Wpisz swój adres e-mail, a my od razu wyślemy Ci link do zresetowania hasła przez e-mail.

Strona Główna

Sea To Summit

Sea To Summit
O Sea To Summit
Sea To Summit zaczął produkcję lekkich produktów górskich, gdy było trudno je znaleźć w Australii w latach 80. W 1984 roku założyciel firmy, Roland Tyson, rozpoczął swój biznes, projektując innowacyjne wyposażenie dla dwóch australijskich odkrywców, którzy chcieli wejść na Mount Everest. Tak bardzo byli zachwyceni jakością produktów, które im pomogły, że jako pierwsi Australijczycy zdobyli Mount Everest. Marka została oficjalnie założona i nazwana Sea to Summit w 1990 roku po ogromnym sukcesie, gdy konsumenci ponownie poprosili właściciela firmy o zaprojektowanie i stworzenie ich wyposażenia, gdy planowali wyprawę od Zatoki Bengalu do Wierzchołka Mount Everestu.
Sea To Summit osiągnął sukces stając się marką nagradzaną produkując najwyższej jakości produkty z zaawansowanymi technologiami i wyjątkowymi innowacyjnymi projektami, które są przystosowane do ekstremalnych warunków pogodowych ze względu na ich lekkość i wytrzymałość. Sea To Summit jest teraz międzynarodową marką znaną na całym świecie za produkcję sprzętu do przygód sprzedawanego w prawie 60 różnych krajach. Marka projektuje doskonałe produkty, aby umożliwić Ci swobodne i bezpieczne podróżowanie w dowolnym środowisku podczas Twojej przygody.

Sea To Summit ma najlepszy sprzęt outdoorowy

Marka zdobywa zaufanie swoich klientów dostarczając im doskonały sprzęt. Gdy wybiera się śpiwory, zawsze należy wybierać komfort z jakością. Śpiwór Sea To Summit jest idealny do zapewnienia wystarczającego komfortu i ciepła nawet w najniższych zakresach temperatur, odprowadzając wilgoć i pozwalając Ci spać spokojnie. Oprócz śpiworów materac Sea to Summit jest doskonałym, lekkim produktem, który oferuje większy komfort, ciepło i wytrzymałość. Może zmienić Twoje doświadczenie na świeżym powietrzu, ponieważ łatwo można go nosić wszędzie, szybko napompowując i rozpuszczając materac, czyniąc go dodatkowo kompaktowym i bardziej wygodnym w przemieszczaniu się.
Marka oferuje również szeroką kolekcję poduszek Sea to Summit, która jest bardziej luksusowym produktem turystycznym ze względu na swoją lekkość i bardzo miękką bawełnianą tkaninę. Posiada dzianinową zewnętrzną powłokę i jest również nadmuchiwana i cicha, ponieważ nie wydaje żadnych dźwięków. Ten poduszek ma różne rozmiary i kształty, które czynią każdą przygodę super wygodną. Możesz również użyć namiotu Sea To Summit, aby uzyskać dodatkową osłonę i ochronę, ponieważ jest to najbardziej wytrzymały i wszechstronny sprzęt. Marka wprowadza również suchy worek Sea to Summit, aby zapewnić bezpieczeństwo Twoim jedzeniu i napojom. Ten worek jest zaprojektowany, aby pozwolić Ci przedłużyć swoją przygodę dłużej, trzymając jedzenie w najlepszych warunkach przez długi czas. Kompresja Sea To Summit jest świetnym rozwiązaniem do przechowywania większej ilości rzeczy i dopasowania ich do torby, ponieważ może zaoszczędzić dużo miejsca i jest wodoodporna.