, aby zapewnić wartości R dla naszych mat. Ta nowa metoda badania właściwości izolacyjnych mat do spania przyniesie pewne zmiany w naszych wcześniej opublikowanych wartościach R. Należy zauważyć, że zmiana tych wartości nie oznacza spadku ani wzrostu ciepła - oznacza to po prostu, że zostały przetestowane przy użyciu nieco innej skali.


Kupuj swoje ulubione Śpiwory modele i ciesz się górski i outdoor. Masz prawo do zwrotu w ciągu 30 dni, jeśli nie jesteś zadowolony z zakupu Sea to summit UltraLight Izolowana Mata. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości odnośnie zakupu Sea to summit UltraLight Izolowana Mata, skontaktuj się z naszym zespołem specjalistów w górski i outdoor telefonicznie lub email.

Cechy Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

Kolor
Pomarańczowy

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

Dobry materac

-

materac dobrze puchnie, wygodnie się na nim spać, ale waga wersji 198x64 waży 680 g

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

Bardzo dobrze, ale głośno

-

Wygodny, kompaktowy i lekki materac. Dobrze się napompuje. Idealny dla osób powyżej 1m95. Uważaj, jest trochę głośno, kiedy się kładziesz i poruszasz!

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

Materac od morza na szczyt

-

Świetny, super lekki i łatwy do napompowania dzięki dołączonej torbie

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

Bardzo lekka i wygodna mata

-

zaskakująco wygodne. worek rzeczy to bardzo fajna funkcja. ciepły i miękki. Zalecana.

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

Wygodne

-

Znakomita jakość, bardzo wygodne i lekkie.Nie hałaśliwy.To zmieni moją grę na wędrówki na całe życie!

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

Lekkie i wygodne

-

Bardzo łatwy do napompowania i opróżnienia, wygodny i lekki. Jedynym minusem jest nieco szeleszczący materiał.

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

Doskonała ultralekka/izolowana mata

-

Wysoko oceniany! Pełny komfort i ultralekkość. Pasuje do poduszki Sea to Summit Premium.

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

Torba

-

Świetny produkt z super nagrodą! Wygodna, ciepła i miękka. Naprawdę lubię.

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

Wygodne, nawet jeśli są cienkie

-

Doskonała jakość i konkurencyjna cena. Wygodny i ciepły, szkoda tylko, że żeby był szerszy, trzeba go wziąć w wersji o długości 1,98 cm, która jest trochę za długa jak na mój gust. Mimo to bardzo go polecam. Morze na szczyt to gwarancja!

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

Świetna mata, łatwa w użyciu

-

Niesamowite do napompowania dostarczonym workiem na rzeczy. super wygodne, świetna jakość

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

Dobry produkt

-

Znakomity produkt! lekki, niewielki rozmiar i bardzo funkcjonalny

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

Świetny

-

Świetny. Szybka dostawa. Dobry produkt.

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

Cichy i wygodny

-

Świetnie z poduszką, podobało mi się. Nie szeleści podczas snu. Ładunek dotarł do Turcji w 15 dni.

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

Najlepsze morze na szczyt

-

Doskonały materac. Często używam go do wędrówek i trekkingu w górskich wycieczkach. Plusy: Ciepły, bardzo lekki. Z minusów - szeleszczący materiał.

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

Lekki i trwały

-

Używany w obozach alpinistycznych. Bardzo lekki i wytrzymały materiał. Jeśli kupisz go w zestawie z poduszką, zapewnisz sobie wygodniejszy sen.

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

Jakość

-

Trochę to brzmi podczas ruchu, ale rekompensuje to niska waga i zmniejszona głośność

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

Bardzo wygodna mata do spania

-

Przeniosłem się z maty piankowej na tę. Co za wspaniałe uczucie leżąc na tej macie! Lekki, wygodny, bardzo łatwy do napompowania i opróżnienia.

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

Najlepszy zakup, jaki dokonałem dla mojego systemu snu

-

Jest to prawdopodobnie najbardziej wytrzymała i wygodna mata, jaką można znaleźć. Kupiłem dwa jeden dla siebie i jeden dla mojego przyjaciela. Nie wyobrażasz sobie, jak dobrze możesz spać na tak cienkiej macie. Ma 5 cm grubości i bałam się, że będzie za cienka, a tak nie było. Nie wspominając, że nie jestem najlżejszym facetem (90kg), a do tego sypiam na boku. Myślę, że sprowadza się to do tego projektu komory. Okazał się również bardzo wytrzymały. Pierwsze użycie było na niskich i grubych krzakach, ponieważ nie mogliśmy uzyskać płaskiego podłoża, w nocy czułem napierające gałęzie i już akceptowałem fakt, że złamaliśmy mat, ale przetrwał bez zadrapań. Jeśli chodzi o wartość R, używałem go na 0, -3 c i od czasu do czasu było zimno. Worek z pompką jest niesamowity.

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

Najwyższej klasy mata

-

Lekka, dobrze wykonana, wygodna i łatwa do wysadzenia. Jest to dobrze przemyślana mata, która, miejmy nadzieję, przetrwa lata. warta zapłaconej ceny myślę.5/5.

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

Komfort i technologia

-

Dywan jest wspaniały, bardzo łatwy do napompowania dzięki wbudowanej pompce i bardzo łatwy do opróżnienia w razie potrzeby. Kolor, który kocham! Wartość i waga R są na górze, bardzo zadowoleni z zakupu

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

Bardzo dobrze

-

Jakość od morza do szczytu i wiele z Trekinn

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

Dobry produkt

-

produkt doskonałego wykonania. lekki. Poleciłem go również mojemu przyjacielowi

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

Super wygodne

-

Lekka i bardzo wygodna, nawet jako śpiwór boczny.

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

Lekki i łatwy w użyciu

-

naprawdę fajny produkt. Bardzo lekki i łatwy do napompowania/opróżnienia. Wydaje się również wytrzymały (jeszcze nie testowany).

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

Dobra jakość

-

SEA TO SUMMIT ma świetny efekt tekstury, bardzo komfortowy do spania, polecany, warto kupić ponownie

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

Dobrze

-

Wygodny. Szybko pompuje. Lekka waga.

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

Świetnie, aby zobaczyć z czasem siłę

-

Szybka globalna dostawa przekaźnikowa: zamówiona w sobotę, przyjazd w środę (południowy wschód Francji). Materac nie jest zbyt gruby, ale komórki są wystarczające, aby nie dotykać podłogi nawet leżąc na boku. Aby zobaczyć w czasie solidność.

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

Piękne wygodne i niedrogie?

-

Bardzo dobry materac, już miałem jeden, ale nie izolowany. Na wędrówki polecam kupić ocieplany, z drugiej strony jest spora różnica w rozmiarze po złożeniu między ocieplanym a bez ocieplenia. Mogłabym wziąć normalny rozmiar, nawet jeśli przyznam, że duży rozmiar jest wygodniejszy na ramionach

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

Lekki i kompaktowy

-

Wygląda jak doskonała mata do spania! Nie mogę się doczekać, aby przetestować go na zewnątrz!

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

Bardzo dobrze z manko

-

Mata jest super wygodna, ma idealny rozmiar i można ją spakować do bardzo małych rozmiarów - idealna na wycieczki motocyklowe. Jedyny mankament z mojej strony to objętość materiału podczas poruszania się po macie.

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

Lekki i kompaktowy

-

Tak nadęty i idealnie leży. Zapakowana mata jest również bardzo kompaktowa. Idealny, gdy jestem w trasie na rowerze.

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

Dobry stosunek jakości do ceny.

-

Dobry stosunek jakości do ceny.

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

Wspaniały

-

Wygodny. Szybko pompuje. Lubię to!

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

Top !

-

Polecam ten produkt. Szybkie napełnianie, kompaktowe do transportu

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

Dobrze

-

Polecam ten produkt, który odpowiada reklamowanym właściwościom.

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

Fantastyczny

-

Przybyłem dzisiaj punktualnie, więc jeszcze go nie użyłem. Wypróbowałam w domu i wygląda naprawdę wygodnie. Bardzo lekki i bardzo kompaktowy. Torba do przechowywania bardzo szybko ją nadmuchuje. Brzmi jak świetny produkt!

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

Świetny!

-

Doskonały materac, wygodny, lekki, kompaktowy w transporcie

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

Najlepsza mata

-

O jakości marki Sea to Summit słyszałem już sporo i po przetestowaniu tych mat mogę to tylko potwierdzić. Są naprawdę wygodne, zatrzymują ciepło ciała i chronią przed zimnem, które może pochodzić z ziemi dzięki godnej uwagi izolacji. Co więcej, co równie ważne, są bardzo lekkie i ultrakompaktowe. Są warte swojej ceny, odkupiłbym je natychmiast.

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

Świetny materac

-

Niezwykle wygodny jak na swoją wysokość, lekki i kompaktowy. Torba pozwala łatwo ją przechowywać i równie łatwo nadmuchać.

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

Doskonały

-

Lekki, kompaktowy i wygodny. Oczywiście trzeba wziąć pod uwagę i umieścić pod spodem mały plastik w postaci izolacji, aby nie został uszkodzony.

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

Lekki i kompaktowy

-

Ten materac jest bardzo łatwy do nadmuchania i jest bardzo wygodny. Jest lekki i nie zajmuje dużo miejsca, wystarczy na spędzenie pięknych nocy na świeżym powietrzu!

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

Oszałamiająco!

-

Imponująca jakością i wygodą. Zajmuje mało miejsca, ciepło! Jeden z najlepszych na rynku!

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

Świetny dywan

-

Świetny dywan! Już zamawiam drugi z trekkina, jeden dla mnie, drugi dla mojej dziewczyny. Najlepszy stosunek wagi/parametrów/ceny do jakości. Dziękuję Ci!

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

To bardzo dobry produkt.

-

Nie używałem go jeszcze w obozie, więc są 4 gwiazdki. Przetestowałem to w domu i dobrze się spać. Jest lekki i mały, więc nie musisz zajmować miejsca Zacka.

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

Lekkie i wygodne

-

Bardzo wygodny nawet dla osób śpiących na boku. Szybko pompuje. Lubię to!

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

Kompaktowy i lekki

-

Zabrałem ze sobą dywanik na dwutygodniową wycieczkę rowerową. Spałem wygodnie. Plecy nie były zimne. Temperatura w nocy różniła się od +6 do 1. Mój przyjaciel był zły, że kiedy się przewracasz, dywan skrzypi. Dla mnie to nie jest krytyczne. Jestem zadowolona z tego produktu. Bardzo łatwy do napompowania i włożenia z powrotem do etui.

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

Informacja zwrotna

-

Idealna mata do spania, lekka i ciepła Używam jej podczas moich jesiennych wędrówek. tylko 5 oddechów i jest gotowy do spania

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

Wygodna karimata do spania

-

Sea to Summit zawsze imponuje jakością i wzornictwem, więc izolowana mata do spania Ultralight nie jest zaskoczeniem. Bardzo wygodny, łatwy do nadmuchania, a w połączeniu z poduszką puchową Eros, wyjątkowo wygodny. Świetnym dodatkiem jest worek na pompkę Airstream. - i oszczędza zawrotom głowy przed nadmuchaniem jej wyłącznie przez zawór jednokierunkowy. Ponieważ mam 188 cm kupiłem duży rozmiar (198 cm), więc płacę dodatkową karę wagi (650 g) niż ci, którzy mogą zmieścić się na zwykłym lub małym rozmiarze, ale jeśli chodzi o biwakowanie, wygodny sen jest tego wart.

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

Świetny produkt

-

Lekkie i łatwe do nadmuchania ... Naprawdę wygodne jak na tak niskoprofilową matę!

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

świetny dywan

-

Świetny dywanik za te pieniądze! wystarczająco lekki i ciepły, wygodny, łatwy w użyciu. Polecam wszystkim!

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

Lleuger i molt wygodny do spania.

-

Dostawa odbywa się zgodnie z uzgodnionym terminem. Po przetestowaniu nalicza gnidy w wibracie przy 4 stopniach dodatnich, wynik jest korzystny. Molt còmode zawiera dormint de costat. Mam rozmiar L i zasługuję na 1,84 m. Jedynym haczykiem jest to, że jest bardziej sorollós niż tradycyjne marfegues, ale rekompensuje to jedno i drugie.

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

Bardzo wygodny

-

Użyłem go podczas 2 tygodniowej wycieczki rowerowej pod namiotem. Mata jest bardzo wygodna, niewiele waży i zajmuje mało miejsca. Mogłem spać na boku, plecach i brzuchu bez problemu.

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

Idealna mata

-

Mata jest lekka, pakuje się w dość małą objętość, wygodna. Worek zawiera pompkę, która jest bardzo użyteczna. Jestem zadowolony z umowy.

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

Świetny mat

-

Wypróbowałem dzisiaj matę. Jest super wygodny, nawet gdy leżysz na boku. Jednak trochę szelest i śliska podczas ruchu. Na kempingu raczej wsadzę je do śpiwora. Waga, wielkość opakowania i cena są najlepsze! Dostawa też była szybka.

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

Lekkie i wygodne

-

Przetestowaliśmy to na Tour du Mont Blanc. Był naprawdę wygodny, łatwy w ustawieniu i wystarczająco lekki, aby go nosić.

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

świetny dywan

-

Nadmuchuje się szybko. I pakuje się kompaktowo

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

Dobry produkt w dobrej cenie

-

Spełnia wymagania, których szukałeś w macie, wysokiej wartości R, lekkiej i kompaktowej. Testowany w domu jest bardzo wygodny i nadmuchuję go w moim przypadku około dziesięcioma podmuchami powietrza. Nie mogę się doczekać wydania go w buszu!

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

Lekkie i wygodne

-

Bardzo wygodny materac ze względu na swoją wagę. Umożliwia regulację do pożądanego ciśnienia i bardzo dobrze izoluje od zimna gruntu. Jedynym minusem jest to, że hałasuje podczas ruchu.

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

Bardzo dobry dywan

-

Kompaktowy, waga z pokrowcem i łatami 513 gramów, bardzo wygodna.

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

Lekka mata

-

Bardzo fajna mata. Super izolacja przy zachowanej dobrej wadze. Mata bez pokrowca w wersji regular waży tylko 475g przy R-value 3.1. Testowana w warunkach zimowych. Bez zarzutu.

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

Dobra mata

-

Jedna z najlepszych opcji marki Sea To Summit. Łatwy w montażu i demontażu, nie zajmuje niczego i jest bardzo lekki.

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

Szeleszczący i głośny, poza tym - doskonały dywan

-

Dość lekki i mały, z doskonałymi wartościami r, ale pamiętaj, że szeleści i robi dużo hałasu, dla wielu może to stanowić problem

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

Добротный коврик

-

Чувствуется качество. Материал плотный, лёгкий, приятный на ощупь. Как получил - протестировал дома. За двое суток совсем не сдулся. Więcej niż 185 i 95 razy dziennie. Достаточно места для локтей, коврик достаточно цепкий - не скатываешься и никуда не сползаешь с не. Удобно спать на боку. В комплекте рем.набор и мешок для надувания, который сильно упрощает задачу после длинного похон Про изоляцию пока ничего не скажу - осталось испытать в холодную погоду в горах.

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

Dobrze

-

Bardzo dobry dywan.

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

Bardzo wygodny

-

Jest bardzo wygodny, zniknął ból bioder, który zawsze odczuwałem podczas snu na prostej macie, jestem bardzo zadowolony. Aby dodać klej, w zależności od użytego pokrycia biwaku, może się trochę ześlizgnąć, dopóki nie przyjmie pozycji, konieczne jest poszukiwanie terenu tak płaskiego, jak to możliwe.

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

Dobrze

-

輕量化 的 絕佳 選擇 !!使用 上 也 方便 容易

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

Dobry produkt

-

Zadowolony z produktu

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

Znajdź coś takiego, aby podróżować rowerem.

-

Czego szukałem Wygodny, lekki i kompaktowy do transportu (jeśli zależy Ci na jego przechowywaniu, zajmuje jeszcze mniej). To nie jest cały teren; powinieneś być ostrożny w miejscu, w którym go używasz, ale bardziej odporny produkt nie będzie już miał takich liczb masy i złożonej objętości.

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

Jest bardzo dobra

-

Pomimo lekkiej i kompaktowej formy mata jest bardzo wygodna. Sea to Summit ma również odpowiednie poduszki, które można nakładać za pomocą pewnego rodzaju rzepu, aby były wygodne podczas snu. Nadal muszę przetestować dużą wartość R w prawdziwym życiu

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

Objętość i waga

-

Mile zaskoczony rozmiarem i wagą, czego potrzebujesz do toreb rowerowych. Bałem się silnego szelestu, na pierwszy rzut oka wszystko nie jest takie straszne. Napompowane w 8 cyklach bez dmuchania w torbę

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

Wygodny i lekki

-

Mile zaskoczony kompaktowym rozmiarem zapakowanej maty. Worek pełni również funkcję torby nadmuchiwanej, działa świetnie i szybko, zapobiega wydostawaniu się wilgoci z materaca. Wystarczająco gruby, aby dobrze spać, zawsze śpię po mojej stronie. Żadnych problemów z dotykaniem ziemi. Nigdy nie czułem zimna w nocy (około 5 stopni C).

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

Idealnie!

-

Najlepszy zakup, jaki dokonałem w ostatnich latach. Bardzo, bardzo wygodne!

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

Polecam

-

Idealny produkt pod względem ceny / jakości. Wartość R: 3.3. Pokrowiec to torba na inflację. W zestawie łatek. Bardzo zadowolony

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

非常棒 的 隔熱 睡墊

-

輕 加上 體積 小 , 收到 的 貨品 非常棒

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

Zachwyt

-

Bardzo wygodna mata, polecam. Napompowane pokrywą. Świetny wybór pod względem ceny / jakości / wartości r

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

Dobry materac

-

Dobry materac, wygodny, nie spuszcza powietrza. Szybka do napełniania dzięki dwufunkcyjnej osłonie. Łatwy do przechowywania. Tylko wada, hałas ... ale poza tym idealny. Nawet w przypadku tej małej wady (hałasu) polecam bez wahania! Idealny topowy produkt usługi trekkinn

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

Ultralekki z torbą inflacyjną

-

Bardzo dobry produkt, niezbędny do użycia w odpowiednim środowisku. Idealny na trekking i noce powyżej 10 stopni

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

Zadowolony z mojego materaca

-

Polecam !!! testuj przez 2 miesiące w trekkingu, bez obaw i deflacji. całkowity komfort, łatwy do nadmuchiwania dzięki systemowi worków z pompką. niewielki hałas ze względu na materiał zapewnia komfort, dobrą jakość. Serwis i dostawa Trekkinna, idealne !!!

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

5

-

Świetna mata. Wycieczka na Kamczatce wokół wulkanu Tolbachik. W nocy temperatura spadła do + 3-4 stopni. Spanie było wygodne i ciepłe.

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

Niesamowity

-

Bardzo wygodny. użyj go na każdej ścieżce

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

Wygoda i lekkość

-

Doskonały produkt, lekki i kompaktowy. Polecany na wycieczki trekkingowe, a nie na kemping.

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

Jack wszystkich zawodów

-

cholernie dobrze

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

Sea na szczyt ultralekka izolowana mata

-

Świetna mata. Naprawdę dobry stosunek masy do rozmiaru / izolacji. Byłem rozczarowany celami, które musiałem zapłacić w Szwajcarii. Cena dostawy nie obejmowała tych, mimo że ten sklep dobrze wie, że klienci będą musieli je zapłacić. Skończyło się na tym, że zapłaciłem więcej niż w szwajcarskim sklepie z zaprawami :-(.

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

Bardzo zadowolony

-

Właśnie wróciłem z kampanii w Rumunii. Byłem niesamowicie zadowolony, warunki nie były bardzo dobre, prawie na całej trasie padało, temperatura w nocy wynosiła około 0. Mata była bardzo zadowolona, ani ja, ani moja dziewczyna nigdy nie zamarzłem, bardzo wygodnie było spać na plecach i boku. Dostawa jest szybka, nie pamiętam dokładnie, ale po około 1-2 tygodniach miałem dywaniki.

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

Doskonały materac

-

Produkt najwyższej jakości, lekki i wygodny. Zdecydowanie warte swojej ceny

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

Чудовий надувний килимок!

-

Особливо писати немає змісту про цей килимок. Якісний, легкий та компактний. Не шумить, коли на ньому лежиш. Розмір ідеально підійшов, на 185 см зросту обрав Л-ку Про доставку. .Видка. Відправили 28 червня, а отримав на руки 6 липня. Бе було перше замовлення у цьому інтернет магазині і думаю не останнє.

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

Idealne

-

Kompaktowy, lekki i wygodny.

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

Dobry stosunek lekkość / solidność

-

Bardzo dobry materac! Cięższy niż zawodnik neoair xlite, ale mocniejszy, wygodniejszy i łatwiejszy do napompowania / opróżnienia.

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

Świetny samochód!

-

Priyshov przez 10 dni (vrahovuyuchi Velikodni w traw travni holy). Pakuję wszystko dobrze. Nadmuchiwane perevivriv yogo kіlka razіv, więc dіійсно tse robshvidko pod ręką. To wydaje się takie ciemne. La tella (pisarze) po stronie zimnej (bez litery). Na tel, yak prikolti dolonu, a następnie przez kilka sekund, aby się rozgrzać. Na zimno nie pasuje. Ci, którzy nie są leniwi, nie dbają o nadmuchiwany materac, jeśli cały materac jest czytany po rosyjsku. Polecam!

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

Bardzo dobrze

-

Szybkie i łatwe zamawianie

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

Прекрасный коврик

-

Лёгкий и компактные коврик, достаточно тёплый для использования круглый год.

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

Doskonały produkt

-

Ten materac jest tak lekki, jak się spodziewałem. To bardzo wygodne i dobrze izolujące. Po zapakowaniu staje się bardzo mały. To świetna mata dla ludzi, którzy muszą nosić cały swój sprzęt.

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

Morska mata izolacyjna na szczyt

-

To świetny produkt! Naprawdę bardzo kompaktowy i lekki. Jakość użytych materiałów bardzo dobra. Udało mi się już ukończyć test - górski tydzień w Norwegii ... Bardzo zadowolony! Naprawdę polecam! Trwały - zobaczmy z czasem ...

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

Świetny produkt!

-

Jest bardzo mały i lekki, a dzięki dołączonej pompce jest bardzo łatwy do napompowania. Wygodna mata, ale jeszcze jej nie ciągnąłem. W domu próbowałem tylko bardzo krótko. Zobaczę więc, co myślę po naszej wędrówce tego lata. I kilka nocy w namiocie. Ale teraz pierwsze wrażenie jest dobre!

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

Świetny dywan!

-

Oglądałem i czytałem wiele recenzji i zatrzymałem się przy tej opcji! Świetny dywan, ciepły, lekki i kompaktowy!

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

Лучший коврик

-

Лучший коврик за эти деньги - легкий, компактный, теплый. Рекомендую

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

Praktyczny

-

doskonała mata, nawet podczas snu na ramieniu, nie dotykać ziemi. To trochę na krawędzi skali, jeśli przywykłeś do klasycznych mat kempingowych

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

Wygodna podkładka do spania

-

Super łatwe do nadmuchania i wypuszczenia powietrza. Pakiety małe, a co najważniejsze - super wygodne jak dla mnie! Doskonały stosunek wagi do wygody.

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

Jeden z najlepszych padów!

-

Mata UltraLight jest niezwykle wygodna do spania. Trwałe, ciche, stabilne, ciepłe i wygodne. Niesamowita podkładka w backcountry.

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

Doskonały

-

Bardzo cudowna mata. Kocham to.

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

Doskonały materac

-

Dobry stosunek ceny do jakości, lekki, ale dobrze izolowany. Utrzymywałam ciepło nawet w temperaturach poniżej zera. Dołączona torba z pompką jest łatwa w użyciu. Jedynym minusem jest to, że wyrzucane powietrzem komórki stają się płaskie, gdy siadasz na materacu i sprawiasz, że czujesz się trochę niekomfortowo. Podczas leżenia na materacu problem ten ustępuje.

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

Doskonały materac

-

Dobry stosunek ceny do jakości, lekki, ale dobrze izolowany. Utrzymywałam ciepło nawet w temperaturach poniżej zera. Jedynym minusem jest to, że konstrukcja komórkowa idzie płasko, gdy siedzi na materacu, podczas leżenia to nie jest problem.

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

Morze na szczyt ultralekkiej, izolowanej maty

-

Kompaktowa mata, którą można łatwo i szybko napompować za pomocą dostarczonej torebki. Jest również bardzo wygodne!

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

Idealny na zewnątrz

-

Materac naprawdę zwarty, ale przede wszystkim bardzo izolujący. Jego współczynnik R 3,3 pozwala spać nawet w niskich temperaturach poniżej 0 ° C. Jest wygodny, napełnia się błyskawicznie dzięki dołączonemu woreczkowi pompy. Bardzo lekkie, idealne na trekking i biwaki w górach. Promowane z pełnymi ocenami!

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

Idealna mata ... tylko wtedy, gdy nie hałasuje.

-

Ponieważ ta mata wydaje hałaśliwe dźwięki, kiedy poruszam się po niej i nie wolę jej używać, gdy inni razem z namiotem lub gdziekolwiek, ale to jest idealne!

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

Świetny produkt

-

Tylko pozytywne wrażenia dywanu: lekki, kompaktowy. Jest łatwo i szybko zawyżone. Pod moim ciężarem nie jest wciśnięty. Podczas jazdy hałas nie jest znaczący. Izolacja termiczna będzie wystarczająca na czas wiosny-jesieni. Pozostaje sprawdzić jego trwałość. Jestem zadowolony z zakupu, polecam!

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

Doskonały materac

-

Naprawdę nie jestem rozczarowany tym zakupem. Materac jest z pewnością trochę cieńszy niż niektórzy konkurenci, więc niekoniecznie jest dobry dla ludzi za ciężkich, ale jest naprawdę wygodny. Waga pozostaje prawidłowa, a fakt, że "worek pompy" jest zintegrowany z, jest naprawdę dodatkowym atutem. Wreszcie jest naprawdę mocny (nylon 40D) w porównaniu do konkurentów, a nawet jeśli został przeszyty, zawiera zestaw naprawczy. Naprawdę polecam!

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

Wow, kocham ten produkt

-

Otrzymałem go w bardzo dobrym opakowaniu. Rozmiar maty jest doskonały. Mogę poczekać, aby spróbować tego w mojej nowej przygodzie.

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

Wielka izolacja

-

Mały rozmiar opakowania, bardzo lekki, pomimo dodatkowej izolacji. Świetnie pasuje do worka biwakowego i pozostaje tam, gdzie powinien. TOP !!

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

Cena / wydajność dziwnego

-

Jakościowo wysoka jakość, dobry efekt izolacyjny. Tylko suwaki powinny być obsługiwane od wewnątrz.

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

Najlepszy produkt

-

Dobry rozmiar opakowania, lekki, wygodny i dobrze izolujący.

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

Lekki i ciepły

-

Świetna mata, jest lekka, a jednocześnie wygodna i dobrze izolująca, a także najwyższej jakości opakowanie.

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

Jest lekki i silny.

-

Senność jest bardzo dobra, jest trochę nieporęczna, ponieważ ma rozmiar L. Produkt, który nie może być rozdarty, jest najlepszy.

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

Brzmi świetnie

-

Produkt ten wydaje się bardzo dobrze wykonany, lekki, wygodny, izolacyjnych. W testach Czułem ciepło mojego ciała odzwierciedlać i stworzyć ciepłą atmosferę. 59 sekund do pompowania z Morza Summit Jet strumienia pompy (33 sekund, aby całkowicie opróżnić). Ponadto możliwe jest, aby korzystać z tej pompy jako torba do przechowywania, więc nie marnował miejsca i nie sposób powiedzieć: „Cholera, gdzie ona jest?” urządzenie jest bardzo kompaktowe. Nienawidzę, aby spróbować na koniec marca w obozie.

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

Niska głośność i jakość

-

Jest to doskonały produkt, przestrzeń zajmowana jest pakowana jest minimalne, a można nawet zapisać ręczną pompę inflacji wraz z matą. W trakcie używania, jest to bardzo wygodne i łatwe do nadmuchać.

Sea to summit UltraLight Izolowana Mata

Ultralekka izolowany mat

-

Bardzo wygodne i ciche i nie klei. Mnóstwo pojemny dla broni na stronach po powrocie do spania i nie wykraczają poza boczną podkładka do spania.

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

Powiązane produkty

clouse menu Zamknij
up up