up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Sprzęt Do Trekingu górski i outdoor

Sprzęt Do Trekingu górski i outdoor

Znajdź szeroką gamę produktów Sprzęt Do Trekingu dla górski i outdoor. Odkryj najlepsze oferty w trekkinn. Szybka wysyłka i bezpieczna płatność.

Polecane produkty w Sprzęt Do Trekingu

Marki Sprzęt Do Trekingu

W co się ubrać na piesze wycieczki?

Raki

Wspinacze lodowi używają raków dla zwiększenia wydajności i bezpieczeństwa. Są przymocowane do obuwia i zapewniają mobilność na śniegu podczas wspinaczki w lodzie. Raki są również używane w warunkach takich jak przekraczanie lodowców, wspinanie się po zboczach śnieżnych, chodzenie po pokrytych lodem skałach i polach śnieżnych. Petzl , Salewa , Black Diamond , Trespass i Grivel produkuje najbardziej wytrzymałe i mocne raki.

Getr

Stuptuty turystyczne są zazwyczaj lekkie i oddychające oraz chronią przed piaskiem, kurzem, kamieniami i śniegiem. Niektóre stuptuty są wodoodporne i można je używać w deszczowych i mokrych warunkach. Salomon, Salewa, Trangoworld , Black Diamond i Vaude oferują stuptuty, które są idealne na krótkie jednodniowe wędrówki lub wspinaczki lodowe.

Piolets

Ze wszystkich narzędzi, które nosi alpinista, piolety są najbardziej kultowym sprzętem wspinaczkowym. Większość czekanów jest wykorzystywana do wykonywania czynności na terenach pokrytych śniegiem, na których możliwe są poślizgnięcia. W porównaniu do klasycznych toporów piolety do wspinaczki lodowej są na ogół krótsze i mają wygięty trzon. Możesz kupić wysokiej jakości piolety od Salewa, Petzl, Black Diamond, Brivel i Singing Rock .

Śniegowce

Snowshoe pomaga podróżować po pokrytych lodem terenach bez wysiłku. Rakiety śnieżne są specjalnie zaprojektowane, aby zapewnić lepszą przyczepność podczas pływania i równomierne rozłożenie ciężaru. Istnieją różne rodzaje rakiet śnieżnych w zależności od terenu, takie jak rakiety śnieżne do jazdy w terenie, rakiety do jazdy w terenie górskim, teren płaski i rakiety do biegania. Kup najlepsze rakiety śnieżne od Ferrino , Tsl Outdoor i Inook .

Orientacja

Orientacja mapy jest definiowana jako związek między kierunkami widocznymi na mapie a rzeczywistymi odpowiednimi kierunkami z kompasu. Kierunkowość mapy jest uważana za jej orientację. Po prawidłowym ustawieniu deklinacji orientacja mapy staje się prostsza i łatwiejsza do zrozumienia. Powinieneś mieć podstawową wiedzę na temat czytania mapy przed wyruszeniem na wędrówkę lub trekking.

Bezpieczeństwo lawinowe

Sprzęt lawinowy to wyrafinowany sprzęt wspinaczkowy, którego wspinacze lodowi muszą używać, aby pozostać w kontakcie ze swoimi towarzyszami. Obecnie dostępne są cyfrowe sygnalizatory lawinowe, które są łatwiejsze i szybsze w użyciu. Salewa, Black Diamond, Ferrino, Trespass i Climbing Technology zapewniają najlepszy sprzęt dla bezpieczeństwa lawinowego.

Więcej o wędrówkach

Zwierzęta

Aby uatrakcyjnić swoją wycieczkę na świeżym powietrzu, możesz zabrać ze sobą zwierzęta. Jednak wędrówki i trekking ze zwierzętami wymagają rozważenia kilku ważnych rzeczy, takich jak noszenie jedzenia i wody, plecak dla psa, apteczka, namiot do spania dla zwierzaka, buty chroniące stopy w trudnym i twardym terenie oraz ubranie.

Kartografia

Aby oszacować czas podróży, lokalizacje, trasy, znaleźć wodę i dobre pole namiotowe, wędrowcy używają map kartograficznych. Mapy te są specjalnie zaprojektowane do przedstawiania trójwymiarowego kształtu kuli ziemskiej doliny, góry, równiny itp.. Turyści z plecakiem i wędrowcy muszą korzystać z map kartograficznych, ponieważ zawierają one szczegółowe informacje o cechach geograficznych regionu, do którego się wybierasz.

Polacy

Kijki trekkingowe to niezbędne elementy wyposażenia turystycznego, które zwiększają stabilność i zmniejszają siłę nacisku na kolana podczas chodzenia po nierównych powierzchniach, skałach i terenach górskich. Kijki turystyczne są dostępne w różnych formach i można je regulować, aby dopasować długość do potrzeb. Aby dodatkowo amortyzować wstrząsy, kijki trekkingowe mają również wewnętrzne sprężyny.

Części zamienne

Należy również zachować części zamienne przed udaniem się do celu. Części zamienne do pieszych wędrówek obejmują zestaw narzędzi do rozstawiania namiotu, sprzęt kempingowy, schronienia, zestaw narzędzi wielofunkcyjnych, nóż, nożyczki, oświetlenie obozu, liny i inne. Salewa, Regatta, Suunto, Trespass, Petzl to najbardziej znani producenci oferujący świetne akcesoria i sprzęt turystyczny.

clouse menu Zamknij