up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top

Jak wybrać fiołki do uprawiania turystyki pieszej

Do skitouringu wędrowcy wolą używać kompaktowych i ultralekkich pilotów. Są również idealne do podróży po lodowcu i można je wszędzie ze sobą zabrać, nie obciążając Cię. Piolety turystyczne zostały zaprojektowane z wysokiej jakości materiału, stalowej głowicy i wygiętego trzonu.
Alpinizm Piolets wykonane są z prostych wału glinu lub zakrzywionej wału. Posiadają stalową głowicę z klasycznie zakrzywionym ostrzem i wygodnym uchwytem. W przypadku alpinizmu technicznego, te piolety zapewniają solidne ustawienie na każdym rodzaju lodowego terenu dzięki spustowi i uchwytowi na rękę, które sprawiają, że jest wygodny i łatwy w obsłudze w każdej sytuacji.
Piolety do wspinaczki lodowej i alpinizmu są specjalnie zaprojektowane do wspinaczki po zamarzniętych wodospadach, terenach pokrytych lodem, skałach i lodospadach. W porównaniu do klasycznych pioletów, piloci wspinaczkowi lodowi są niżsi z głową i wygiętym trzonem.

Jak wybrać piolety na piesze wędrówki?

Po zdobyciu podstawowej wiedzy na temat piolet i typów piolet zaprojektowanych dla różnych terenów, możesz wybrać odpowiedni na następną wycieczkę pieszą. Zanim zrobisz zakupy, pamiętaj o następujących rzeczach, takich jak: Głowica, Pick, Adze, Otwór na karabińczyk, Trzonek, Uchwyt wału i Kolec pioletów do wyboru. To są podstawowe składniki pioletów, z którymi musisz się zapoznać. Salewa , Petzl , Black Diamond i Black Diamond i Singing Rock to najlepsze marki, w których można kupić piolety na wędrówki!

clouse menu Zamknij