up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Tasco Essentials 10x25 Jednooczny

plus
Tasco

Tasco Essentials 10x25 Jednooczny

Opis produktu Tasco Essentials 10x25 Jednooczny

Projekt pryzmat dróg

Trwała gumowa opancerzona


W trekkinn dążymy do tworzenia wysokiej jakości produktów dla górski i outdoor, które sprawią, że twoja aktywność będzie optymalna. Czy jesteś zainteresowany kupnem Tasco Essentials 10x25 Jednooczny? Jesteś szczęściarzem, ponieważ w trekkinn w katalogu Kemping i kategorii Lornetki oferujemy produkty górski i outdoor, które będą idealne dla Ciebie. Złóż zamówienie teraz, a otrzymasz je w ciągu kilku dni.

Cechy Tasco Essentials 10x25 Jednooczny

Kolor
Brązowy
Rodzaj produktu
Lornetki

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Lekki i wygodny monokl

-

Bardzo mi się podobało. Lekki, bez wahania zabieram go na wycieczki. Wygodnie jest coś zobaczyć w górach. Jakoś straciłem swoją grupę z oczu, ale dzięki takiemu monoklowi staje się to do rozwiązania.

Ładne światło i praktyczne

-

Ładne światło i praktyczne

Działa świetnie ładnie i czysto

-

Optyka na tej małej rzeczy jest niesamowita, o wiele lepsza, niż się spodziewano.

Prawdziwa dobra klarowność

-

Ten teleskop jest dobrze wykonany, łatwy w użyciu, dobry dla dziecka. Mój 4-letni syn to uwielbiam.

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up